کالیفرنیا عبور 125,000 ویروس موارد بیش از 15000 در منطقه خلیج

کالیفرنیا مجموعه جدید تک روز ثبت برای تایید coronavirus موارد در روز جمعه به عنوان یک موج جدید تست مثبت دادند و تعداد موارد ایالت فوق 125,000.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این اخبار سازمان, مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور گزارش شده 3,603 جدید کروناویروس موارد و 83 جدید و میر جمعه.

کالیفرنیا در حال حاضر تایید 126,204 موارد و 4,536 مردم شناخته شده اند و از COVID-19.

تعداد موارد گزارش شده است نوردی هشدار دهنده در یک کلیپ در هفته های اخیر — جمعه جدید رکورد شکسته قبلی تک-بعد از 3,131 موارد که قرار بود در روز دوشنبه.

اما افزایش آمده است که دسترسی به کروناویروس تست گسترش یافته بنابراین روشن نیست که آیا این روند نشان می دهد که COVID-19 صعودی در دولت و یا اگر بیشتر افرادی که به این بیماری مرگبار در حال حاضر در حال آزمایش برای آن است. مقامات بهداشت عمومی به مدت طولانی هشدار داد که تعداد تایید coronavirus موارد به شدت undercounts شیوع این بیماری در جامعه به دلیل دسترسی به تست محدود است.

و تاکنون مطابق با افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19 — در حالی که هفت روز به طور متوسط از تست مثبت صعود کرده است به طور پیوسته از اواسط ماه مارس متوسط مرگ و میر کاهش یافته است بیش از مدت زمان مشابه.

در ضمن تعداد موارد تایید شده در منطقه خلیج 10 شهرستان در حال حاضر در صدر 15,000.

آالمدا کانتی در ادامه به دیدن بالاترین تعداد آزمون مثبت با 3,725 گزارش پس از وقوع آغاز شد.

شهرستان گزارش چهار مرگ و میر در جمعه آوردن تلفات از COVID-19 وجود دارد بالای 100. با 101 مرگ و میر آالمدا کانتی پیوست شهرستان سانتا کلارا که در آن 144 نفر کشته شده اند از این ویروس در surpassing که نقطه عطف.

هنوز مقامات دولتی در حال هل دادن به جلو با برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار و جنبه های زندگی روزانه در کالیفرنیا که توقیف در اواسط ماه مارس نورد دستورالعمل روز جمعه برای چه ورزشگاه میله campgrounds ورزش حرفه ای و کسب و کارهای دیگر می تواند از سرگیری عملیات به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>