کالیفرنیا می توانید پیاده روی و گلف به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

لس آنجلس >> پیاده روی به هالیوود نشانه و هدف قرار دادن لینک مجاز بودن امروز به عنوان California county سخت ترین ضربه از coronavirus با احتیاط بازگشایی برخی از سایت های تفریح و سرگرمی-گرسنه ماندن-در-homers.

لس آنجلس مجاز بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف اما با اجتماعی محدودیت فاصله. برای کسانی که علاقه مند به درمان های خرده فروشی وجود دارد و حتی بهتر اخبار به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز جمعه اجازه ده ها هزار نفر از فروشگاه ها برای بازگشایی, از جمله گل فروشی مغازه فقط در زمان برای روز مادر.

شهر لس آنجلس اعلام کرد که همچنین بازگشایی برخی از فضاهای عمومی از جمله آلاینده گریفیث پارک که شامل محبوب مسیرهای به علامت هالیوود.

اما mounted police و پارک رنجرز خواهد بود نگه داشتن کوهنورد به دور گروه با پوشیدن چهره پوشانده اند. شهردار اریک Garcetti خواست “قضاوت خوب” و گفت: این شهرستان که با تکیه بر آموزش و پرورش و تشویق به جای دست سنگین اجرای.

آن را “نه چشم انداز ما را به این مانند یک junior high school dance با مردم ایستاده بیش از حد به یکدیگر نزدیک است,” او گفت:.

شهرستان سواحل می تواند بازگشایی در هفته آینده با محدودیت های طراحی شده برای نگه داشتن مردم از thronging ساحل و احتمالا گسترش COVID-19.

“ما نمی خواهیم یک رم به سواحل” نیکول Mooradian سخنگوی این شهرستان اداره سواحل و بنادر گفت: لس آنجلس تایمز. “در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی برای چهارشنبه.”

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر بیش از نیمی کالیفرنیا حدود 2,700 ویروس مرگ و میر دیده است و ده ها تن از جدید مرگ و میر روزانه. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر اذعان کرد که خطر کاهش محدودیت می تواند منجر به افزایش عفونت.

“بسیاری در خطر است” فرر گفت. “بازگشایی شهرستان ما حتی به آرامی تنها کار می کند اگر ما همه واقعا متعهد به مراقب باشید.”

اما فشار ساختمان شده است برای بازگشایی دولت و هفت هفته پس از Newsom را stay-at-home منظور تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری و گفت: 40 میلیون نفر به ماندن عمدتا در خانه های خود.

بیش از 4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری. وزارت کالیفرنیا از سرمایه گذاری است و پیش بینی نرخ بیکاری 18 درصد یا 46 درصد بالاتر از اوج رکود بزرگ از یک دهه پیش.

روز جمعه Newsom کاسته نظم و گفت: حدود 70 درصد از دولت کسب و کار می تواند باز با محدودیت.

آخر هفته خریداران می توانند بازدید از کتابفروشی ها و همچنین فروشگاه های طلا و جواهر, اسباب بازی, لباس, کفش, لوازم و تجهیز لوازم ورزشی, عتیقه جات و موسیقی است. مردم می توانند فهرست نیست اما باید انتخاب کنید تا خرید منظقه. نمایندگی خودرو نیز اشاره با برخی از نمایشگاه محدودیت.

“وجود دارد آهسته قطره ای از مشتریان هیچ چیز نسبت به قبل از همه گیر اعداد اما یک چیزی کمی” گفت: جی جی گارسیا که شروع به ارائه منظقه خرید جمعه در مقابل بچه ها فروشگاه لباس در آن طول می کشد تا یک روستا در مونترو یک foothill جامعه 15 مایل (24 کیلومتر) شمال مرکز شهر لس آنجلس است.

او گفت: کسب و کار نمی کردن تا زمانی که مردم می توانید ناهار خوردن در رستوران های اطراف مغازه خود را دوباره.

“شما هیچ ایده چقدر کسب و کار رستوران را برای ما,” او گفت:. “همه ما خوراک کردن هر یک از دیگر.”

در حالی که سان فرانسیسکو و شش منطقه خلیج شهرستانهای گفته اند آنها نمی سهولت خود را خرده فروشی محدودیت برای یک هفته دیگر یا بیشتر نزدیک به دو دوجین استان ها — بسیاری از آنها کوچک روستايی با چند coronavirus موارد — آیا می خواهید به حرکت سریع تر از نام برای تحت Newsom چهار فاز بازگشایی طرح است.

فرماندار گفت: دولت اجازه خواهد داد که تحت معیارهای اکید بر اساس تعداد موارد مرگ و میر و آزمون.

اما دولت همچنین با ارسال یک هشدار شدید به سه Northern California counties شده اند که هجوم سفارشات خود را. رهبران در یوبا سیتی, ساتر و Modoc شهرستانهای باید اجازه کسب و کار به بازگشایی هستند که خارج از محدوده Newsom طرح از جمله ناهار خوردن در رستوران و مو و ناخن سالن ها و مراکز خرید.

روز جمعه کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت یوبا سیتی, ساتر و Modoc آنها می تواند از دست دادن فدرال فاجعه کمک اگر آنها همچنان بیش فرماندار سفارش.

هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی که مسائل مربوط به مجوز برای مو و ناخن, خدمات مشابه گفت: آن هشدار متخلفان آنها می تواند از دست دادن مجوز.

The Orange County هیئت ناظران طرح به رای گیری روز شنبه در یک پیشنهاد گفتن دولت به بهداشت عمومی افسر برای دو کشور گواه آنها با معیارهای دولت برای گسترده تر بازگشایی.

کالیفرنیا در حال حاضر در مرحله دو تا از Newsom چهار مرحله روند. فرماندار در روز جمعه فراهم بود با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که فاز سه که اجازه می دهد بازگشایی چنین کسب و کار به عنوان ناخن سالن نیست ، که فاز نیز اجازه می دهد تا برای بازگشایی کلیساها سینما و برخی از خدمات مهمان نوازی.

“این شش ماه دور آن را حتی سه ماه دور. آن را حتی ممکن است بیش از یک ماه دور” Newsom گفت. “ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما یک پروتکل در محل برای تضمین ایمنی مشتری و کارفرما و ایمنی و اجازه می دهد تا کسب و کار به رشد در راه است که پایدار است.”

به حرکت سریع تر برای بازگشایی, رستوران ها, مراکز و ساختمان های اداری مهد کودک و خدمات مانند ماشین شستشو و نظافت حیوان خانگی شهرستانهای باید نشان دهد آنها تا به حال صفر و میر و فقط یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در طول یک هفته دو کشش و همچنین به عنوان قوی تست و ردیابی و توانایی به خانه تا 15 درصد از بی خانمان ها.

لس آنجلس هیچ شانسی برای اینکه سریع-دنبال گفت فرر بهداشت عمومی مدیر. لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که اصلا استانداردهای.

“این ممکن است اعمال می شود بسیار آسان تر برای کسانی که بسیار کوچک استان ها که در حال حاضر در واقعیت دیده می شود قابل توجهی کاهش و یا ممکن است هیچ مرگ و میر در تمام تاریخ,” او گفت:. “اما برای شهرستانهای بزرگتر ما تنها قادر خواهد بود به درخواست برای یک واريانس در این شرایط که همه گیر شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net