کمپین همچنان برای آینده استرالیا سنت

Ashlea WitoslawskiAAP

Eileen O'Connor, who established a society for Sydney's poor and disadvantaged, may be made a saint.
آیکون دوربینآیلین اوکانر که تاسیس یک جامعه برای سیدنی فقیر و محروم ساخته شده ممکن است یک سنت.

صدها نفر از کاتولیک جانبازان پر pews از سیدنی کلیسای جامع سنت مری در روز پنج شنبه به علامت رسمی افتتاح علت استرالیا جدیدترین سنت.

جرم و متعارف مراسم به طور رسمی اعلام کرد که اعضای یک کمیسیون برای نظارت بر امکان تبرک و روز پیش برای آیلین Rosaline اوکانر.

شناخته شده به عنوان “مادر کمی” اوکانر احترام است برای داشتن شرکت تاسیس بانوی ما پرستاران برای فقرا سفارش مذهبی متعهد به پرستاری بیمار و فقیر در خانه های خود را در اطراف سیدنی درونی حومه.

او در سن 28 در سال 1921 اما کار او زندگی همچنان ادامه دارد امروز از طریق قهوه ای پرستاران که در ادامه به وزیر به بیمار و فقیر در سنت خواهر.

به عنوان بخشی از فرایند تبدیل شدن به یک سنت دو پس از مرگ معجزه باید مشهود است.

بریزبن باربارا باورز قرار داده است تجارب خود را به جلو برای در نظر گرفتن پس از این کار از قهوه ای پرستاران را نجات داد او را از مدتها از اعتیاد به الکل در اواخر 1940s.

“آن را به مرحله ای که یک روز من فقط عملا به نام کمک کند زیرا در هر صورت من می خواهم بمیرم و یا من می خواهم به انجام کاری” Ms قهقهه گفت: AAP در روز پنج شنبه.

آن را در طول این زمان تاریک که Ms قهقهه احساس یک حس قریب به پیدا کردن آشنایی بسیج در کمک مدرسه همسر اتفاق افتاده است که به یک خواهر و قهوه ای پرستاران.

در اینجا او آموخته بیشتر در مورد آیلین اوکانر و احساس کشش “دست خدا” برای تبدیل شدن به هوشیار زن او 20 سال است.

“تمام زندگی Eilleen اوکانر یک مثال از چیزهای کوچک انجام می شود با عشق بزرگ” Ms قهقهه گفت.

“صد سال بعد از آن شما هنوز هم می توانید ببینید دست خدا از طریق Eilleen.”

اسقف اعظم سیدنی ترین کشیش آنتونی فیشر مشترک این گروه تمایل برای اوکانر به “برداشته و شمارش در میان ما پرستاران در بهشت است.”

“پرستاران کسانی هستند که شفاف با فضل خدا و مردم که به ما کمک کند ببینید خدا می شود و مانند خدا به ما نمونه هایی از پیروزی فضل در زندگی خود” برگرد فیشر گفت: در طول توده در روز پنج شنبه.

“Eilleen قطعا به نظر می رسد به انجام کارهای عادی در یک راه فوق العاده ای… مانند بسیاری از پرستاران.”

“او همه او را به خدا خواهر فقیر و بیمار.”

پدر آنتونی رابی متهم به هدایت روند به رسمیت شناختن اوکانر در سال 2018 خواهد شد در حال حاضر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در “زندگی و فضایل و شهرت حضرت”.

“همیشه به فکر دیگران نیاز به وجود خود شدید سختی آیلین برجسته مدل نقش برای امروز استرالیا و جوانان در ادامه برای الهام بخشیدن به دیگران برای خدمت به فقرا و مطرود نزدیک به 100 سال پس از مرگ او” Fr رابی گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

این فرایند برای تبدیل شدن به یک سنت می تواند چندین سال طول بکشد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>