کالیفرنیا عفو گی رهبر جنبش حقوق مدنی در ابتکار جدید

ساکرامنتو — کالیفرنیا فرماندار چهارشنبه اعلام کرد که او پس از مرگ عفو گی رهبر جنبش حقوق مدنی در حالی که ایجاد یک جدید عفو روند برای دیگران محکوم تحت قوانین منسوخ شده مجازات همجنسگرا فعالیت است.

Bayard Rustin بود محرم از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و کلیدی سازمان از ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. او همچنین به طرح دیگر تظاهرات بدون خشونت و تحریم برای پایان دادن به تبعیض نژادی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom عفو Rustin برای دستگیری او در سال 1953 بود که داشتن رابطه جنسی با دو مرد در یک ماشین پارک شده در پاسادنا. او در شهر به عنوان بخشی از یک تور سخنرانی در ضد استعماری مبارزات در غرب آفریقا است.

او در خدمت 50 روز در لس آنجلس زندان بود و برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی قبل از بازگشت به خانه اش در ایالت نیویورک است. درگذشت او در سال 1987.

Newsom اشاره کرد که پلیس و دادستان های سراسر کشور در آن زمان با استفاده از اتهامات مانند ولگردی, loitering و لواط به در کونی, گی, bisexual, transgender و دگرباشان جنسی (تجاوز) مردم است.

او با صدور یک فرمان اجرایی ایجاد آنچه که او به نام جدید بخشش ابتکار برای شناسایی کسانی که ممکن است واجد شرایط برای عفو و سرعت در نظر کسانی که برنامه های کاربردی. او را تشویق کالیفرنیا به درخواست برای بخشش مردم آنها را باور دیدار که معیارهای.

Newsom دفتر نمی تواند می گویند اگر کشورهای دیگر گرفته اند مراحل مشابه.

“در کالیفرنیا و در سراسر کشور بسیاری از قوانین استفاده شده است به عنوان ابزارهای قانونی از ظلم و ستم و به لکه دار کردن و مجازات تجاوز افراد و جوامع و هشدار دادن به دیگران چه آسیبی می تواند در انتظار آنها برای زندگی اصیل,” Newsom در بیانیه ای گفت. او تشکر کرد کسانی که تحت فشار قرار دادند برای Rustin به عفو و تشویق دیگران در شرایط مشابه “به دنبال عفو به حق این اشتباه فاحش.”

Newsom اول به دست اورد شهرت ملی رسید و در سال 2004 هنگامی که به سان فرانسیسکو شهردار به او دستور داد مقامات به صدور مجوز ازدواج به همجنسگرایان. این تمرین لغو شد ، اما در نهایت این قانون در سراسر کشور.

کالیفرنیا مقننه را LGBTQ و قفقاز در ماه گذشته خواسته فرماندار دموکرات به عفو Rustin.

Rustin را دوستان نزدیک می دانستم که او همجنسگرا بود اما خود را مذهبی و همکاران سیاسی فاصله خود را پس از دستگیری از سوی دیگر ، اسکات وینر از سان فرانسیسکو و Assemblywoman شرلی وبر گفت Newsom از طرف قفقاز.

“نسل از همجنسگرایان مردم — از جمله بی شماری گی مردان — شد مارک جنایتکاران و مجرمین رابطه جنسی به سادگی از آنجا که آنها تا به حال رضایت طرفین فیلم” وینر در بیانیه ای گفت: ستایش Newsom اقدامات. “این بود که اغلب در زندگی باعث خرابی و بسیاری از ورشکستگی در جنسیت مجرم رجیستری برای چند دهه.”

وبر گفت: عفو کمک می کند تا ترک Rustin میراث در جنبش حقوق مدنی “باین.”

“Rustin بزرگ آمریکایی بود که هر دو مرد و سیاه و سفید در یک زمان هنگامی که این واقعیت محض بودن هر دو و یا هر دو می تواند زمین شما در زندان” او در بیانیه ای گفت: ستایش Newsom. “این عفو اطمینان جای خود را در تاریخ است.”

Rustin محروم شد از رهبری او پست در یاران آشتی, صلح جو, سازمان های درگیر در جنبش حقوق مدنی پس از وزیر بهداشت ، Strom Thurmond از ایالت کارولینای جنوبی ادامه Rustin بازداشت فایل به رکورد کنگره.

کالیفرنیا لغو این قانون در برابر رضایت طرفین بین هم جنس بزرگسالان در سال 1975 و در سال 1997 ایجاد یک راه برای آن دسته از افراد برداشته شود از کالیفرنیا جنسیت مجرم رجیستری. اما نه گام تغییر اصلی اعتقادات.

باراک اوباما رئیس جمهور افتخار Rustin پس از مرگ با یک مدال ریاست جمهوری آزادی در سال 2013 برای سالگرد 50 از ماه مارس در واشنگتن و پادشاه معروف “من رویایی دارم” سخنرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>