کالیفرنیا می توانید پیاده روی, فروشگاه گلف به عنوان ویروس محدودیت سست

لس آنجلس — پیاده روی به هالیوود نشانه و هدف قرار دادن لینک مجاز بودن شنبه به عنوان California county سخت ترین ضربه از coronavirus با احتیاط بازگشایی برخی از سایت های تفریح و سرگرمی-گرسنه ماندن-در-homers.

لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. برای کسانی که علاقه مند به درمان های خرده فروشی وجود دارد و حتی بهتر اخبار به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز جمعه اجازه ده ها هزار نفر از فروشگاه ها برای بازگشایی, از جمله گل فروشی مغازه فقط در زمان برای روز مادر.

شهر لس آنجلس اعلام کرد که همچنین بازگشایی برخی از فضاهای عمومی از جمله آلاینده گریفیث پارک که شامل محبوب مسیرهای به علامت هالیوود.

اما mounted police و پارک رنجرز خواهد بود نگه داشتن کوهنورد به دور گروه با پوشیدن چهره پوشانده اند. شهردار اریک Garcetti خواست “قضاوت خوب” و گفت: این شهرستان که با تکیه بر آموزش و پرورش و تشویق به جای دست سنگین اجرای.

آن را “نه چشم انداز ما را به این مانند یک junior high school dance با مردم ایستاده بیش از حد به یکدیگر نزدیک است,” او گفت:.

شهرستان سواحل می تواند بازگشایی در هفته آینده با محدودیت های طراحی شده برای نگه داشتن مردم از thronging ساحل و احتمالا گسترش COVID-19.

“ما نمی خواهیم یک رم به سواحل” نیکول Mooradian سخنگوی این شهرستان اداره سواحل و بنادر گفت: لس آنجلس تایمز. “در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی برای چهارشنبه.”

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر بیش از نیمی کالیفرنیا حدود 2,700 ویروس مرگ و میر دیده است و ده ها تن از جدید مرگ و میر روزانه. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر اذعان کرد که خطر کاهش محدودیت می تواند منجر به افزایش عفونت.

“بسیاری در خطر است” فرر گفت. “بازگشایی شهرستان ما حتی به آرامی تنها کار می کند اگر ما همه واقعا متعهد به مراقب باشید.”

اما فشار ساختمان شده است برای بازگشایی دولت و هفت هفته پس از Newsom را stay-at-home منظور تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری و گفت: 40 میلیون نفر به ماندن عمدتا در خانه های خود.

بیش از 4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری. وزارت کالیفرنیا از سرمایه گذاری است و پیش بینی نرخ بیکاری 18 درصد یا 46 درصد بالاتر از اوج رکود بزرگ از یک دهه پیش.

روز جمعه Newsom کاسته نظم و گفت: حدود 70 درصد از دولت کسب و کار می تواند باز با محدودیت.

آخر هفته خریداران می توانند بازدید از کتابفروشی ها و همچنین فروشگاه های طلا و جواهر, اسباب بازی, لباس, کفش, لوازم و تجهیز لوازم ورزشی, عتیقه جات و موسیقی است. مردم می توانند فهرست نیست اما باید انتخاب کنید تا خرید منظقه. نمایندگی خودرو نیز اشاره با برخی از نمایشگاه محدودیت.

“وجود دارد آهسته قطره ای از مشتریان هیچ چیز نسبت به قبل از همه گیر اعداد اما یک چیزی کمی” گفت: جی جی گارسیا که شروع به ارائه منظقه خرید جمعه در مقابل بچه ها فروشگاه لباس در آن طول می کشد تا یک روستا در مونترو یک foothill جامعه 15 مایل (24 کیلومتر) شمال مرکز شهر لس آنجلس است.

او گفت: کسب و کار نمی کردن تا زمانی که مردم می توانید ناهار خوردن در رستوران های اطراف مغازه خود را دوباره.

“شما هیچ ایده چقدر کسب و کار رستوران را برای ما,” او گفت:. “همه ما خوراک کردن هر یک از دیگر.”

در حالی که سان فرانسیسکو و شش منطقه خلیج شهرستانهای گفته اند آنها نمی سهولت خود را خرده فروشی محدودیت برای یک هفته دیگر یا بیشتر نزدیک به دو دوجین استان ها — بسیاری از آنها کوچک روستايی با چند coronavirus موارد — آیا می خواهید به حرکت سریع تر از نام برای تحت Newsom چهار فاز بازگشایی طرح است.

فرماندار گفت: دولت اجازه خواهد داد که تحت معیارهای اکید بر اساس تعداد موارد مرگ و میر و آزمون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de