مرد در کالیفرنیا بازداشت های هاوایی قرنطینه منظور نقض در رسانه های اجتماعی

یک مرد در کالیفرنیا بوده است به اتهام نقض دولت اجباری قرنطینه برای ورود مسافران و شهروندان پس از گزارش او نوشته شده تصاویری از خودش را در مکان های مختلف در سراسر اوآهو, مقامات وزارت امور خارجه امروز گفت.

عوامل خاص با دولت دادستانی کل تا به حال شده است به جستجو برای Abdulla علی اف روزانه از شهروندان شده بود که نظارت خود را رسانه های اجتماعی پست در هاوایی هشدار مقامات به فعالیت و انتشار اخبار توسط دولت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات گفت.

دولت دادستان کل کلر Connors گفت: در بیانیه ای که اکثر مردم در هاوایی را “تحمل کمی برای هر کسی یا یک بازدید کننده و یا بازگشت ساکن flouts اورژانس قوانین” برای جلوگیری از coronavirus در هاوایی است.

“اگر شما در خارج و در مورد نقض خود قرنطینه منظور آن است که به احتمال زیاد شما گزارش خواهد شد و دستگیر شد,” او گفت:. “ما دوباره درخواست بازدید کنندگان برای به تاخیر انداختن سفر خود را تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند و ما می خواهیم که هر کسی که می رسد در اینجا مطابق با 14 روزه خود به قرنطینه قانون است.”

Connors اضافه شده که بازگشت ساکنان که نقض دولت در قرنطینه جهت مسافران را همان مجازات است.

دادستان کل ویژه عوامل هشدار دولت معاون کلانتر از علی اف را قریب الوقوع خروج شنبه و معاون کلانتر با او را در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی یک ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده به لس آنجلس.

علی اف یک Azerbaijanian ملی که زندگی در رنگ گل اسپرک, کالیفرنیا., بود به اتهام نقض دولت در 14 روز اجباری قرنطینه برای ورود مسافران و unsworn جعل به قدرت. او وثیقه تعیین شد در $2,000.

دستگیری او آمد و همان روز یک زن کلرادو بازداشت شد در مائوئی برای نقض اضطراری سفارشات مربوط به کوروناویروس. مائوئی اداره پلیس Facebook پست به دنبال زن محل رفت و ویروسی به بیش از 300 ، 000 نفر در 24 ساعت و garnering بیش از 5000 نظر. این زن دستگیر شد در مورد 1:40 a. m. بعد از پلیس در پاسخ به یک گزارش از یک زن امتناع از ترک خانه در کولا.

علی اف گفته وارد در اوآهو در مارس 1 و بلافاصله شروع به ترک Airbnb مشاع که او می خواهم اجاره ای در Kuhio خیابان در Waikiki.

کوتاه مدت اجاره کمتر از 30 روز در نظر گرفته نمی ضروری کسب و کار و مجاز نیست به عمل اورژانس سفارشات.

تحت رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را 14 روز در قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران بازدید کنندگان باید اقامت در منزل خود را برای 14 روز و تنها مجاز به ترک به دنبال مراقبت های پزشکی.

هاوایی گفته علی اف رسانه های اجتماعی نوشته های او نشان داد در ساحل الماس سر در پرورش باغ گیاه شناسی و در مکان های دیگر در سراسر جزیره است. او همچنین نوشته شده در حالی که سوار TheBus.

در یکی از رسانه های اجتماعی به روز رسانی کسی نوشت که او نقض دولت COVID-19 قوانین اضطراری و علی اف به دروغ پاسخ داد که پلیس در حال حاضر با توجه به او یک بلیط انتشار اخبار گفت.

روز شنبه, فرودگاه, معاون کلانتر دستگیر علی اف پس از او نوشته شده که او در فرودگاه در حدود 11:30 صبح و ترک در چند دقیقه.

چرا که از بازدید کننده هایی که در دولت قرنطینه منظور کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 است و با توجه به ایده های اضافی به قرنطینه نقاط ضعف گفت: دولت بهداشت ، داناون Dela Cruz (D-Mililani Mauka, Wahiawa, Whitmore ایجاد کرد).

یک ایده این است که با داشتن ساکنان هاوایی که به میزبانی بازدید کنندگان امضای یک سند ساخت آنها همدست اگر بازدید کننده نقض دولت خود قرنطینه سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de