کالیفرنیا coronavirus برنامه های امداد برای بیکار مستند نشده کارگران می شود به سنگی شروع

“من شنیده ام چند از مشتریان که آنها قادر به رسیدن به این سازمان محلی اینجا را در منطقه خلیج است.”

یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه UC Merced جامعه و نیروی کار مرکز تخمین می زند که برخی از 289,000 مهاجران بدون وضعیت قانونی خود را از دست دادهاند اشتغال در کالیفرنیا است.

Newsom اعلام کرد یک ماه پیش که کمک های اضطراری برای 150,000 مهاجران خواهد آمد از $75 میلیون دلار مالیات دهندگان بودجه. او گفت که مقدار خواهد بود تکمیل 50 میلیون دلار از منابع خصوصی از جمله سازمان های غیر انتفاعی تاسیس شده توسط Laurene Powell, مشاغل, بیوه از شرکت اپل-استیو جابز بنیانگذار و توسط Facebook موسس مارک زوکربرگ و همسرش, دکتر پریسیلا چان زوکربرگ.

یک ماه بعد خصوصی تلاش های غیر انتفاعی Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان هنوز یافت نمی شود همه وعده خصوصی پول است. تلاش مطرح است فقط $38 میلیون از 50 میلیون دلار در ابتدا اعلام کرد که توسط استاندار به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

برای واجد شرایط برای 500 دلار پرداخت افراد باید با ارائه اطلاعات است که نشان می دهد آنها یک فرد مهاجر بدون وضعیت حقوقی واجد شرایط برای فدرال COVID-19-مربوط به کمک و تجربه کرده اند مشکلات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. خانواده ها می توانند تا 1000$.

پس از تصویب یک فرد می توانید انتظار برای دریافت کمک یک بار در حدود پنج روز کسب و کار بسته به حالت تحویل موری گفت.

اما برخی از قانونگذاران دموکرات می گویند اولیه تخصیص پول در حالی که خوش است و نه کافی برای پاسخگویی به نیازهای خانواده های مهاجر که درآمد از دست رفته به دلیل اقامت در خانه سفارش دهید. به عنوان یک نتیجه, 14 قانونگذاران ایالتی نوشته اند Newsom نامه درخواست او برای ارائه اضافی 400 دلار در هر هفته به مدت هشت هفته به کارگران مهاجر در این کشور به طور غیر قانونی اشاره کرد که در حالی که اولیه کمک های مالی ساخته شده ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در کشور به حمایت مالی کارگران مهاجر تحت تاثیر این بیماری همه گیر گام های بیشتری باید انجام شود.

“ما نیاز به و ما باید کارهای بیشتری انجام دهید” قانونگذاران گفت. “ما نیاز به ادامه به کار با هم به آدرس خالی ایجاد شده توسط عدم اقدام توسط اداره فدرال است که در سمت چپ ما ثبت نشده کارگر جمعیت در سرما; بدون هر صورت ظاهر از حمایت یا قدردانی برای کار آنها را به صورت روزانه.”

در این نامه امضا شده توسط قانونگذاران دموکرات از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، کانی Leyva (D-چین) و Durazo که به ذکر است که مستند نشده کارگران نقش زیادی در مواد غذایی-خدمات و مهمان نوازی صنایع قطعات کلیدی از اقتصاد دولتی.

قانونگذاران برآورد و پیشنهاد برنامه کمک خواهد کرد در مورد 216,499 مردم است.

“کالیفرنیا نیاز به ایستادن و کمک به آسیب پذیرترین اعضای جامعه که بسیاری از آنها کارگران ضروری هستند و بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19,” Durazo گفت. “500 دلار دولت سهم خواهد شد و شاید ارائه غذا بر روی میز برای چند هفته. آنچه ما نیاز داریم ثبات در غیاب سنتی کار پرداخت.”

دفتر والی است که از آغاز مذاکرات خصوصی با نمایندگان مجلس بیش از بودجه سال آینده کاهش یافته است به نظر قانونگذاران’ پیشنهاد.

محافظه کار فعالان از جمله سان فرانسیسکو دادستان Harmeet Dhillon, یک نماینده دولت در کمیته ملی حزب جمهوری خواه را ابراز مخالفت خود را با این برنامه است.

Dhillon نماینده جمهوری خواه مشتریان که suedNewsom برای به چالش کشیدن زمان امداد رسانی کمک برای مهاجران برنامه اما دادگاه عالی ایالت را رد دادخواست برای جلوگیری از این برنامه است.

او گفت: پیشنهاد توسعه نیز قابل اعتراض است.

“واقعیت این است که ما در حال رفتن به بیش از 20 درصد نرخ بیکاری در کالیفرنیا و دولت را اولین وظیفه این است که به شهروندان خود و قانونی آن ساکنان” Dhillon گفت. “با پرداخت یارانه به این نوع از مزایای به افرادی که در اینجا به طور غیر قانونی و در حال حاضر رقابت برای همان شغل است که شهروندان آمریکایی و شهروندان قانونی خواهد شد رقابت برای در کالیفرنیا, من فکر می کنم این غیر اخلاقی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de