کالیفرنیا آخر هفته beachgoers خواست برای حفظ فاصله اجتماعی

لس آنجلس — یک هفته پس از کالیفرنیا خسته از ماندن در خانه سفارشات بسته بندی سواحل مقامات التماس کرد برای آخر هفته بازدید کنندگان به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: هیچ bunching نگه داشتن راه رفتن یا شنا کردن و ترک چتر در خانه.

نجات غریق و پلیس خواهد بود در نیروی شنبه حتی در شهرستانها که در حال مبارزه با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جدید جهت است که اثر در زمان جمعه و خاص اورنج کانتی سواحل برای بسته شدن.

در هانتینگتون بیچ, رئیس پلیس رابرت دستی گفت: ماموران شروع با هشدار به افرادی که آمار شن و ماسه و حرکت به استناد خواهد اما با پایان دادن به “بازداشتهای اگر ما به.”

در کشور همسایه نیوپورت بیچ شهرستان قرار دادن موانع و صحبت با خوانندگان به توصیه آنها را از بسته شدن و گفت: مردم شد و سریع به پیروی.

در سن دیگو که در آن مردم می توانند ورزش در ساحل اما نه معطل شهردار Kevin L. Faulconer ستایش ساکنان برای غذای ایمنی محدودیت هایی که مقامات بهداشت عمومی دارای اعتبار در کاهش گسترش coronavirus.

اما او از آنها خواست به کوشش های خود را بیش از آخر هفته.

“ما نیاز به کمک شما ما نیاز به همکاری شما و ما باید از صبر و شکیبایی شما,” Faulconer گفت. “ما در حال رفتن به از دست دادن تمام دستاوردهای که ما ساخته شده ایم.”

اورنج کانتی شهرهای ساحل استدلال می کنند که بسیاری از دهها هزار نفر از مردم که خود را ضربه سواحل آخر هفته گذشته را تمرین anti-virus اقدامات ایمنی و fumed که آنها در حال ناعادلانه خاص.

روز جمعه یک اورنج کانتی قاضی رد درخواست توسط هانتینگتون بیچ و دیگران برای جلوگیری از Newsom باشد. قاضی Nathan Scott گفت: وزن این آسیب باعث تعطیلی شهر و دیگران, اما این ویروس را تهدیدی برای امنیت عمومی باید اولویت را دارد. او گفت که او خواهد شد در نظر گرفتن این مسئله دوباره در مارس 11, پس از وزارت امور خارجه و دیگران را در جریان دادگاه در جزئیات بیشتر.

نیوپورت بیچ خواهد شد در نظر گرفتن اقدام قانونی در این آخر هفته اما محرومیت است که مطابق با دولت منظور سخنگوی جان پاپ گفت.

سواحل فقط آخرین تمرکز برای سرخوردگی بیش از Newsom ماه-و-یک-نیمه-پیر سفارش نیاز به نزدیک به 40 میلیون نفر به بیشتر باقی می ماند در داخل خانه. کسب و کار تلقی نمی ضروری بسته هستند تا COVID-19 تست در بیمارستان و مرگ و مير نشان می دهد که دولت شیوع شروع به سهولت. میلیون ها پرتاب شده است ،

در حالی که Newsom وعده داده است محتاط مرحله به مرحله بازگشایی دولت و معترضان نمی خواهید به صبر کنید.

در هانتینگتون بیچ, پلیس برآورد 2500 به 3000 نفر جمع آوری شده برای روز اول ماه مه در beachside خیابان. آنها دست تکان دادند و پرچم آمریکا و علائم. اما بسیاری از آنها را به تن هیچ ماسک و نمی عمل اجتماعی فاصله.

در ساکرامنتو به عنوان پلیس به صف مراحل خارج از کنگره معترضان دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “دفاع از آزادی” و شکست را به “ما-” پرداختند.

جو Ranciato از رزویل کالیفرنیا نشان داد تا به اعتراض در داخل یک خانه “اجتماعی فاصله قفس” ساخته شده با لوله های پلاستیکی و نوار مجرای.

“من واقعا با تغذیه چه خبر است” گفت: Ranciato, 58. “من نمی خواهم من آزادی را در معرض خطر قرار دهد.”

وجود دارد حدود ده سازماندهی تظاهرات در شهرستانها از جمله لس آنجلس و سن دیگو و سن فرانسیسکو.

دولت تا کنون پایان شمال روستایی, Modoc شهرستان شد اولین مخالف دولت را خاموش سفارشات. شهرستان منتقل جمعه به بازگشایی سالن مو و کلیساها و رستوران ها و شهرستان تنها سینما. وجود ندارد هر گونه تایید موارد COVID-19 در میان 9,000 ساکنان اما بازگشایی آمد با سخت اجتماعی محدودیت فاصله. کسب و کار می تواند تنها نیمی از کاربران و مشتریان باید اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de