کالیفرنیا به رول کردن قوانین برای از سرگیری تولید فیلم

لس آنجلس — کالیفرنیا هفته آینده رول پروتکل برای محصولات برای از سرگیری فیلمبرداری در دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در نزدیکی hourlong تماس تصویری با رهبران صنعت.

فیلمبرداری می تواند شروع در برخی از شهرستانهای ملاقات با یک مجموعه خاص از معیارهای به محض دوشنبه Newsom گفت. اما لس آنجلس است که به احتمال زیاد “چند هفته پشت” با توجه به سطح مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

او تخمین زده 53 از 58 شهرستان در دولت خواهد بود قادر به تولید دوباره گفت: “اگر آنها را برآورده می تواند.

این حرکت خواهد بود بارقه امید برای تلفن های موبایل. آن بوده است در حدود دو ماه پس از دولت تعطیل تولیدات و سرگرمی های دیگر و در نتیجه میلیاردها دلار ضرر برای سرگرمی شرکت ها و پرتاب بیش از 100000 نفر در این صنعت کار می کنند.

فیلمبرداری خواهد شد و در استان ها که با تست بستری ظرفیت و دیگر معیارهای تعیین شده توسط دولت است.

“این به آن معنا نیست آنها را به دیدار با معیارهای” Newsom گفت. “اما اگر آنها می توانید شروع به حرکت و صنعت شما می توانید شروع به بازگشایی. خبر خوب این است که ما در حال شروع به دیدن برخی از نور است.”

اما Newsom و تیم او تا به حال کمتر به اخبار مثبت برای لس آنجلس است که ثبت 1,973 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر در L. A. شهرستان تا کنون. این شهرستان دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد میان دولت 58 و شهرستانهای استان بیشترین مرگ و میر.

“آن باقی مانده است به چالش کشیدن بخشی از دولت برای ما هنوز” Newsom گفت. “ما کمی نگران آنها را چند هفته پشت بالقوه هر کس دیگری.”

روز دوشنبه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: لس آنجلس تایمز او را “بدون هیچ دلیل که چرا ما باید تولید در چند ماه آینده.”

در طول جلسه لقب “بهبود اقتصادی گوش دادن تور” Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos مشترک شرکت خود را متنوع تجربه فیلمبرداری در مناطق مختلف در سراسر جهان از جمله سوئد و کره جنوبی ایسلند.

“وجود دارد هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل” Sarandos گفت. به نام او برای “سریع” و “قابل اعتماد” آزمایش در مقیاس بزرگ. این تهیه کننده همچنین هشدار داد کسانی که به دنبال به دست گرفتن کلید های میانبر.

Sarandos همچنین گفت که کشورهای دیگر نمی شد به طور قابل توجهی پیشرفته تر از کالیفرنیا در شروع مجدد تولید.

در عرض چند روز تعطیلی در ماه مارس Sarandos گفت: Netflix را پس از تولید انیمیشن و تیم خود را به حال کل تولیدات در حال اجرا از راه دور. Netflix در حدود 220 محصولات هستند که در کشورهای مختلف پس از تولید در حال انجام از راه دور از خانه های مردم, او گفت:.

مدیر Ava DuVernay صحبت از چالش های مواجه شده توسط خدمه بدون کار از جمله خود او برادر که با این نسخهها کار به عنوان یک آرایشگر و چگونه او شرکت تولید آرایه است متمرکز بر بهبود تنوع در هالیوود است. “چگونه ما می تواند مطمئن شوید که درها باقی مانده برای زنان باز است و مردم از رنگ است که ما نمی constrict در ترس ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de