من هنوز هم می توانید رفتن به دندانپزشک ؟ چگونه coronavirus در حال تغییر است مراقبت از دندان در سونوما کانتی

جریان روزانه از بیماران که به ریچارد گراهام رونرت پارک مطب دندان اساسا متوقف شده پس از اواسط ماه مارس زمانی که مقامات بهداشت شهرستان شناسایی اولین مورد انتقال محلی جدید کروناویروس و دستور داد به ساکنان در درجه اول در خانه بمانند.

آن هم زمانی که دولت و مقامات بهداشت عمومی و ملی انجمن دندانپزشکی دندانپزشکان توصیه می شود محدود کار خود را برای شرایط اضطراری مانند دهان و عفونت های شدید و تورم غیر قابل کنترل خونریزی از لثه ها یا داخل دهان است.

برای سونوما کانتی دندانپزشکان پیوستن به هدایت شیوه های خود آمده اند برای متوقف مجازی.

“این کمی آرام; آن را کمی تنهایی” گراهام گفت. “من از دیدن یک درصد از بیماران من به طور معمول از دیدن. من تا به حال چند شرایط اضطراری به آدرس.”

عمدی رکود از کار دندانپزشکی است با هدف کمک به سرکوب گسترش ویروس. اما یکی دیگر از هدف این است که برای کاهش استفاده از ماسک محافظ جراحی, لباس و دیگر وسایل حفاظتی شخصی دندانپزشکان به طور معمول می پوشند که تبدیل شده اند به طوری کمیاب در بیمارستان ها و درمانگاه های مبارزه در خط مقدم نبرد مداوم در برابر COVID-19.

“این (personal protective equipment) است که در تقاضای بالا وجود دارد و عملا هیچ عرضه در حال حاضر” گراهام گفت.

در همان زمان محلی دندانپزشکان متوجه نیاز به خود را در دسترس برای موارد اضطراری دندانپزشکی به مردم را از پایان دادن به در اتاق های اورژانس بیمارستان محلی.

سانتا رزا دندانپزشک آنتونی فرناندز گفت: مراقبت از دندان کارگران هنوز هم ضروری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تحت اضطراری برای بهداشت عمومی در سفارشات در محل, اما باید با محدود کردن دامنه خود را از عمل.

فرناندز رئیس جمهور ردوود امپراتوری دندانپزشکی جامعه محلی گفت: دندانپزشکان باید به تعویق انداختن روال مراقبت از دهان و تنها درمان بیماران اورژانس و مراقبت های فوری.

“این کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم از اورژانس بیمارستان اتاق مطابق با پناه-در-محل دستورالعمل و کاهش تقاضا برای ماسک و دستکش و دیگر PPE (personal protective equipment) موارد” فرناندز گفت.

این هفته کالیفرنیا وزارت بهداشت صادر شده و توصیه هایی است که آینه کسانی که از انجمن دندانپزشکی آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“محدود کردن شیوه های دهان و دندان برای درمان بیماران با شرایط اضطراری خواهد هر دو کاهش خطر COVID-19 قرار گرفتن در معرض بیماری و حفظ کشور محدود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین” دولت و مقامات بهداشت عمومی گفت: در یک مشورتی به دندان کارگران است.

دندانی باید انجام شود با توجه دولت به بخش بهداشت و ایمنی شغلی را آئروسل انتقال بیماری استانداردهای مقامات گفت. اورژانس دندانپزشکی انجام شده بر روی بیماران مبتلا شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 علائم باید انجام شود در یک درمان مناسب در مرکز و نه در یک دندان به طور منظم تنظیم دفتر.

Sonoma County health تقدیر مقامات دولتی و ملی توصیه به انصراف از غیر اورژانس دندانپزشکی بیمار بازدیدکننده داشته است.

“این حرکت کمک خواهد کرد که حفظ PPE برای coronavirus پاسخ و نگه داشتن دندان اضطراری موارد خارج از بیمارستان گفت:” جنیفر Larocque یک سخنگوی county Department of Health Services.

فرناندز قوی محلی مدافع پیشگیرانه دندانپزشکی به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن سنتی “مته و پر کردن” روش گفت: او به تازگی به کمک بخش صنعت آن در بهداشت دهان و دندان, راهنمایی برای ساکنان منطقه است.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بخش مهمی از آن تشویق ساکنان به حفظ قوی صفحه اصلی مراقبت از دندان. این شامل نخ دندان دو بار در روز به مدت دو دقیقه با خمیر دندان فلوراید و مسواک زدن در صبح روز 30 دقیقه قبل از صبحانه و درست قبل از خواب.

فرناندز گفت: مردم باید اجتناب از نوشیدنی های شیرین, خوردن شیرینی در بین وعده های غذایی و محدود کردن قند و نشاسته به وعده های غذایی. او گفت: میان وعده در بین وعده های غذایی می تواند منجر به رشد باکتری های مضر در دهان.

گراهام به رونرت پارک دندانپزشک گفت: نمایشی محدود کردن معمولی مراقبت از دندان است که باعث بزرگ بار مالی در محلی دندانپزشکان. او گفت: برخی از آنها بهتر به تحمل کاهش شدید دهان و دندان روش.

“آن داشتن یک تاثیر عظیمی در کارکنان بدیهی است که گفت:” گراهام اشاره کرد که همه دندانپزشکان در حال پیوستن به بهداشت عمومی توصیه.

“من شنیده ام که هر کسی نمی شده است مطابق با درخواست” او گفت:. “تعهد شده در بخش بهداشت محلی برای پیگیری مشکوک (دندانپزشکی) شیوه های هستند که به دنبال سرپناه در محل دستورالعمل.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>