کالیفرنیا رای دهندگان رد $15 میلیارد مدرسه ارتقا پیوند

لس آنجلس — کالیفرنیا رای دهندگان را رد کرد 15 میلیارد دلار اوراق قرضه به نوسازی کالیفرنیا پیری مدارس تنها ایالت اندازه گیری در هفته گذشته اولیه رای گیری.

گزاره 13 وعده داده شده به ارائه بودجه برای ساخت و ساز جدید و تعمیرات در دانشگاه ها در برخورد با مشکلات مانند سقف چکه کن پیر سیم کشی و سمی قالب. آن نیاز به یک اکثریت ساده به تصویب. اما “هیچ” آرا بود راحت منجر بلافاصله پس از 3 مارس انتخابات و تنها کمی سخت تر به عنوان چندین میلیون اضافی آراء شمارش شد.

به روز شده در برگه رای روز شنبه نشان داد این سوال تنها با 46% پشتیبانی می کند.

مخالفان گفت: کالیفرنیا است که مازاد بودجه و نباید قرض گرفتن پول بیشتر. مالیات دهندگان را بدهکار حدود 11 میلیارد دلار در علاقه بیش از 35 سال آینده به عنوان یک نتیجه از سرپا نگه داشتن. 13 با توجه به حزبی قانونی تحلیلگر ،

جمهوریخواه دولت سناتور. برایان جونز گفت: رای دهندگان “به درستی فکر کرده اید که چرا دولت در تلاش بود به تصویب اوراق قرضه بیشتر و افزایش مالیات به جای استفاده از این مازاد بودجه برای کمک به مدارس؟”

مخالفان به رهبری Howard جارویس انجمن مالیات که در زمان خاص موضوع را با یک ماده است که آیا افزایش محدودیت در آنچه که یک مدرسه محلی منطقه می تواند قرض گرفتن از 1.25 ٪ به 2 ٪ از ارزیابی ارزش اموال. این گروه می ترسید که می تواند منجر به آینده افزایش مالیات به پرداخت بدهی.

دولت باید صندوق امکانات مدرسه خود را به جای اضافه کردن به مدارس بدهی های این گروه گفت.

حامیان از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, استدلال نیاز برای تعمیرات مدرسه بسیار مهم بود. پیشنهاد شد و با حمایت معلمان و لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا اتحادیه ها انجمن ها و دولت دموکراتیک قانونگذاران.

با توجه به سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا 70 درصد از کالیفرنیا 10,000 مدارس دولتی از 25 سال یا مسن تر با 10 درصد از آنها حداقل 70 سال است.

حدود 9 میلیارد دلار از اندازه گیری رفته اند برای K-12 مدرسه با اولویت داده شده برای پرداختن به نگرانی های ایمنی و بهداشت مانند حذف آزبست و حذف سرب از آب آشامیدنی.

که $5.8 میلیارد رفته اند به بهبود امکانات مدرسه به دنبال $2.8 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید و 500 میلیون دلار برای هر یک از مدارس و امکانات برای ویژگی های آموزش و پرورش است.

بسیاری از مدارس می گویند که به اندازه کافی دریافت بودجه برای تعمیرات و به طور کامل نوسازی ساختمان خود را که منجر به یک گروه کمک رویکرد های دوره ای تعمیرات و معوق تعمیر و نگهداری.

این گزاره نیز می توانست اختصاص 6 میلیارد دلار برای آموزش عالی که در گذشته بهره مند از یک ایالت اندازه گیری اوراق قرضه در سال 2006. کمک های مالی می شده اند و تقسیم به طور مساوی با 2 میلیارد دلار برای هر یک از کالج سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا در سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im