کالیفرنیا خورشیدی دستور اجازه می دهد تا خانه بدون خورشیدی

ساکرامنتو, کالیفرنیا. >> اعتراض از محیط زیست کالیفرنیا تنظیم کننده تایید پیشنهاد امروز اجازه می دهد تا سازندگان به ساخت خانه های بدون پانل های خورشیدی تصمیم گیری منتقدان گفت: رهبری در کالیفرنیا هفت هفته ای است که تمام خانه های جدید خود را انرژی خورشیدی است.

در پرشور جلسه کمیسیون انرژی کالیفرنیا به اتفاق آرا تصویب ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه برنامه ریزی برای ساخت خود را در مقیاس بزرگ خورشیدی سایت است که صاحب خانه می توانید به صرف نظر کردن نیاز به انرژی خورشیدی در هر خانه جدید.

محیط زیست گفت: این جرات دولت جدید نقطه عطفی دستور و منجر به دیگر ایالت های پیشنهادی کپی کردن ساکرامنتو را سودمند است که در خدمت 1.5 میلیون نفر. اما تنظیم کننده حمایت این پیشنهاد پس از حمایت از مسکن سازان و قانونگذاران گفت که آن را فراهم می کند انرژی پاک و بدون بالا بردن قیمت خانه در دولت در مواجهه با یک بحران مسکن.

“این چیزی است که جسورانه و برش لبه” کمیسر Janea اسکات گفت: از ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه نرم افزار.

این حکم که در اثر Jan. 1 خواستار new single-family houses یا پایین-آپارتمان برای نصب پانل های خورشیدی. متناوب آب و برق و سازمان ها می توانند تقاضای خود را به کمیسیون انرژی کالیفرنیا به ساخت offsite “جامعه مشترک خورشیدی” سایت برای ساختمان ها از قرعه کشی.

با استفاده از این گزینه دوم ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه طرح مجموعه طرح برای تبلیغات خصوصی و نهادهای عمومی به دنبال خود بزرگ خورشیدی سایت برای دیدار با دستور ناظران می گویند. بزرگترین ابزار عمومی در ایالات متحده آمریکا — لس آنجلس وزارت آب و برق تایید این ایده در براده به کمیسیون.

مکان شهادت زد برای دو ساعت در جلسه کمیسیون پنج شنبه. محیط زیست و برخی از مالکان گفت: این حرکت به معنی کمتر از خانه ساخته خواهد شد با پانل های خورشیدی گنجانده شده است. خورشیدی طرفداران گفت: مصرف کنندگان خواهد پول بیشتری ذخیره کنید با خود پانل های خورشیدی به جای پس انداز از ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه طرح های پیشنهادی.

“جهان نگاه کردن به ما که گذشت ما خانه های خورشیدی قیمومیت” گفت: ساکرامنتو فعال لوری Litman, تماس, پیشنهاد جدید “غیر قابل قبول است.”

حامیان از جمله دوازده اتحادیه کارگران در ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه گفت: ابزار گزینه را صاحبخانه یک شانس به استفاده از انرژی خورشیدی و بدون نیاز به حفظ پانل های خود را.

“جامعه خورشیدی گزینه درست است که — آن را به یک گزینه” گفت: درو بوهان اجرایی مدیر کمیسیون انرژی. “برای برخی از مالکان آن می شود بسیار جذاب است.”

بسیاری از منتقدان پر خود را در یک دقیقه زمان اختصاص داده شده به شهادت با شور و شوق. “من هشت سال است که وحشت زده در مورد تغییر آب و هوا” گفت: Mo کشمیری ساکرامنتو صاحب خانه و افزود: “مسدود کردن پشت بام خورشیدی برای بسیاری از مصرف کنندگان است که مسیر رو به جلو است.”

در ضمن زمانی که مهندسین و کارگران در ساکرامنتو ابزار صحبت در حمایت بسیاری از همکاران خود دست می زدند و تشویق می کردند. ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه را جایگزین “نیست زین کم درآمد مشتریان با هزینه های که آنها سزاوار نیست” گفت: شکارچی استرن از محلی IBEW اتحادیه است که نشان دهنده ابزار کارگران است.

در این قطعنامه از یک پنل در هر سقف دیده می شد به عنوان یک انقلابی الگویی برای سایر استان ها و کشورهای وقتی کالیفرنیا انرژی کمیسیون اصل مورد تایید آن در سال 2018 است. ارائه اجازه می دهد متشکرم خورشیدی سایت کمتر متوجه آزادانه بیان اجازه می دهد تا برای ساختمان است که می تواند پشتیبانی نمی خورشیدی در محل مطابق با دستور با استفاده از یک نزدیکی خورشیدی تسهیلات.

کمیسر انرژی اندرو مک آلیستر گفت: ارائه عمدا مبهم چون “ما می خواستیم برای دیدن برخی از نوآوری است.”

یک گروه دو حزبی از 16 مجمع اعضا و 16 سناتور به نمایندگی از مناطق ایالت امضا بر روی نامه ای از سوی دیگر ، ریچارد پان حمایت ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه برنامه جلوتر از پنج شنبه. مجلس کوین Kiley یک جمهوری خواه به نمایندگی از بخشی از Sacramento County گفت: کمیسیون این طرح را کمک به جلوگیری از هزینه های ساخت و ساز و قیمت مسکن از افزایش بیشتر است.

یک سناتور که مخالف اسکات وینر یک دموکرات از سان فرانسیسکو گفت که ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه پیشنهاد “anti-پشت بام” به دلیل آن است که “تلاش برای تغییر دور از پشت بام خورشیدی و به ابزار مقیاس خورشیدی.”

بسیاری از کارشناسان محیط زیست موافقت کرد و گفت: ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه در مقیاس بزرگ خورشیدی طرح رفت و به طور چشمگیری فراتر از روح استثنا املای در دستور. آنها گفتند: “جامعه مشترک خورشیدی” سایت باید کوچک و نزدیک به ساختمان های در حال خدمت و اضافه کرد که دولت باید هر دو ابزار در مقیاس خورشیدی بلکه پشت بام به خانه های بسیاری که ممکن است.

ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه شمارنده است که صاحب خانه می تواند هنوز هم اعمال می شود با این ابزار برای نصب پشت بام پانل های خورشیدی اگر انرژی خود را با استفاده از آن نیازمند. این ابزار که در خدمت ساکرامنتو شهرستان و بخش هایی از کشورهای همسایه می گوید: آن برنامه را تضمین سود مالی از $10 کیلو در سال برای 20 سال است.

“هر دو پشت بام و جامعه خورشیدی دارای مزایای منحصر به فرد” گفت: Steve لینس از ابزار منطقه. “اما در پایان روز آنها هر دو کاهش کربن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>