کالیفرنیا برای دریافت $247M بازپرداخت به عنوان ماسک صورت تحویل تاخیر از چین

ساکرامنتو, کالیفرنیا. >> کالیفرنیا را دریافت کنید $247 میلیون بازپرداخت دلیل تاخیر در تحویل از ماسک محافظ آن مرتب تحت یک قرارداد با یک تولید کننده چینی.

N95 ماسک ماسک ساخته شده در چین توسط برق خودرو تولید کننده BYD موفق به دیدار با یک مارس 30 گواهینامه مهلت از موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی یک سخنگوی دفتر خدمات اورژانس گفت: امروز. دولت فاش بازپرداخت زمانی که آن را منتشر کرد نزدیک به 1 میلیارد دلار قرارداد آن امضا شده در ماه آوریل در حدود 500 میلیون ماسک بیش از 2.5 ماه ترکیبی از N95 و فولاد ماسک.

ده ها میلیون نفر از ماسک تنظیم شد وارد در کالیفرنیا در این ماه.

دولت پرداخت می شود نیمه اول قرارداد تا جبهه جهانی بهداشت و درمان محصول راه حل های یک BYD فرعی نزدیک به یک ماه پیش. که تحت پوشش پرداخت 300 میلیون تنگ اتصالات N95 ماسک در هزینه $3.30 هر.

دفتر والی نمی گویند چه چیزی باعث صدور گواهینامه تاخیر. یک متمم به قرارداد امضا شده امروز می دهد این شرکت تا 31 مه برای دیدار با گواهینامه. اگر آن را نمی کند باید آن را بازگشت نیمی دیگر را دولت پرداخت در صف مقابل.

دهها میلیون نفر از ماسک های جراحی در حال حاضر وارد شدند اما N95 ماسک بودند با تاخیر Newsom گفت. هفته گذشته دولت پرداخت اضافی $104.7 میلیون برای کسانی که اولین محموله.

Newsom گفت: در ماه گذشته که دولت های ایالتی و فدرال بود “تیم در زمین” در چین, بازرسی و بازدید از BYD کارخانه.

“ما به دنبال مطمئن شوید که ما نمی اوردن چه چیزی مجاز است و در نهایت, نیست, معتبر,” او گفت:.

این ماسک باید گواهی از طریق موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی و شد بود تست شده و معتبر در ایالت یوتا است.

Newsom ارائه چند جزئیات BYD معامله باعث انتقاد از برخی از نمایندگان مجلس. آسوشیتد پرس و اخبار دیگر سازمان ها باید به دنبال اسناد و مدارک از طریق سوابق و درخواست رد شده است.

روز دوشنبه دولت, دفتر خدمات اورژانس و بخش خدمات عمومی محروم AP درخواست.

“با توجه به بی سابقه ای در شرایط اضطراری ایجاد شده توسط COVID-19 و کمبود لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت از جان دولت برترین علاقه حصول اطمینان از امن تدارکات و حمل و نقل و ذخیره سازی و توزیع تجهیزات لازم,” رایان Gronsky ارشد مشاور در دفتر امور حقوقی دفتر خدمات اورژانس نوشت. “انتشار توافق در حال حاضر قبل از عملکرد تحت قرارداد کامل است — را معرفی قابل توجه و خطر غیر ضروری به دولت توانایی تامین امنیت لازم را تامین کنند.”

Gronsky گفت: AP می تواند refile درخواست سند هنگامی که شرایط قرارداد تکمیل شد.

در چهارشنبه Newsom گفت: قرارداد منتشر خواهد شد “این هفته است.” او مقصر وکلا برای برگزاری افشا و گفت: او را نا امید چون “من می خواهم آن را به اشتراک با شما.”

“ما می خواهیم به عنوان شفاف که ممکن است,” او گفت:.

Newsom گفت که او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن قرارداد به طوری که مردم می توانید ببینید چه قیمت عالی دولت پرداخت می شود.

فقدان اطلاعات در مورد ماسک معامله باعث انتقاد از دولت و قانونگذاران گفت که آنها تا به حال بیشتر وقت به دامپزشک معامله تحت شرایط عادی است. اسناد خزانه دار را نشان داد Newsom اداره نیومده بود بررسی صلاحیت BYD قبل از Newsom علنا اعلام کرد قرارداد یا قبل از دولت خواسته دولت خزانه دار دفتر برای تهیه $495 میلیون اولیه انتقال سیم.

زمانی که خزانه دار دفتر خواست برای تایید فروشنده شده بود مورد تایید شده در مارس 8 روز پس از Newsom اعلام کرد این قرارداد در MSNBC, توماس تاد در وزارت مالیه گفت: “آنها در حال بررسی صلاحیت فروشنده به عنوان ما صحبت می کنند.”

روز بعد کارمند در دفتر خدمات اورژانس گفت: وزارت خزانه داری است که دولت کار کرده بود با “اعتماد” سازمان غیر انتفاعی به دامپزشک BYD که دولت فدرال و “بزرگ پزشکی و شرکت های عرضه” نیز شماری از شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de