کالیفرنیا سرعت بازگشایی; در اینجا چه می آید بعدی

— تست ظرفیت. حداقل روزانه تست ظرفیت آزمون 1.5 در هر 1000 نفر.

— تست در دسترس بودن حداقل 75 درصد از ساکنان.

— تماس با ردیابی.

— حداقل 15 نفر در هر 100,000 شهرستان جمعیت آموزش دیده و در دسترس برای تماس با ردیابی.

— بیمارستان خروش.

— بیمارستان ظرفیت به جای حداقل افزایش 35% از پایه روزانه به طور متوسط سرشماری.

— پرستاری ماهر امکانات شیوع بیماری پیشگیری و مهار.

— برنامه ای برای جلوگیری و کاهش عفونت های پرستاری ماهر امکانات.

— پرستاری ماهر امکانات بیش از 14 روز عرضه از PPE در دست برای کارکنان با تاسیس فرایند در حال انجام تدارکات.

پاسخ برنامه ریزی: تولید برنامه های مرتبط با countywide مهار از جمله تست, تماس, ردیابی آسیب پذیر جمعیت جمع تنظیمات مراقبت حاد خروش و ضروری نیروی کار است.

The California Department of Public Health را قبول دوم-واريانس attestations. این اجازه می دهد تا برای حدود 10-14 روز COVID-19 دوره کمون بین مقدمه از اولین واريانس و دوم واريانس فرصت است.

— از کجا مناطق کالیفرنیا ایستاده ؟

برخی از مناطق روستایی را بازگشایی اقتصاد خود را بیش از دیگران است. لس آنجلس است که اجازه می دهد برخی از منظقه خرده فروشی خدمات و بازگشایی سواحل و پارک ها.

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی روز دوشنبه گفت او “محتاطانه خوشبین” است که این شهر خواهد بود قادر به بازگشایی بیشتر در آینده دو تا چهار هفته.

دکتر گرانت, Colfax, صحبت کردن در یک فروم آنلاین گفت: San Francisco وارد فاز 2A از بازگشایی دوشنبه با اجازه دادن به خرده فروشان برای باز کردن برای وانت و تحویل. فاز 2B, او گفت:, شامل آرامش محدودیت در مدارس و ادارات و مراقبت از کودک و اردوهای تابستانی.

او نشان داد که آن را به احتمال زیاد تابستان اردوگاه های مجاز خواهد بود اما گفت که آنها را مجبور به رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از عفونت های جدید.

تا زمانی که سان فرانسیسکوییها ادامه به اجتماعی فاصله رعایت بهداشت و پوشیدن ماسک مرحله بعدی است فقط در اطراف گوشه است.

شهرستان سانتا کلارا, مقامات گفت که آنها تصمیم به اجازه می دهد تا خرده فروشان برای باز کردن سهشنبه چرا که هیچ چشم انداز مثبت در coronavirus موارد پس از اجازه ساخت و ساز و کسب و کار به بازگشایی در اوایل این ماه.

“ما را یک تغییر تماشای شاخص و هنگامی که ما را دیده اند که چشم انداز مثبت و سپس ما را به مرحله بعدی و پس از آن ما دوباره تماشا گفت:” دکتر سارا کودی شهرستان افسر بهداشت.

این پروتکل جدید برای بازگشایی کسب و کار محدودیت تعداد کارکنان به یک برای هر 300 متر مربع فضا است. خرده فروشان را مجبور به ارسال علائم در ورودی خود را گفت: آنها مطابق با دستورالعمل های جدید.

“هر کس که در همیشه باید پوشش خود را به صورت” جز برای کودکان و افراد با شرایط پزشکی که با پوشیدن ماسک های نا امن کودی گفت. “آن فوری است توصیه. آن است که انتظار می رود. ما امیدواریم که آن را تبدیل به یک جدید اجتماعی هنجار شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de