می coronavirus گسترش از طریق هوا ؟

  • ASSOCIATED PRESS ILLUSTRATION/PETER HAMLIN

    آسوشیتد پرس تصویر/پیتر HAMLIN

می coronavirus گسترش از طریق هوا ؟

بله این امکان وجود دارد.

سازمان بهداشت جهانی به تازگی اذعان کرد احتمال این که COVID-19 ممکن است گسترش در هوا تحت شرایط خاصی.

اخیر COVID-19 شیوع بیماری در شلوغ داخل تنظیمات — رستوران ها و کاباره ها و شیوه های گروه کر — نشان می دهد این ویروس می تواند به چسبیدن به اطراف در هوا به اندازه کافی بلند به طور بالقوه آلوده دیگران اگر اجتماعی فاصله اقدامات هستند به شدت به اجرا گذاشته است.

کارشناسان می گویند عدم وجود تهویه در این شرایط به فکر کمک به گسترش و ممکن است که ویروس به معطل شدن در هوا بیش از حد نرمال است.

در یک گزارش منتشر شده در ماه مه محققان دریافته اند که صحبت کردن تولید قطرات تنفسی است که می تواند باقی می ماند در هوا در یک محیط بسته در حدود هشت تا 14 ساعت.

این که می گوید کسانی که بیشتر در معرض خطر از هوابرد گسترش پزشکان و پرستاران که انجام مراحل تخصصی مانند قرار دادن یک لوله تنفس و یا قرار دادن بیماران در ونتیلاتور. مقامات پزشکی توصیه می کنیم با استفاده از ماسک محافظ و سایر تجهیزات در هنگام انجام این روش.

دانشمندان حفظ آن به مراتب کمتر خطرناک به خارج از داخل خانه به دلیل ویروس قطرات پراکنده در هوای تازه کاهش احتمال COVID-19 انتقال است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>