کالیفرنیا گردشگری وابسته به شهرها با احتیاط آماده بازاریابی جدید برای بازگشایی

کارول چاپلین سازمان که رئیس جمهور گفته است که به دنبال گسترش آن تلاش های بازاریابی برای رسیدن به افرادی که ممکن است رانندگی از دورتر به دریاچه تاهو منطقه از جمله از جنوب نوادا یا آریزونا. بازاریابی مواد ممکن است شامل برنامه های سفر با توقف رانندگان می توانید در طول راه.

چاپلین توضیح داد که بازدید کنندگان قدرت نیاز به انواع مختلف پیام های آماده از جمله برای یک سناریو است که در آن گردشگری باز می شود و پس از آن محدود شده است دوباره.

“در حال حاضر آن را به یک هدف متحرک” چاپلین گفت. “ما پنج یا شش حالات مختلف. آن را پیچیده است. این nerve-racking.”

آماده سازی دیگر در انتظار تابستان گردشگران باید جلو رفت. تراکی و شمال دریاچه تاهو مقامات برای مثال باید لغو Fourth of July fireworks. تراکی شهردار دیو Polivy گفت که اگر استان ها را نشان نمی دهد ثبات در اجازه رویدادهای خاص جمعیت می تواند پایمال کردن یک منطقه است.

“ما یک مقصد توریستی. به عنوان به زودی به عنوان آن می شود به 90 یا 100 درجه در ساکرامنتو و دره مرکزی مردم تمایل به گله را به کوه ها برای هوا سردتر و سردتر, آب,” او گفت:. “آن وقت ما برای آن آماده می شود.”

سیندی Gustafson یک Placer County سرپرست گفت: دریاچه تاهو منطقه نیز برای هماهنگی پیام در مورد اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک در سواحل پارک ها و دنباله سر. ورود بازدید کنندگان با وجود اقامت در خانه سفارشات اضافه شده است ضرورت.

“واقعیت این است که اوقات فراغت سفر است که در حال حاضر اتفاق می افتد,” او گفت:. “وجود دارد یک افتضاح بسیاری از مردم با استفاده از خانه های تعطیلات و تلاش برای انجام آن تحت رادار.”

تطبیق با شیوه های جدید صنعت می تواند زمان را. جفری Hentz, مدیر اجرایی, North Lake Tahoe رفت و آمد مکرر ارتباط گفت: مسکن کسب و کار در میان بخش های دیگر را ملاقات کرده اید عملا به ایجاد پروتکل های ایمنی برای ارائه به مقامات شهرستان. آنها مورد نیاز برای تمیز کردن کارکنان در هتل ها و اینکه آیا اجاره تعطیلات باید موسسه بافر دوره بین باقی می ماند.

“این رفتن به یک ترکیبی از گرفتن حق جدید, موجودی گرفتن نیروی کار آموزش دیده است.” “بسیاری از مردم در حال رفتن به شغل جدید اضافه شده به شغل فعلی خود را. ما در حال رفتن به نیاز به یک پنجره است.”

حتی با ایمنی و راهنمایی برخی از مقامات نگران هستند مورد تشویق گردشگری بیش از حد به زودی. دکتر تام بو بهداشت عمومی افسر شرقی سیرا مونو شهرستان گفت: در حالی که شهرستان بیمارستان سیستم می تواند مراقبت از حدود 8000 ساکنان رودبار و همچنین مناطق اطراف آن خواهد بود غرق خروش باعث شده گردشگران است.

در اواخر ماه مارس در این شهرستان تا به حال بالاترین نرخ سرانه از coronavirus موارد در دولت و مقامات کرد برای حفظ بازدید کنندگان.

“در حال حاضر آونگ در نوسانی است راه دیگر” بو گفت. “از مشکلات اقتصادی شدید هستند و خیلی از شهرستان ها بستگی به گردشگری تابستان. وجود دارد بسیار قابل توجه فشار سیاسی و مطالبات برای بازگشایی. من احساس می کنم مثل ما گرفتار بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

لغو محبوب حوادث ممکن است جلوگیری از هجوم گردشگران است. شهر Solvang در شهرستان سانتا باربارا, که آسیاب های بادی و نیمه الوار محکم و استوار معماری قرعه کشی بیش از 1.5 میلیون بازدید کننده در سال لغو ممکن است در صفوف منظم از 750 کابوی به نام Rancheros Visitadores برای اولین بار در سال 89.

شهردار Ryan توسن گفت: شهرستان دهکدهای از دست داد نزدیک به 60 درصد از آن به صندوق عمومی, پول, اما آن را نمی خواهد را تشویق تعداد زیادی از مهمانان تا زمانی که زمان مناسب است.

“همیشه چیزی وجود دارد که در Solvang, اما تا زمانی که ما می دانیم که ما می تواند اجرا بزرگتر رویداد تمام کسانی که شده اند به تعویق افتاد” او گفت:.

پشت دریاچه تاهو مدیر کل Alex Mourelatos از 32 اتاق Mourelatos Lakeshore رفت و آمد مکرر در تاهو ویستا انتظار برای از دست دادن 30 ٪ تا 50 ٪ در درآمد این سال با لغو سقوط حوادث مانند مراسم عروسی.

این beachside و متل, به طور معمول نزدیک به اشغال کامل در ماه های ژوئیه و اوت خواهد بازگشایی با یک سری تغییرات. مهمانان را بررسی کنید در iPads خواهد شد که ضد عفونی پس از هر بار استفاده. برای کاهش تماس مستقیم با کارکنان آنها قادر خواهد بود برای پاسخ به سئوالات از طریق یک پیام کوتاه نرم افزار. مهمانان نیز دریافت متن پیام یادآوری از رفت و آمد مکرر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“اگر مردم نمی مطابق با اجتماعی فاصله اقدامات آنها خواسته می شود به ترک است که می شود در این نامه تایید ایمیل” Mourelatos گفت.

او تا به حال یک سورپرایز شیرین و لذت بخش: جولای باقی می ماند افزایش یافته است به عنوان بسیاری از بازگشت مهمانان که رزرو رزرو خود را در پیشبرد ماه را تایید کرده اند بازدیدکننده داشته است خود را.

“بدیهی است که مصرف کنندگان در حال شرط بندی که ما در حال رفتن به باز جولای,” او گفت:. “ما به آنها می گویند ما در حال تهیه پیش نویس یادداشت برای خانه داری و مهمان پروتکل های. و آنها در حال چشمک زدن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de