کالیفرنیا مجموعه در شخص رای گیری قوانین تحت virus تهدید

لس آنجلس — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد که کالیفرنیا را ایجاد صدها نفر از مکان در سراسر کشور که در آن رای دهندگان می تواند بازیگران برگه های رای در شخص یک ماه پس از او قرار گرفت و هر ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر.

این تصمیم تلاش دولت برای تعادل ضرورت حفاظت از سلامت عمومی در طول شیوع کروناویروس در حالی که به رسمیت شناختن است که برخی از ساکنان می خواهید و یا نیاز به رای گیری در فرد است.

“ما متعهد به حفاظت از سخت مبارزه حق را برای کالیفرنیا به صدای آنها شنیده می شود این در ماه نوامبر حتی در مواجهه با یک بیماری همه گیر” Newsom در بیانیه ای گفت.

زودتر خود را به منظور ارسال هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری شد انتقاد ملی جمهوری خواهان را دیدم که آن را به عنوان ممکن است در مسیر به مقیاس بزرگ ، رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که “بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری” هر چند از لحاظ تاریخی وجود دارد این است که هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب از طریق استفاده از پست الکترونیکی.

Newsom اعلام روز شنبه نیز به دنبال داشت انتقاد. در یک صدای جیر جیر, دولت, مجلس, Kevin Kiley یک جمهوری خواه از کالیفرنیا, غرب از ساکرامنتو نام منظور غیر قانونی و دلیل دیگری برای بلند کردن Newsom گسترده ای اضطراری قدرت در طول شیوع ویروس.

دفتر والی گفت: به منظور اطمینان حاصل شود فرد در رای گیری گزینه های در دسترس هستند در تعداد کافی به رای دهندگان اجازه می دهد برای حفظ فاصله فیزیکی. استان ها باید حداقل یک فرد در محل رای گیری برای هر 10000 رای دهندگان ثبت نام شروع شنبه قبل از روز انتخابات. منظور اجرایی نیز نیاز به رای گیری drop-box مکان در دسترس خواهد بود بین Oct. 6 Nov. 3.

همانطور که در حال حاضر مورد شخص رای گیری سایت در دسترس خواهد بود در شهرستان انتخابات دفاتر شروع 29 روز قبل از روز انتخابات.

با حرکت به ایالت پست الکترونیکی-در برگه های رای کالیفرنیا امیدوار است برای جلوگیری از مشکلاتی که گرفتار این سال ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه که در آن هزاران نفر از رای دهندگان بدون محافظ دنده مجبور بودند ساعت ها در صف های طولانی در حالی که هزاران نفر دیگر در خانه مانده برای جلوگیری از خطرات بالقوه بهداشتی.

وزیر امور خارجه الکس پدیللا تحسین فرماندار سفارش.

“رعایت انتخابات در کشورهای دیگر در طول این همه گیر تنها تقویت عقل از این رویکرد” زیدیه در بیانیه ای گفت. “گسترش رأی-با-ایمیل همراه با کافی در فرد رای گیری و قبل از روز انتخابات, بهترین فرمول برای حفظ دسترسی به, امنیت و ایمنی ما انتخابات است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>