کالیفرنیا 2-بزرگترین شهرستان به دنبال سریعتر بازگشایی

او با صدور دستورالعمل جدید برای بازگشایی, از جمله یک نیاز است که یک شهرستان نمی تواند هر گونه ویروس جدید مربوط به مرگ و میر در یک دوره دو هفته ای کاهش یافته بود. به جای معیارهای تمرکز بر روی تعداد موارد — بیش از 25 در هر 100 ، 000 ساکنان و عوامل دیگر.

San Diego County خواسته است برای پرش به آینده با وجود این واقعیت است که آن موارد همچنان به رشد و 178 مورد در هر 100,000 نفر.

شهرستان, اما در دیدار دولت نیاز یک تست مثبت نرخ کمتر از 8 درصد, ثبت نام رای جمعه از 3.2 درصد بهداشت عمومی مدیر دکتر ویلما Wooten گفت. استان ها داده می شود گزینه ای برای دیدار با هر یک از آن مورد نیاز است نه هر دو.

سن دیگو شهرستان با حدود 3.3 میلیون نفر تا به حال حدود 6000 تایید COVID-19 مورد و بیش از 200 مرگ و میر.

Newsom نیست شناسایی پنج شهرستانهای او انتظار نمی معیار برای تسریع کسب و کار بازگشایی, اما او با اشاره به لس آنجلس پادشاهان و Tulare County, به عنوان کسانی که با چالش رو به رو. وی با ذکر گچساران با توجه به تعدادی از موارد در خانه های پرستاری و پادشاهان با توجه به موارد در بسته بندی گوشت و گیاهان است.

بیست و چهار شهرستان در بیشتر مناطق روستایی شمال کالیفرنیا در حال حاضر موفق به کسب تاییدیه های تحت راهنمایی.

اکثر شهرستانهای استان در حال حاضر گفت: آنها با توجه به و یا آماده برای بازگشایی کسب و کار سریع تر. برخی از استثناها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس.

سن دیگو در هفته گذشته پیوست سه بزرگ دیگر Southern California counties — نارنجی سان برناردینو و رودخانه که با ارسال نامه ای به Newsom درخواست به بحث در مورد آنچه که آنها را دیدم به عنوان بیش از حد محدود کننده الزامات مورد نیاز برای بازگشایی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

Jablon گزارش از لس آنجلس. آسوشیتد پرس نویسندگان امی Taxin در اورنج کانتی جان Antczak برایان Melley و Michael R. خون در لس آنجلس و کاتلین Ronayne در ساکرامنتو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de