کالیفرنیا بازگشایی خواهد شروع کند نمی تواند کامل برای حداقل یک سال برآورد کارشناس

به طوری که ممکن است در کالیفرنیا آماده می شود واقعا شل کردن آن ایالت اقامت در خانه ،

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مشخص شده در چهار مرحله برنامه ریزی است که به دنبال یک فرایند که در آن محدودیت ها با هدف کاهش گسترش coronavirus ها به تدریج برداشته.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: او را درک سرخوردگی و پیشنهاد او را اعلام کاهش برخی از قوانین در اوایل این هفته.

“من فقط می خواهم به مردمی می دانم که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش” Newsom روز جمعه گفت. “من می خواهم بگویم بسیاری از روز های هفته به عنوان طولانی به عنوان ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر.”

فرماندار توصیف کرده است مرحله بعدی از اقامت خود را در خانه سفارش به عنوان اجازه می دهد برخی از کاهش ریسک کسب و کار به بازگشایی در جوامع در سراسر کالیفرنیا از جمله مکان های خرده فروشی, ساخت سایت و کسب و کارهای کوچک.

“تنها چیزی که قراره ما را به عقب نگه دارد از گسترش این ویروس” Newsom گفت. “و این تنها چیزی است که مطمئن شوید که برای پیشبرد گسترش ویروس است که هزاران نفر از مردم تجمع با هم. تمرین های اجتماعی فاصله یا فاصله فیزیکی ما می تواند جلوگیری از آن است.”

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت corornavirus نیروی کار نیز خواست احتیاط در بازگشایی.

“دستورالعمل های فدرال هستند خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر” Birx گفت: عصر روز یکشنبه. “به عنوان متحده بازگشایی ما واقعا می خواهید آنها را به دنبال راهگاهی معیار.”

Birx افزود: مردم آمریکا باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

کالیفرنیا است هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود ثابت دو هفته کاهش coronavirus موارد است. هفتگی تعداد موارد به نظر می رسد به پهن کردن برای چند هفته در اوایل ماه آوریل با 8000 8,500 موارد در هر هفته. اما بین آوریل 19-25 دولت ثبت 11,777 موارد جدید و در آخرین هفت روز پایان در شنبه 11,041 موارد جدید ثبت شد.

کالیفرنیا آغاز کرده است برای دیدن یک هفته بیش از هفته کاهش در مرگ و میر. اینکه آیا این روند ادامه خواهد داد اما نامشخص است. بین آوریل 19-25, 547 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا و در هفته گذشته 497 مرگ و میر گزارش شده 9 درصد کاهش هفتگی مرگ و میر.

در اینجا مختصر و مفید از فرماندار این طرح و آنچه که یک کارشناس از آن فکر می کند.

کارشناس دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. او همچنین یک مقام ارشد سابق برای لس آنجلس وزارت بهداشت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است. از سال 2004 تا سال 2018 او در لوس آنجلس است مدیر بخش مسری کنترل و پیشگیری بیماری.

مرحله 1: در ادامه با اقامت در خانه orderThis مرحله است که ما در آن هستیم. فرماندار صادر شده اولین ایالتی اقامت در خانه نظم در ملت, مارس 19 سه روز بعد از شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان اجرا اولین پناهگاه در محل سفارش در کشور است.

دکتر سونیا Angell دولت افسر بهداشت گفت: از آن زمان مناسب برای صحبت در مورد بازگشایی دولت داده شده است که بستری نرخ COVID-19 پایدار در کالیفرنیا است. برخی از مناطق در حال حاضر شروع به شل شدن محلی دستورات سختگیرانه تر از دولت است.

کارشناس پیش بینی: تا پایان مارس و یا به اواسط ماه ژوئن Kim-Farley انتظار دارد که مکان است که به طور موثر حفظ فیزیکی-فاصله اقدامات را ببینید کاهش قابل توجهی در تعداد موارد است. او همچنین مظنون در اطراف این زمان وجود خواهد داشت به اندازه کافی ظرفیت برای ارائه تست برای ویروس و آنتی بادی — برای تعیین اینکه آیا ممکن است مردم باید برخی ایمنی — برای دیدار با تقاضا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de