کالیفرنیا, مکانهای عمومی, مدارس, نزدیک به کروناویروس گسترش

سان فرانسیسکو >> کشتی کروز جدید برخورد coronavirus و رهبری به بندر اوکلند کالیفرنیا باقی خواهد ماند و در آبهای بین المللی برای حداقل یک روز دیگر به عنوان مقامات مشغول به کار در طرح حمل و نقل مسافران به فدرال امکانات در سراسر کشور و مقامات محلی آغاز شد و سفارش بسته شدن مدارس و فضاهای عمومی به منظور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا لغو کلاس ها به صورت یک هفته پس از آن کشف شد که یک خانواده در منطقه بوده است در معرض COVID-19. این کندوها مدرسه منطقه که در نزدیکی ساکرامنتو نزدیک به 64,000 دانش آموزان است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امروز هشدار داد که بیشتر تعطیلی هستند به احتمال زیاد در سراسر کشور به عنوان ویروس گسترش می یابد.

شاهزاده بزرگ کشتی که حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور است که انتظار می رود برای رسیدن به دوشنبه.

بزرگ شاهزاده خانم سروان. جان اسمیت در یک ضبط ارائه شده توسط مسافر لوری میلر سن خوزه گفت: مسافران پنج شنبه شب که “پس از متصل کردن ما خواهد شد و سپس شروع به تخلیه روند مشخص شده توسط مقامات فدرال است که چندین روز طول بکشد.”

مسافران کشتی که نیاز به درمان پزشکی و یا بستری شدن در بیمارستان به امکانات مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا در حالی که دولت با ساکنان که نیازی به حاد مراقبت های پزشکی “را به یک دولت فدرال اجرا انزوا تسهیلات در کالیفرنیا برای تست و انزوا” کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس در بیانیه ای گفت امروز.

“خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی اما نکته مهم این کشتی تنها ماندن در بندر اوکلند برای مدت disembarkment. این کشتی را ترک اوکلند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و باقی خواهد ماند و در جای دیگر برای مدت خدمه قرنطینه” در بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده مهمانان از خارج از کالیفرنیا منتقل خواهد شد توسط دولت فدرال به امکانات در کشورهای دیگر.

اسمیت گفت: اطلاعات او داده می شود را شامل نمی شود چه اتفاقی خواهد افتاد به مسافران از کشورهای دیگر است. کالیفرنیا مقامات ارائه آن جزئیات.

برخی از آمریکایی ها منتقل خواهد شد به پایگاه های نظامی در سن آنتونیو تگزاس و ماریتا, گرجستان, مقامات گفت. معلوم نیست زمانی که این گروه خواهد رسید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که حداقل 21 نفر سرنشین این کشتی از جمله 19 خدمه را آزمایش مثبت برای ویروس.

در همین حال ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس در 22 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر ایالات متحده

شاهزاده بزرگ ممنوع شده بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهدی وجود دارد که این کشتی بود زمین پرورش برای یک خوشه از نزدیک به 20 مواردی که منجر به حداقل یک مرگ پس از یک سفر قبلی.

استیون اسمیت و همسرش, میشل, بهشت, کالیفرنیا رفت و در کروز برای جشن سالگرد عروسی خود را. اسمیت گفت: آنها کمی نگران اما احساس امن در اتاق خود را که آنها را ترک کرده بود فقط یک بار از روز پنج شنبه به چت تصویری با کودکان خود.

خدمه با پوشیدن ماسک و دستکش تحویل سینی با مواد غذایی خود را در پوشش صفحات تحویل در خارج از درب خود را. آنها تحت اشغال خود را با تماشای تلویزیون و خواندن و به دنبال از پنجره.

“خدا را شکر ما یک پنجره!” استیون اسمیت گفت.

کشتی عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو که از آن برگزار شد خاموش سواحل کالیفرنیا شنبه تا مردم با علائم می تواند آزمایش می شود برای ویروس.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت گفت: این اعتقاد 71 ساله شمال کالیفرنیا مردی که بعد از درگذشت این ویروس احتمالا بیمار زمانی که او سوار کشتی برای یک Feb. 11 کروز به مکزیک.

مسافر در بازدید از مرکز پزشکی روز قبل از پیاده با علائم بیماری های تنفسی, او گفت:. دیگران در چند متحده و کانادا که در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت است.

مسافر به احتمال زیاد آلوده به اتاق ناهار خوری خود سرور که آزمایش مثبت برای ویروس Tarling گفت: آیا به عنوان دو نفر از مسافرت با مرد است. دو مسافر در حال حاضر در کشتی که ویروس نمی شد روی قبلی کروز, او گفت:.

کروز کشتی برگزار می شد در سواحل فلوریدا امروز در انتظار نتایج آزمایش بر اینکه دو خدمه باید قرارداد جدید کروناویروس.

ریگال شاهزاده خانم قرار بود به اسکله در بندر باتلاقی در صبح روز یکشنبه بود اما به جای قایقرانی بالا و پایین ساحل میامی هرالد. خدمه در سوال بود منتقل شده از شاهزاده بزرگ کشتی کروز. گارد ساحلی تحویل تست کیت به ریگال شاهزاده در صبح روز یکشنبه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “بدون بادبان سفارش” برای کشتی.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

صدها نفر از آمریکایی ها که روی کشتی شد, پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و کشورهای دیگر برای دو هفته قرنطينه. برخی بعد از آن در بیمارستان بستری شدند با علائم.

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3,400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im