کالیفرنیا مدارس دولتی از ترس از دست دادن میلیون ها نفر از دعاوی بیش ماسک عفونت

ساکرامنتو — کامپیوتر تمیز کردن لوازم وادار سازد کارکنان و مدنی مناسب.

COVID-19 معرفی کرده است هر دو هزینه های جدید و تهدید بودجه برای کالیفرنیا مدارس که در حال بی سابقه ای مواجه سوال در مورد کلاس درس ایمنی به عنوان آنها برنامه ریزی برای سقوط بازگشایی.

آنها چگونه به این سوالات پاسخ دهد — از جمله ماسک های مورد نیاز روش های تمیز کردن و تماس با ردیابی — می تواند منجر به میلیون ها دلار در پرونده های حقوقی به عنوان پدر و مادر حمله محلی دستورالعمل در آزادی های مدنی و بهداشت عمومی در زمینه های جنوبی خلیج اتحادیه سرپرست دکتر کتی مک نامارا هشدار داد در مجمع کمیته آموزش و پرورش جلسه این هفته است.

بدون اجرایی یا قانونگذاری اقدام برای دولت به فرض هزینه های دادخواهی گفت: کمیته صندلی مجلس پاتریک o’donnell, D-Long Beach, پرونده های حقوقی می تواند نابود مناطق در حال حاضر در حال اجرا بر روی تیغ نازک حاشیه.

“مدارس قرار نیست به یک گاو پول نقد برای یک وکیل” o’donnell گفت. “آنها قرار است به مکان هایی برای دانش آموزان برای یادگیری است. اگر ما مراقب مدارس در حال رفتن به تبدیل شدن به کسی گاو پول نقد. و در نهایت آن را خواهی سقوط در مالیات دهندگان.

“مگر ما جبران آنها من نمی دانم که چگونه آنها حرکت رو به جلو است.”

کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای که آنها را به مسئولیت مسائل مطرح شده توسط رهبران مدرسه.

بخشی از این مشکل با توجه به مک نامارا است که دولت دستورالعمل نیست شرایط سخت بلکه کمی متنوع توصیه هایی است که مدیران در تفسیر بسیار متنوع راه.

به طور خاص آنها نگران هستید که ماسک مورد نیاز در کلاس درس منجر به درگیری در دادگاه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در سطح ایالت, ماسک, سفارش معاف برخی تنظیمات عمومی که باید دستورالعمل های خود را — مانند مدارس که به جهت از ادارات آموزش و پرورش و بهداشت عمومی.

در آن زمان بازگشایی برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش را تشویق می کند پوشش صورت و می گوید که ولسوالی نیاز به “خوب ذوات” با ماسک “در حداقل است.” عمومی وزارت بهداشت گفتن است در مدارس به “آموزش و تقویت” استفاده از ماسک و دیگر سپر.

مک نامارا گفت که در حالی که او قصد دارد به نیاز به ماسک در مدارس و سایر رهبران در این دستورالعمل به عنوان صرف پیشنهادات.

آموزش و پرورش عضو کمیته Assemblywoman کریستی اسمیت D-سانتا کلاریتا اشاره کرد که مشاوره — به عنوان مخالف اجباری — زبان معمول برای آموزش و پرورش که در آن مقامات دولتی معمولا اجرای پروتکل های تجویزی برای همه چیز از زمین بازی تجهیزات برای تمیز کردن محصولات.

در حالی که بالای آموزش و پرورش و مقامات بهداشت عمومی نشانه تعهد به قوام در روز سه شنبه آنها سقوط کوتاه از امیدوار کننده یکنواختی. بلکه گفت: سرپرست تونی Thurmond محلات باید برنامه ریزی خود را برای شرایط منحصر به فرد در حالی که دولت ایجاد می کند توصیه هایی بر اساس بهترین شواهد علمی موجود.

اما رهبران مدرسه نگران هستند که خود را محلی سفارشات باعث خواهد شد چالش های قانونی: در یک طرف از والدین قرارداد COVID-19 در مدرسه و در یکی دیگر از والدین که مشاهده ماسک سفارشات به عنوان نقض دانشجويان متمم اول قانون اساسی حقوق.

کسانی که در رده دوم خواهد شد و به احتمال زیاد پیدا کردن متحدان ضد واکسن فعالان است که بسیج یک گروه جدیدی از صلیبیون علیه coronavirus بهداشت عمومی سفارشات.

با توجه به o’donnell حتی یک ایالت ماسک حکم نخواهد محافظت از مربیان از دادخواهی در سطح محلی است. اسمیت گفت که ارشاد می تواند با ارائه “برخی از حفاظت” اما نمی خواهد به طور کامل کاهش خطرات ناشی از اقدام قانونی.

رفتن به جلو اسمیت قصد دارد برای رسیدگی به مناطق خطر های مربوط به هل دادن برای روشن ایالت هدایت و تخصیص بودجه فدرال به مدارس باید که بودجه در دسترس است.

اما o’donnell گفت که پرداخت غرامت باید “در بالای اولویت ما لیست” به عنوان قانون گذار از یک واکنشی به فعال پاسخ.

کالیفرنیا مدارس مواجه شده اند پرونده های حقوقی متعدد در سال های اخیر است که در آن شاکیان استدلال کرده اند که دولت نتواند در آموزش دانش آموزان به ورزش و بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>