کالیفرنیا باعث می شود آن را آسان تر برای دریافت غرامت کارگران مزایای coronavirus ادعا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا جمعه که آن را آسان تر برای کارگران ضروری است که قرارداد COVID-19 به دست آوردن کارگران غرامت مزایای یک پیروزی برای با اتحادیه های کارگری که خواهان تغییر است.

به منظور ساده سازی ادعای غرامت کارگران و ایجاد یک اثر فرض که هر کارگران ضروری شما با COVID-19 قرارداد این ویروس در کار Newsom گفت. در اثر تغییر شیفت بار اثبات است که به طور معمول می افتد بر کارگران و به جای آن نیاز به شرکت و یا شرکت های بیمه به ثابت کند که کارکنان نمی بیمار در محل کار.

“این کارگران comp فرض بسیار مهم است زیرا ما می خواهیم مردم را به احساس اعتماد به نفس و راحت آنها منافع خود” Newsom گفت. “کل ایده است که ما را به حرکت دوم این مرحله ما می خواهیم به نگه داشتن کارگران را سالم و امن نگه داشتن آنها.”

کالیفرنیا فدراسیون کار است که خواسته تغییر در مارس 27, نامه ای به فرماندار و قانونی رهبران تحسین فرماندار تصمیم در روز چهارشنبه.

“رژیم صهیونیستی. Newsom منظور امروز می افزاید حیاتی لایه حفاظتی برای کارگران ضروری قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به ارائه برای خانواده های ما در طول این همه گیر” گفت: هنر, Pulaski, فدراسیون را اجرایی دبیر خزانه دار, در بیانیه ای. “ما ستایش فرماندار برای اقدام برای اطمینان از کارگران در خط مقدم از این بحران هستند قادر به دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مزایای دیگر از غرامت کارگران بدون هزینه تاخیر است که می تواند بشدت به مخاطره می اندازد سلامت و ایمنی خود را.”

در صورت عدم وجود تغییرات ادعای غرامت کارگران ناشی از COVID-19 می تواند دشوار برای اثبات, با توجه به چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد.

ده ها تن از گروه های کسب و کار, رهبری کالیفرنیا اتاق بازرگانی عقب رانده ماه گذشته در کار فدراسیون درخواست برای تجدید نظر به قوانین و تغییرات دیگر. کارفرمایان گفت: تغییرات خواهد نیروی کسب و کار به “تور ایمنی برای کاهش بی سابقه ای نتایج این فاجعه طبیعی و دولت پاسخ.”

“بسیاری از شرکت ها و صاحبان آنها تلفات لازم اقتصادی shutdown” کسب و کار گروه نوشت در مارس 7 حرف. “آنها نمی تواند انتظار می رود به شانه یک کارفرمای جدید-تامین امنیت اجتماعی, خالص, با گران قیمت جدید قیمومت دقیقا در همان لحظه ای که کسب و کارهای کوچک در حال سازندگان: کارمند ساعت قطع و عدم اطمینان در مورد آینده طبیعی جدید است.”

برخی از کالیفرنیا بزرگترین کارگران جبران خسارت بیمه در حال حاضر حذف شده است که مورد نیاز ضروری کارگران با COVID-19 اثبات آنها قرارداد این ویروس در کار است.

در زیر موجود غرامت کارگران سیستم کارگران مجروح در کار می توانید واجد شرایط برای مراقبت های پزشکی برای پرداخت از طرف کارفرما از کار افتادگی موقت مزایای از کار افتادگی دائم و مزایای مکمل کار جابه جایی فواید و مزایای مرگ.

کالیفرنیا کارفرمایان ملزم به ارائه غرامت کارگران یا از طریق یک سیاست بیمه و یا بیمه خویش فرما.

Newsom تغییر را پوشش می دهد همه ادعا برای ثبت بعد از 60 روز از تاریخ اعلام است و عطف به ماسبق به ادعای ثبت در اوایل مارس 19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de