کالیفرنیا شهرداران دیدار با Newsom, بحث, برنامه ریزی برای بی خانمانی

ساکرامنتو — شهرداران از کالیفرنیا بزرگترین شهرستانها در حال یک “قوی” بحث و گفتگو با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در دوشنبه تاکید بر مخالفت خود را با طرح خود را در مورد چگونه به صرف $750 میلیون دلار برای مبارزه با دولت بی خانمانی بحران است.

در حالی که بی خانمان جمعیت کاهش یافته و در بسیاری از کشور در سال گذشته افزایش آنها 16 درصد در کالیفرنیا در بخشی به دلیل کمبود مسکن و دولت هزینه های بالای زندگی.

در دولت خود را از دولت سخنرانی ماه گذشته Newsom به نظر می رسد به انتقاد چگونه دولت های محلی در حال دست زدن به بحران است. او گفت: “صرف تصمیم گیری شده اند نسبتا بدون محدودیت و به صورت محلی محور” خواستار یک رویکرد جدید به دلیل: “این نتایج برای خود صحبت می کنند.”

در این سال به جای تقسیم 750 میلیون میان دولت محلی و دولت Newsom می خواهد به آن تقسیم بر 10 جغرافیایی مناطق از دولت است. هنوز هم-به-بود-به نام “منطقه ای مدیران” خواهد تصمیم می گیرید که چگونه این پول را صرف.

آخرین نسخه از Newsom پیشنهاد به روز رسانی در جمعه خواهد اجازه دهید یک دولت محلی و یا یک گروه از دولت های محلی به عنوان یک مدیر منطقه ای. اما در مکان هایی مانند منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که می تواند به معنای یک شهر و یا گروهی از شهرستانها می گیرید که چگونه به صرف پول برای چند دولت های محلی در سراسر منطقه است.

پس از یک جلسه خصوصی با Newsom, شهرداران به نمایندگی از ائتلاف کالیفرنیا 13 بزرگترین شهرستانها گفت: آنها هنوز هم در مخالفت با این طرح است. سن خوزه شهردار سام Licarrdo گفت: گروه “قوی گفتگو” در مورد این موضوع با Newsom گفت که این گروه نظرات خود را در طول این دولت از دولت آدرس “بود و نه یک انتقاد از نحوه شهرستانها در حال درگیر شدن با این مشکل است.”

شهردار اوکلند لیبی Schaaf گفت: شهرداران “تحویل یک پیام روشن صریح پیام شهرستانها که سزاوار این سرمایه گذاری باید منجر به حل این مشکل آزار دهنده.”

“ما بر روی زمین هستند ما پاسخگو به جوامع ما. ما به سرعت حرکت می کند و ما شجاع هستند. که چه شهرداران هستند,” او گفت:.

بی خانمانی خدمات در طول تاریخ شده است یک مسئله محلی. اما مشکل این است بدست بنابراین بد در سال های اخیر دولت با صرف بیش از $1 میلیارد دلار برای تقویت برنامه های محلی.

در سال 2018 قوه مقننه صرف $450 میلیون دلار به دولت های محلی و continuums مراقبت فدرال-گروه تعریف شده از ارائه دهندگان خدمات در یک منطقه خاص. دوشنبه شهرداران اعلام کرد آنها در حال صرف 91 درصد از این پول بیش از یک سال پیش از دولت مهلت.

سال گذشته مجلس مصوب $650 میلیون بی خانمانی هزینه اما شهرداران می گویند که آنها دریافت نکرده بیشتر از این پول نشده است. قانون دولت اجازه نمی دهد این پول صرف می شود تا زمانی که فدرال بی خانمان تعداد تکمیل شد یک فرایند به پایان رسید که در ماه دسامبر.

“آیا فقط به شما می گویند چیزی را تصویب. پول نمی رول تا زمانی که ما آن را در بانک” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت.

شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ گفت که او “کاملا با اعتماد به نفس ما در حال رفتن به کار می کند.”

“آنچه (Newsom) است که واقعا گفته است که او می خواهد بیشتر بنگ برای جفتک انداختن در هر دلار که صرف شده است. او می خواهد بیشتر مسئوليت” استاینبرگ گفت.

تا کنون کالیفرنیا بوده است و صرف این پول از آن فراوان مازاد بودجه — یک بار پول دولت تضمین شده نیست که در سال آینده است. Newsom گفت که او می خواهد برای پیدا کردن بیشتر از پول دولت می تواند صرف در بی خانمانی هر سال اما او نمی گفت که در آن است که پول در می آیند از.

دوشنبه, نه از شهرداران کالیفرنیا 13 بزرگترین شهرستانها تایید یک پیشنهاد است که تولید 500 میلیون دلار در سال برای بی خانمانی برنامه افزایش مالیات بر برخی از مالکان است.

این لایحه نوشته شده توسط دموکرات مجلس دیوید چیو از بین بردن کسر بهره وام مسکن در خانه های تعطیلات. این امر همچنین کاهش میزان بهره وام مسکن, مردم می توانند تقاضای اولیه خود را از خانه های خود به دولت مالیات. بهره وام مسکن خواهد بود معافیت در صفحه اصلی وام تا $750,000 به جای جریان کلاه از 1 میلیون دلار است.

صاحب خانه در حال حاضر در پوش $750,000 در مالیات فدرال خود را تغییر تصویب شده توسط جمهوریخواهان کنترل کنگره در سال 2017.

“این لایحه برای من بسیار خوب است, بیانیه ای از آنچه که باید در کالیفرنیا اولویت ها و ارزش های” ساکرامنتو شهردار Darrel استاینبرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im