Caltex هشدار سوخت جت آمار می تواند بدتر

الکس DruceAAP

Caltex’s update comes as it negotiates a potential $8.8 billion takeover by Canadian group Couche-Tard.
آیکون دوربینCaltex را به روز رسانی می آید آن را به عنوان مذاکره بالقوه $8.8 میلیارد دلار تصاحب توسط کانادا گروه Couche-Tard. اعتبار: TheWest

Caltex استرالیا هشدار داده است یک ویروس هدایت می شود موجی از پروازها می تواند صدمه دیده جت تقاضای سوخت حتی بیشتر از آن در حال حاضر است.

این شرکت گفته بود خیلی زود به بگویید چگونه تند قیمت نفت می افتد و COVID-19 تاثیر بنزین و دیزل در بازار است.

سوخت خرده فروش در آن سال کامل نتایج ماه گذشته تا به حال پرچم سوخت جت تقاضا پایین بود با 5 تا 10 درصد به عنوان coronavirus شیوع محکم گرفتن آن در محلی صنعت حمل و نقل هوایی.

Caltex در روز پنج شنبه هشدار داد که این می تواند ضربه بیشتر زیر بیشتر سرویس کاهش امثال کوانتاس و هوا NZ.

این شرکت همچنین گفت که آن را قادر به دیدن هر گونه پاک کردن اثرات و تقاضا در بنزین و دیزل در بازارهای مربوط به COVID-19 با توجه به تاثیرات مختلف بر روی تقاضا – از جمله قیمت های پایین تر, پایین تر, حجم اقتصاد ضعیف و بلایای طبیعی است.

“راحتی خرده فروشی بهره مند است قوی تر از صنعت حاشیه شرایط است که جبران درآمد تاثیر از کاهش حجم ناشی از ترکیبی از bushfires سیل و ضعیف تر فعالیت های اقتصادی” Caltex گفت: در یک نسخه.

بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر بن ویلسون گفت: Caltex فوریه refiner حاشیه $US4.14/bbl بود “قابل پیش بینی ضعیف”اگر چه تکرار و ارشاد خشنود است.

Caltex را به روز رسانی می آید آن را به عنوان مذاکره بالقوه $8.8 میلیارد دلار تصاحب توسط کانادا گروه Couche-Tard.

سهام این شرکت نیز با کاهش 2.36 درصد به $26.88 پس از 25 دقیقه از تجارت روز پنج شنبه در میان گسترده فروش در بازار.

Caltex سهام نیز با کاهش 25 درصد از هدف قرار دادن یک نزدیک 12 ماه به بالا از $35.96 در ماه ژانویه در میان شیوع ویروس و قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

آخرین هفته کامل سال نتیجه وزن ضعیف خرده فروشی حاشیه نرم و شرایط اقتصادی و برنامه ریزی نشده قطع در Caltex را Lytton پالایشگاه.

AAP

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im