کالیفرنیا مدارس نگران چگونه پیشنهاد کاهش بودجه و عدم روشن هدایت را تحت تاثیر قرار بازگشایی

این کاهش به آموزش و پرورش شده است می تواند بطور قابل توجهی بدتر; Newsom اختصاص وجوه احتیاطی برای آموزش و پرورش است که نیز بشدت مورد نیاز در مناطق دیگر.

Thurmond پیشنهاد کرد که او از تلاش برای دریافت یک معامله بهتر از فرماندار و قانونگذاری ایالتی که باید تایید نهایی بودجه.

مانند Newsom, Thurmond قرار می دهد امید و مسئولیت کامل آموزش کمک مالی در دولت فدرال است. در حال حاضر لایحه دموکرات ها در مجلس نمایندگان است و نه برنده حمایت از جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مذاکرات بین احزاب مختلف پیش بینی شده است.

روز پنج شنبه در این رویداد به خودی خود چیزی از یک مذاکره است. رهبران اتحادیه های ساخته شده خود را در زمین برای کمک های مالی بیشتر در بخش چون اعضای خود می تواند در صورت اخراج در جریان بودجه پیشنهادی.

“این زمان در حال حاضر به حتی فکر می کنم در مورد اخراج” گفت: Erika Jones, معلم ابتدایی در لس آنجلس که در خدمت در هیئت مدیره از معلمان کالیفرنیا Assn. به عنوان چیز ایستاده مدارس در حال حاضر کمبود وقت پرستاران و دیگر نیاز به پشتیبانی از, او گفت:. “این است که در واقع زمان برای یک سرمایه گذاری عمده ای در دانش آموزان ما که در آن دانش آموزان ما تبدیل به اولویت این دولت است.”

اگر چه برخی از رهبران منطقه هشدار داده اند آنها ممکن است قادر به بازگشایی در پاییز بدون پول بیشتر چند در حال مصرف آن تهدید جدی است. تقریبا یکنواخت رهبران منطقه در حال نقاشی وخیم تصویر و تاکید بر نیاز به آنها را به عنوان یک اولویت بالا برای محدود بودجه دولت است. آنها تا به حال برای مقابله با کون غیر منتظره لحظه چالش بستن دانشگاه ها ایجاد جهانی آموزش از راه دور در حال توسعه گسترش آنلاین مدرسه تابستانی و فکر جدید و طبیعی برای پاییز.

خود را مشعل انجام شده در پنجشنبه ویدئو کنفرانس توسط Cindy سمور سرپرست سن دیگو متحد دولت دوم-بزرگترین سیستم مدرسه.

“ما هنوز دانش آموزانی که در حال تلاش برای فراموش مدرسه خود را و آنها را در گوشه ای از شلوغ آپارتمان و یا در همان میز آشپزخانه وجود دارد با پدر و مادر خود را” دله گفت. “آموزش از راه دور کار نمی کند برای همه دانش آموزان است. آن را فقط نمی کند.”

او افزود: “در حال حاضر بودجه جاری طرح یک دستور برای فاصله بیشتر و کمتر یادگیری است.”

از آنجا که دانشگاه ها بسته مربیان باید درهم به ارائه آموزش از راه دور برای دانش آموزان, تلاش برای ارائه کامپیوتر و دسترسی به اینترنت به حدود 1 در 5 دانش آموزانی که آن را ندارید.

دله همچنین شامل یک زمین بر اساس بهبود اقتصادی.

“ما می خواهیم برای باز کردن برای خانواده هر روز چون این تنها راهی است که ما پدر و مادر می تواند بازگشت به کار” او گفت:.

بسیاری از مدارس در ایالت کالیفرنیا طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای بازگشایی دانشگاه ها در به طور منظم خود را شروع خرما در ماه اوت و سپتامبر. چند کار در یک تقویم با یک تیر ،

ماه گذشته Newsom پیشنهاد کرد که بسیاری از کالیفرنیا سیستم مدرسه می تواند از لحاظ جسمی باز در اوایل ژوئیه اگر چه چند رهبران منطقه استقبال که نظر خود را با شور و شوق.

در یک نامه مشترک پنج شنبه, 11 L. A. County superintendents ابراز نگرانی در مورد پتانسیل بازگشایی مورد نیاز است. آنها مطرح اعتراض به امکان ثابت اجتماعی فاصله همه روزه ماسک پوشیدن و جارو قرنطینه مورد نیاز است.

یکی از superintendents الکس Cherniss از پالوس وردس شبه جزیره متحد گفت که او نگران است که این دستورالعمل به احتمال زیاد به ظهور می تواند بر اساس مدل کسب و کار است که می تواند یک فقیر مناسب برای مدارس از جمله این ایده که کودکان می پوشند پوشش صورت تا هشت ساعت در مدرسه هر روز. و 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای کل کلاس ها بر اساس یک نفر در معرض این ویروس را ویران گفت: در تلاش منسجم برای حفظ برنامه های علمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de