کالیفرنیا اوایل coronavirus تلاش های هزینه خواهد شد $7 میلیارد Newsom می گوید

ساکرامنتو — بودجه مشاوران به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: قانونگذاران کالیفرنیا روز جمعه که دولت تلاش های اولیه برای مبارزه با کروناویروس را در مجموع حداقل 7 میلیارد دلار با هزینه های اضافی انتظار می رود قبل از پایان سال.

برآورد مندرج در نامه ای به قوه مقننه مشترک کمیته بودجه, اولین نگاه جامع در مالی اثر از پاسخ به همه گیر. آن را شامل نمی شود هزینه های قابل توجهی در حال حاضر به عهده شهر و شهرستان دولت ها در سراسر کشور.

“این تاثیر است که انتظار می رود به اقدام فوری و مؤثر در سال مالی 2019-20 و ادامه خواهد داد به سال مالی 2020-21 و سال دیگر بسته به سرعت بهبود محلی و ایالتی و ملی اقتصاد” نوشت: Keely Bosler فرماندار, مدیر امور مالی, در نامه ای به نمایندگان مجلس.

این Newsom دولت نیز پیش بینی شده چه می تواند سابقه و رکورد بیکاری در کالیفرنیا که در صدر 12.9 درصد در سال 2009.

“با توجه به دامنه COVID-19 گیر بیکاری می تواند قله در یک سطح بالاتر از رکود بزرگ,” Bosler نوشت.

به قیمت 7 میلیارد دلار برآورد شامل 1 میلیارد دلار در هزینه های مجاز توسط قوه مقننه ماه گذشته, آخرین قانون از قانونگذاران قبل از آنها لغو تمام جلسات و مقننه جلسه در پاسخ به هشدارهای بهداشتی. دو خانه در حال برنامه ریزی برای reconvene در ساکرامنتو به عنوان اوایل به عنوان ممکن 4 با دو coronavirus مربوط به جلسات را قبل از آن.

چند اگر هر گونه بحران در دوران مدرن باید آمار دولت منابع مالی سریع تر و عمیق تر. این Newsom دولت گفت: 7 میلیارد دلار در هزینه ها خواهد آمد با توجه قبل از 30 ژوئن. بسیاری از آنها گفته قانونگذاران خواهد بود صرف تجهیزات حفاظت شخصی برای بهداشت و درمان و اورژانس کارگران و همچنین لوازم پزشکی و جارو اقدامات بهداشت عمومی.

مقدار اولیه 7 میلیارد دلار صرف شده توسط دولت است که انتظار می رود به بازپرداخت توسط دولت فدرال. پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه اعلامیه برای کالیفرنیا در ماه گذشته سازمان مدیریت اضطراری فدرال به طور کلی تحت پوشش 75% ترین هزینه. مستقل قانونی تحلیلگر دفتر نوشت: ماه گذشته که واجد شرایط هزینه ها می تواند شامل “ضد عفونی کننده واجد شرایط تسهیلات ارائه موقت تجهیزات پزشکی ارائه مسکن موقت برای بی خانمان, خرید لوازم و تجهیزات (مانند ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی) و کارگردانی و اجرای قانون برای ارائه کمک های لازم.”

قانونگذاران و دیرین کالیفرنیا بودجه ناظران در حال حاضر هشدار سریع در مورد چهره ها در منابع مالی دولت پیش بینی است که دولت پیش بینی شده $21 میلیارد بودجه ذخایر می تواند به طور کامل مصرف شده توسط فوری و دراز مدت اثرات بحران است. در مارس 24, the Newsom دولت گفت: نمایندگان مجلس در آن بود در حال حاضر آماده به ضایعات بسیاری از برنامه های بلند پروازانه مطرح شده توسط فرماندار در ژانویه بودجه ارسال.

“ما در حال کار اضافه کاری ما بودجه” Newsom به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من به ساخت برخی از تنظیمات قابل توجهی به ژانویه پیشنهاد بودجه و پیشرفت در همان زمان برخی از محرک اقتصادی استراتژی در سطح دولت نه فقط در حال انتظار برای دولت فدرال به انجام این کار برای ما است.”

تهیه هزینه های طرح آسان نخواهد بود. یک جزء مهم از بودجه سالانه روند شمارش از مالیات بر درآمد شخصی پرداخت شده توسط کالیفرنیا در ماه آوریل است. اما ماه گذشته مقامات دولتی گسترده دولت در سال جاری مالیات-پرداخت مهلت تا ژوئیه 15. به عنوان یک نتیجه تنها 39 درصد از پیش بینی درآمدهای مالیاتی در حال حاضر انتظار می رود در واقع پرداخت می شود بین آوریل و ژوئن 30 پایان دولت سال مالی. که خواهد شد در حال حاضر چالش های بی سابقه ای را برای ساختن یک دولت جدید بودجه که توسط قانون باید در محل قبل از ژوئیه 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>