کالیفرنیا دستگیری مظنون به نقض قرنطینه در کائوآئی

  • COURTESY KAUAI POLICE DEPARTMENT Police arrested Michael Pectol, 43, of Pacific Grove, Calif., for allegedly violating the state’s mandatory 14-day quarantine for all visitors from out of state.

    حسن نیت ارائه میدهد کائوآئی اداره پلیس

    پلیس مایکل Pectol, 43, از اقیانوس آرام گراو واقع در کالیفرنیا است به اتهام نقض دولت اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه بازدید کنندگان از خارج از دولت.

کائوآئی پلیس شنبه شب اعلام کرد یک مرد بازدید از کالیفرنیا برای نقض هاوایی اجباری 14 روز در قرنطینه قانون در محل قرار داده برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

پلیس مایکل Pectol, 43, از اقیانوس آرام گراو واقع در کالیفرنیا است در حدود 8 p. m., تقریبا سه ساعت بعد از ورود مستقیم خطوط هوایی دلتا پرواز از فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

خدمات گشت, دفتر دستیار ارشد علامت Begley گفت: زمانی که Pectol وارد او اقدام به فریب کارآگاه پلیس به باور او را مناسب اقامت در یک هتل محلی برای مدت دوره قرنطینه.

“اما زمانی که کارآگاهان به دنبال این موضوع مشخص شد که او را مناسب اقامت و تلاش برای جلوگیری از فرماندار نیاز” گفت: Begley در انتشار اخبار.

پس از دستگیری Pectol پلیس او را به Wilcox بیمارستان برای ارزیابی پزشکی و ترخیص کالا از گمرک و سپس به وزارت بازداشتگاه که در آن او است که برگزار می شود در $1,000 به قید وثیقه.

اجباری قرنطینه که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اجرا مارس 26, نیاز به ورود مسافران هوایی از جمله بازگشت ساکنان و بازدید کنندگان از خارج از دولت به ماندن در تایید اقامت و رفتن در هر نقطه برای 14 روز به جز اورژانس اهداف پزشکی است.

به تاریخ کائوآئی اداره پلیس ساخته شده است که 48 دستگیری برای نقض 14 روز در قرنطینه قانون است. همه افراد بازداشت شده به موضوع به یک سال زندان و یا به 5000 دلار جریمه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net