تماس به امنیت عمومی ادارات رها در شهرستان سونوما در طول همه گیر

به نظر می رسد سفارش مردم به ماندن در خانه خوب است پادزهر برای رفتار بد.

در حالی که آن را زود به نتیجه در دراز مدت نتیجه گیری ایمنی عمومی سازمان در سراسر منطقه سونوما کانتی گزارش کمتری تماس برای خدمات پس از شهرستان افسر بهداشت را صادر کرد دستور برای بسیاری از ساکنان به ماندن در خانه.

یک روز عادی برای امنیت عمومی ادارات در شهرستان ممکن است شامل تماس های متعدد برای دعوا منازل به قصد سرقت و گزارش رانندگان مست.

امروز با ساکنان دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus اغلب تماس ها برای چیزهایی مانند یک فرد مشکوک در محله و یا یک کسب و کار عامل که باید آن را بسته است.

خط مقدم کارکنان — dispatchers افسران در ضرب و شتم آتش نشان — همه می گویند شده است وجود دارد کاهش قابل توجه در ساکنان به دنبال کمک.

سانتا رزا پلیس Sgt. تابستان Gloeckner گفت: وزارت او را دیده است متمایز کاهش در تماس است و سبکتر ترافیک منجر به برخورد کمتر.

“تماس ها را به طور قابل توجهی کاهش می یابد,” او گفت:. “من فکر می کنم این دلیل است که مردم به ماندن در خانه. … مردم فقط حلق آویز کردن فقط در حال انتظار برای همه این باید انجام شود.”

در اولین هفته از اقامت در خانه که به اثر رفت مارس 18, کل تماس به سانتا رزا پلیس بودند پایین 13 درصد از همان هفته در سال 2019 (4,204 این سال و 4,855 در سال 2019).

روزانه تماس بودند پایین 5 درصد به 22 درصد بیش از هفت روز با توجه به اعداد ارائه شده توسط اعزام استاد راهنما Gina Giomi.

Sgt. دیو Linscomb که مشورت یک شبه تماشای فرمانده گزارش به عنوان او شروع روز خود را در مقر پلیس گفت که این فعالیت را تسخیر کرده و در پی سفارش.

“ما تا به حال بسیاری از تماس,” او گفت:.

این اثر ممکن است حتی برجسته تر برای گشت بزرگراه کالیفرنیا.

افسر دیوید DeRutte می کند ترافیک روزانه گزارش در رادیو و تلویزیون هشدار به مسافران به بزرگراه سقوط و یا خفه کردن نقاط.

“من فکر می کنم هر گزارش من دیروز هیچ چیز — هیچ slowdowns هیچ سقوط,” او گفت:.

مجموع حجم تماس در CHP را در شهرستان سونوما اجرای منطقه پایین است حدود 34% پس از گسترده خانه انزوا.

CHP است که هنوز هم در کامل کارکنان و گشت طبق معمول وی گفت: ماموران در حال محدود کردن خود آغاز متوقف می شود به کاهش فرصت ها برای گسترش این ویروس است.

Sonoma County sheriff نمایندگان در حال انجام همان گفت Sgt. ژوئن والنسیا.

مجموع تماس برای خدمات در این شهرستان برای این هفته گذشته در مقابل همین هفته در سال گذشته را 12 درصد است.

بیشتر گفتن تعداد افسر-آغاز برخورد در همان هفته: 120 سال گذشته 44 این سال است.

“ما نه لزوما رفتن به دنبال راه های دیگر” والنسیا گفت: “اما شاید این یکی از آن چیزهایی که آنها در حال رفتن به توقف کسی به آنها آموزش در مورد ترافیک قانون است.”

نمایندگان CHP و دیگر مأموران اجرای قانون هستند همه در نظر گرفتن گزارش های بیشتر از طریق تلفن.

سانتا رزا آتش گردان رئیس Jason جنکینز گفت: قطعا ساکت تر شده است به تازگی برای بخش خود را.

“تماس نیست به شدت پایین اما قطعا پایین که خوب است. اما هنوز هم ما در حال رفتن به بسیاری از غیر ضروری و کم سطح تماس است که خوب نیست,” او گفت:. “این امر می تواند خوب اگر مردم را کمی بهتر مراقبت از مشکلات خود را دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>