مخفی اسمیت خواستار NRL به حالت تعلیق

Scott BaileyAAP

Melbourne's Cameron Smith wants the NRL suspended for two weeks amid growing coronavirus concerns.
آیکون دوربینملبورن کامرون اسمیت می خواهد NRL به حالت تعلیق به مدت دو هفته در میان در حال رشد coronavirus نگرانی.

Cameron Smith به نام برای NRL به حالت تعلیق برای چند هفته این ادعا او و ملبورن هم تیمی های نگران برای خانواده خود ،

این NRL در حال برنامه ریزی برای ادامه به دور دو آخر هفته آینده در مقابل خالی استادیوم آن را به عنوان جنگ با چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملبورن با توجه به میزبان کرنوللا شنبه شب در ایدونا پارک, پس از جارو جدا مردانه 18-4 روز یکشنبه در Lottoland.

اما این بازی بزرگترین نام باور نمی کند که نشان می دهد باید در این ادعا او صحبت کردن از طرف خود طوفان تیمی که خواستار رقابت به متوقف شود.

“این چیزی است که بزرگتر از لیگ راگبی” اسمیت گفت.

“این بیش از تاثیر می گذارد فقط لیگ راگبی و لیگ راگبی بازیکنان … پس از اتمام این مسابقات در تعطیلات آخر هفته ما به بازگشت به خانواده ما است.

“وجود دارد چند بازیکن ما در تیم ملی هستند که قصد بازگشت به خانواده خود را که نوزادان تازه متولد شده.

“کریگ (بلامی) است و مادر مسن. پدر و مادر من در 60s. کریگ است که در دهه شصت. اما گوش دادن به توصیه های پزشکی او در خطر براکت.

“اگر ما تصمیم به تعلیق رقابت برای چند هفته آن را می دهد هر کس یک فرصت برای جمع کردن وضعیت خیلی بهتر به جای اینکه واکنشی روزانه یا ساعتی.”

این NRL از جان گذشته است برای نگه داشتن بازی در این زمینه برای کمک مالی به سمت بازی های هشدار دهنده از یک سناریو روز قیامت اگر آن را نمی کند.

لیگ, اما, انجام, تن در یکشنبه اگر بازیکنان می خواستم به خود منزوی کردن آنها می تواند اگر چه اسمیت گفت که او در نقطه ای نشسته خود را.

اما این بازی بیشتر دربسته در محیط بازیکن برجسته نگرانی های خود را در اطراف مسافرت هوایی و مهمترین این مقدار از مردم در فرودگاه ها.

ملبورن پرواز خانه در شب یکشنبه از طریق خطوط هوایی تجاری با این حال NRL است که صحبت کردن با یک متخصص امنیت زیستی را در نظر بگیرید که آیا چارتر پرواز یا اتوبوس خواهد بود امن تر از بعدی آخر هفته.

“چیزی است که وجود دارد در جای خود فردا برای جلوگیری از بودن در اطراف گروه های بزرگتر از 500 نفر” اسمیت گفت.

“و وجود بیش از 500 نفر در فرودگاه و ما در حال رفتن به انجام این کار است که هر هفته دوم.”

اسمیت نیز مورد سوال چگونه NRL می تواند در صورتی که رزمندگان تصمیم گرفتند به خانه پرواز به نیوزیلند پس از هفته آینده با توجه به 14 روز انزوا قوانین برای ورود مسافر در هر دو کشور.

مردانه کاپیتان دالی گیلاس-Evans اصرار او خوشحال بود به نگه داشتن بازی از طریق شیوع در حالی که ملبورن مربی Craig Bellamy سوال که چرا جمعیت اجازه داده شد در استادیوم ها در یک دور.

“اگر شما نمی خواهید به بازی در مقابل جمعیت دور دو شما نباید آن را انجام دور یک” Bellamy گفت.

“من یک مادر است که 86 یا 87. من grandkids و من می خواهم به هنوز هم حلق آویز در اطراف آنها را با همسر.”

جمعیت در حال حاضر تحت تاثیر قرار در باز گرد.

در یک فروخته ورزشگاه باز کردن در Townsville 22,459 طرفداران تماشا بریزبن ضرب و شتم شمال کوئینزلند در حالی که 21,363 تماشا Parramatta, شکست, Canterbury در فصل بازکن.

اما فقط 10,239 دیدم نیوکاسل رفتن بالای جدول با یک 20-0 پیروزی رزمندگان در حالی که تنها 6325 تماشا جنوب سیدنی ناخن جویدن برنده بیش از کرنوللا.

جمعیت در حدود 10,000 نیز تنها در جایی کانبرا پیروزی Gold Coast, پنریته را در شوک پیروزی بیش از premiers سیدنی خروس و St George Illawarra را از دست دادن به Wests Tigers در ولونگونگ.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im