کالیفرنیا آماده برای بارانداز در کشتی کروز با 21 ویروس موارد

سان فرانسیسکو >> رییس مرگ و میر از این کروناویروس جدید به حداقل 21 کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار اوکلند در پی امروز برای اطمینان دادن به مردم که هیچ یک از مسافران از یک کشتی حامل افراد مبتلا به این ویروس منتشر می شود به قبل دستخوش 14 روز در قرنطینه.

شاهزاده بزرگ حمل بیش از 3500 نفر از 54 کشور است که انتظار می رود به حوض دوشنبه در اوکلند در شرق خلیج سان فرانسیسکو و معطل ماندن در سواحل امروز به عنوان مقامات آماده پورت سایت. کسانی که نیاز به حاد مراقبت های پزشکی خواهد آمد ،

“این یک زمان است که ما باید هدایت شود حقایق و نه ترس و ما سزاوار به دانستن چه خبر” شهردار لیبی Schaaf گفت.

امروز وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر مشاوره در برابر سفر در کشتی های کروز. “شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” این بخش گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “یادداشت افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده با صعود بالاتر از 500 به عنوان تست برای این ویروس افزایش یافته است.

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و درمان آلرژی و بیماری های عفونی ارشد, امروز گفت که گسترده بسته شدن یک شهر یا منطقه به ایتالیا انجام داده است “ممکن است.”

“شما نمی خواهید به هشدار مردم اما با توجه به گسترش ما را ببینید, شما می دانید هر چیزی امکان پذیر است و به همین دلیل ما آماده کردم به هر اقدام مناسب برای جلوگیری و کاهش شیوع” Fauci گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: جوامع نیاز به شروع به فکر کردن در مورد لغو اجتماعات بزرگ, بسته شدن مدارس و اجازه دادن به کارکنان بیشتر کار از خانه به عنوان بسیاری از شرکت ها انجام داده اند در سیاتل, واشنگتن, منطقه میان شیوع در یک خانه مراقبت است که به کشته شدن 18.

اورگان دولتی کیت براون اعلام وضعیت اضطراری امروز پس از تعداد موارد تایید شده وجود دارد دو برابر شده و از روز قبل به 14.

در گراند شاهزاده خانم دونا LaGesse و خواهرش-در-قانون جکی Eilers تا به حال یک جشن کوچک در کابین خود را شنبه شب پس از کاپیتان اعلام کرد این کشتی به زودی خواهد حوض. او گفت: آنها در حال حفظ یک نگرش مثبت, تماشای ورزش ویدئوها و دوباره اجرا می شود از “قایق عشق.”

“ما در حال نگه داشتن حواس ما از طنز. ما در حال خنده در کل وضعیت” گفت: LaGesse, 64, Greenville, کارولینای شمالی. “ما خوش شانس هستید چون ما یک اتاق با بالکن بنابراین ما می توانید برخی از هوای تازه.”

مسافران همکار Steven و میشل اسمیت از بهشت کالیفرنیا گفت: آنها امید خود را از زمان صرف شده بر روی کشتی در قرنطینه خواهد شد نسبت به 14 روز دوره قرنطینه در زمین اما گفت مقامات هنوز ارائه پاسخ.

“ما خیلی دوست دارم برای به دست آوردن اعتبار برای سه یا چهار روز ما صرف در کابین” استیون اسمیت گفت.

ابتدا حدود 2 بعد از ظهر امروز مقامات شروع به گرفتن مسافران خارج از کابین خود برای همراهی پیاده روی برای دریافت هوای تازه در بندر عرشه.

آنها شروع با مردم از داخل کابین بدون ویندوز, استیون اسمیت گفت: اگر چه آنها می تواند به مردم و نمی تواند مطمئن شوید که چه دوره های رایگان به طول انجامید.

The Smiths نمی دانم زمانی که ورزش خود را دوره رخ خواهد داد و یا چه مدت آن را به آخرین. “اگر آنها به من اجازه خروج از اتاق من من نمی خواهم به بازگشت” اسمیت شوخی.

اوکلند پورت انتخاب شده برای این کشتی به اسکله به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه و یک پایگاه نظامی Newsom گفت. ایالات متحده مسافران حمل و نقل خواهد شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان که در آن آنها خواهد شد تست شده برای COVID-19 باقی می ماند و تحت 14 روز در قرنطینه مقامات فدرال گفت.

این 1,113-عضو خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر Newsom گفت.

“که کشتی را به نوبه خود در اطراف و آنها در حال حاضر در حال بررسی مکان های مناسب به ارمغان می آورد که قرنطینه کشتی — اما آن را نمی خواهد در اینجا در خلیج سان فرانسیسکو,” او گفت:.

وزارت امور خارجه مشغول به کار بود با کشورهای چند صد مسافر خود را به ترتیب بازگشت.

کانادا اعلام کرد که ارسال هواپیما به جمع آوری نزدیک به 240 کانادایی در گرند شاهزاده خانم. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: کسانی که نشان داده اند و نه هر گونه علائم ویروس جدید گرفته خواهد شد به یک پایگاه نظامی در ترنتون انتاریو برای دو هفته قرنطینه.

شاهزاده بزرگ ممنوع شده بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای یک خوشه از حداقل 20 نفر از جمله یک مرگ پس از یک سفر قبلی. برگزار شد در سواحل شنبه تا مردم با علائم می تواند آزمایش می شود.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت گفت: این اعتقاد 71 ساله شمال کالیفرنیا مردی که بعد از درگذشت این ویروس احتمالا بیمار زمانی که او سوار کشتی برای یک Feb. 11 کروز به مکزیک.

مسافر در بازدید از مرکز پزشکی روز قبل از پیاده با علائم بیماری های تنفسی, او گفت:. او به احتمال زیاد آلوده به اتاق ناهار خوری خود سرور که آزمایش مثبت برای ویروس Tarling گفت: آیا به عنوان دو نفر از مسافرت با مرد است.

در سواحل فلوریدا امروز شاهوار شاهزاده خانم کروز کشتی در انتظار نتایج آزمایش جدید کروناویروس در دو خدمه و سپس پاک ساعت بعد وارد بندر, مقامات گفت.

ریگال شاهزاده خانم قرار بود به لنگر انداخت صبح امروز در بندر باتلاقی بود اما به جای قایقرانی بالا و پایین ساحل. خدمه در سوال بود انتقال بیش از دو هفته پیش از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در کالیفرنیا که در آن نزدیک به دو دوجین در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 19 خدمه با توجه به شاهزاده Cruises.

خط کروز در بیانیه ای گفت: امروز پیش از آن که خدمه از شاهوار شاهزاده خانم نیست نمایشگاه علائم تنفسی سازگار با COVID-19 و فراتر از توصیه 14 روز دوره کمون ویروس.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

صدها نفر از آمریکایی ها که روی کشتی شد, پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و کشورهای دیگر برای دو هفته قرنطينه. برخی بعد از آن در بیمارستان بستری شدند با علائم.

شرکت های خصوصی و برخی از مکانهای عمومی در ایالات متحده است و باید اقدامات ایمنی در تلاش برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

دانشگاه کلمبیا در نیویورک منتشر شد بیانیه امشب که گفت: یک عضو از جامعه آن قرنطینه شده چرا که آنها در معرض ویروس. این دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های دوشنبه و سه شنبه و نگهداری از راه دور کلاس های باقی مانده از این هفته.

این عضو جامعه است و نه تشخیص داده شده است “در این نقطه” با COVID-19 با توجه به این بیانیه.

بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا لغو کلاس برای یک هفته زمانی که آن را کشف شد یک خانواده در منطقه بود در معرض COVID-19. Elk Grove, متحد نزدیک به 64,000 دانش آموزان است.

Kendyl نایت آموخته شنبه که مدل بود در حالی که او در یک سالن صندلی خود آرایش انجام می شود.

“شما نمی توانید واقعا دیوانه در مورد آن, اما آن را بسیار ناامید کننده گفت:” 16 ساله که برای شام رفت و عکس های گرفته شده با دوستان خود را به هر حال. او گفت که او “ممکن است جوان و ساده و بی تکلف” اما او نگران است در مورد این ویروس جدید است.

“راستش تصمیم به انصراف از مدرسه به نظر می رسد نوع افراطی” شوالیه گفت.

در مبارزات انتخاباتی دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت که در نظر بگیرید هنگامی که آن را ممکن است لازم باشد برای لغو کمپین بزرگ” ، رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال هیچ برنامه ای برای محدود کردن ایشان.

“در تمام دنیا” سه نامزد احتمالا باید محدودیت سفر و جلوگیری از جمعیت ساندرز با سی ان ان گفت: “اما در حال حاضر ما در حال اجرا به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im