کالیفرنیا روسای پلیس تایید طرح به علف هرز بد افسران

ساکرامنتو — کالیفرنیا روسای پلیس در روز پنج شنبه تایید یک طرح به شدت علف هرز بد پلیس که شکستن قانون و یا سابقه شکایت.

کالیفرنیا روسای پلیس انجمن, نیز نامیده می شود به صورت دوره ای چک برای اطمینان از افسران ذهنی پایدار بخشی از بسته اصلاحات آنها ارائه شده پس از هفته ها تظاهرات بیش از slayings از مردم سیاه و سفید توسط پلیس.

“یک قدم بزرگ رو به جلو برای کالیفرنیا, ما خواستار د-صدور گواهینامه توسط افسران (یک) مستقل و بی طرف قدرت خارج از استقرار آژانس گفت:” لوس آلامیتوس رئیس اریک Nunez سازمان رئیس جمهور.

افسران خود را از دست بدهد آموزشی گواهینامه: پس از تشریفات و جلسات و اگر آنها محکوم به هر جنایت و یا برخی جنحه یا “سابقه فاحش سوء” با تکرار و پایدار شکایت یا سیاست نقض این ستاد گفت.

دادستان کل خاویر بکررا روز دوشنبه در حمایت از یک ایده مشابه اما یک انجمن به نمایندگی از رتبه و فایل افسران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اشراف نیز پشتیبانی می کند داشتن بکررا دفتر بررسی نیروی مرگبار, حوادث, اما تنها در درخواست از مقامات محلی.

مجلس کوین مک کارتی یک دموکرات از ساکرامنتو گفت که با سران پیوستن به نزدیک به 50 قانونگذاران دولت و وزیر بهداشت ، کامالا هریس در پشتوانه خود را محکوم مستقل تحقیقات لایحه “این زمان به تصویب یک قانون است که به پاسخگویی و شفافیت بیشتر به این موضوع است.”

این ستاد همچنین گفت که آینده نگر و در حال حاضر افسران باید موضوع به بهبود ارزیابی های روانی و افسران باید تحت “اجباری بهداشت و سلامتی چک برای اطمینان از ادامه ثبات و امنیت افسران.”

آنها همچنین پشتیبانی پایان دادن به استفاده از یک بحث کاروتید نگه دارید که قطع خون به مغز و محدود کردن استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای کنترل تظاهرات.

نه قانونگذاران دولت در روز چهارشنبه معرفی نگهدارنده قانون در نظر گرفته شده به مجموعه ای از استانداردهای لازم برای اجرای قانون را با استفاده از گلوله های لاستیکی و دیگر کمتر کشنده پرتابه.

حرکت آمده پس از دو هفته تظاهرات که در آن برخی از افسران و ادارات بارها و بارها با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و باتوم معترضان. تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما گاهی اوقات شامل خشونت کارگردانی در پلیس پس از جورج فلوید درگذشت ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

این سازمان به نمایندگی از 332 روسای پلیس به طور رسمی محکوم کرد “تمام اعمال نیروی بیش از حد و نژادی مغرضانه پلیس.”

اعضای, نیز نامیده می شود برای یک تعاونی رویکرد است که کمک خواهد کرد که اعضای جامعه “توسعه اعتماد در سازمان” گفت ساحلی رئیس Abdul Pridgen ارتباط معاون رئیس جمهور و یک مرد سیاه با نزدیک به سه دهه در اجرای قانون است.

“ما نیاز به فعال و همدلانه شنوندگان نه فقط زمانی که ما به توافق برسند اما از همه مهمتر زمانی که ما می بینیم همه چیز متفاوت است.”

اشراف نیز در سراسر کشور با استفاده از زور در سیاست پس از مدل جدید کالیفرنیا قانون بازتاب سه دولت بزرگترین افسر پلیس اتحادیه های کارگری. اشراف و اتحادیه ها نیز تبلیغ یکی دیگر از قانون دولت جدید نیاز به افزایش آموزش در چیزهایی مانند د-افزایش خشونت مقابله ضمنی و تعصب نژادی و افزايش فرهنگی و آگاهی جامعه.

انجمن نمایندگان آدرس نیست طرح های دیگر مانند سلب بودجه از ادارات پلیس و یا راه اندازی جدید سازمان برای رسیدگی به آنچه که در حال حاضر وظایف پولیس که آیا مقدار برای یک جرم و جنایت است.

اما Nunez اذعان منتقدان که می گویند منابع بیشتری اختصاص داده شود باید به چیزهایی مانند آموزش و پرورش و مسکن و شغل و درمان به جای حبس.

“ما درک می کنیم که پلیس اصلاحات خود را حل و فصل نیست, اجتماعی, اقتصادی و نژادی تقسیم در کشور ما,” او گفت: خواستار “رویکرد جامع” به اصلاحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>