کالیفرنیا غرق 1 میلیون مدعیان; لا coronavirus موارد پرش با 50%

در همین حال دولت هنوز در تلاش برای مقابله با آن بزرگ جمعیت بی خانمان در خیابان برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان جمعیت آسیب پذیر است.

Newsom متعهد هزاران نفر از اتاق های هتل ها برای کمک به, اما بسیاری از اتاق نشستن خالی است. کمک رسانی کارگران همچنان به عبور از ضد عفونی کننده دست و درخواست می کنم با افراد بی خانمان به جمعیت با هم.

در دیگر تحولات پنج شنبه:

— یک بیمار بدحال بود که این کشور اولین مورد شناخته شده از جامعه به دست آورد coronavirus در حال حاضر دوره نقاهت در خانه, صفحه اصلی پزشکان در دانشگاه کالیفرنیا دیویس گفت:. بیمار تحت درمان با داروی ضد ویروس remdesivir که یکی از دو دارو در حال آزمایش در مدرسه برای درمان شدید coronavirus موارد است.

“اگر چه برخی از بیماران مبتلا به عفونت های شدید دریافت کرده اند remdesivir ما ندارد جامد داده ها برای نشان دادن آن می تواند به بهبود نتایج بالینی برای همه” گفت: Allison Brashear, رئیس دانشگاه UC Davis School of Medicine.

— دو مرد که سفر در یک coronavirus زده کروز کشتی متوقف شده برای روز سواحل کالیفرنیا درگذشت از ویروس فدرال و مقامات گفت. مردان هر دو در اوایل 60s بودند در شاهزاده بزرگ قایقرانی از سان فرانسیسکو به هاوایی در فوریه. 21. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز تایید کرد که کمتر از نیمی از کشتی مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس با وجود اطمینان هر کس می تواند تست شده است.

— یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 120,000 فروشگاه مواد غذایی کارکنان و 15000 که در فروشگاه های مواد مخدر آغاز شده درخواست درایو برای شرایط کاری امن تر. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه های محلی درخواست Newsom به سفارش فروشگاه ها برای ارائه به کارگران با تجهیزات حفاظت فردی دست شستشو می شکند هر 30 دقیقه و کمک به کنترل جمعیت.

“من احساس نمی امن در آینده به کار در حال حاضر — من کار تا 12 ساعت شیفت به مدت شش روز و احساس می کنید در معرض این ویروس خطرناک است. من وحشت زده از آوردن آن به خانه” Sean Krane کار کرده است که در وان به مدت 15 سال در بیانیه ای گفت: ارائه شده توسط اتحادیه های کارگری.

— برای دومین بار در یک هفته Los Angeles County sheriff سعی کردم به بستن مغازه اسلحه. کلانتر الکس بیانوبا گفت: مغازه ها دیگر ممکن است فروش به عموم مردم عرضه می تواند گارد امنیتی شرکت.

که ممکن است حرف آخر.

اسلحه طرفداران حقوق گفت که آنها به دنبال به چالش کشیدن نظم. آن را نیز اجرا می کند شمارنده به یک county وکیل نظر قبلا در این هفته که مغازه ها در میان کسانی که در نظر گرفته شده ضروری تحت این شهرستان اقامت در خانه که بسته بسیاری از کسب و کار.

منظور امر به شهرستان unincorporated areas و 42 شهرستانها که قرارداد با بخش کلانتر برای اجرای قانون است. شهر لس آنجلس تلقی مغازه اسلحه غیر ضروری.

___

Dil گزارش از ساکرامنتو. همین تامسون در ساکرامنتو و استفانی Dazio در لس آنجلس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>