کالیفرنیا قوه مقننه Newsom در تقابل بیش از کسری بودجه

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وظیفه از بسته شدن در کالیفرنیا حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه خواهد آمد را به نبرد با حزب دموکرات تحت سلطه قوه مقننه بیش چقدر درد دولت می تواند تحمل در حال حاضر در مقابل قرار دادن آن را به سال آینده و فراتر از آن.

هر دو از بودجه پیشنهادی از Newsom یک دموکرات و دولت قوه مقننه صرفه جویی در پول با قرار دادن پرداخت میلیاردها دلار از دولت تعهدات مشترک تاکتیک های استفاده شده توسط متحده در سراسر کشور هنگامی که بار سخت است.

اما Newsom است بیشتر مایل به ایجاد دائمی کاهش بودجه در حال حاضر به جای فشار هزینه های آن به سال آینده و امید اقتصاد را بهبود می بخشد. پیشنهاد خود را متکی به کنگره ارسال دولت پول بیشتری برای جلوگیری از این کاهش است. اما اگر آنها نمی, طرح خود را قطع میلیاردها دلار به مدارس عمومی و مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و برنامه های طراحی شده برای نگه داشتن سالمندان از خانه های سالمندان.

مجلس طرح نیز متکی به دولت فدرال برای پوشش کسری. اما قانونگذاران مایل به ریسک آن کاهش بودجه باید این اتفاق نمی افتد. به جای آنها قرار داده و برخی از دولت بزرگترین مخارج تا سال آینده — مهمترین تاخیر 9 میلیارد دلار در پرداخت به مدارس. این اجازه می دهد تا مدارس پیش بروید و صرف پول با وعده دولت پرداخت خواهد شد آنها را به عقب.

“این ممکن است اقتصاد می تواند بهبود بیشتر قوی تر از ما کارشناسان اقتصادی می زنند. اما آن را نیز ممکن است همه این اعداد می تواند حتی بدتر از ما در حال طرح ریزی حتی در حال حاضر” Vivek Viswanathan رئیس بودجه معاون مدیر Newsom وزارت مالیه گفت: دولت و مجلس در روز پنج شنبه. “ما نگران بودجه است که می افزاید: چند میلیارد دلار اضافی کسری.”

قانونگذاران بسیاری از آنها در حال اجرا هستند برای انتخابات مجدد هستند بیشتر متمرکز در کوتاه مدت با تاکید بر راه اندازی مجدد اقتصاد است. یک جزء از آن است که با بازگشایی مدارس دولتی. برخی از دولت بزرگترین ولسوالی گفته اند که آنها به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به بازگشایی در پاییز باید این کاهش بودجه را به اثر.

“این آسان نیست برای انجام deferrals اما جایگزین چیست ؟ دریافت جایزه, pat در پشت برای یک ریاضت بودجه و تعطیل مدارس و مراکز مراقبت کودک?” دموکرات مجلس کوین مک کارتی گفت. “که برای کمک به نوبه خود رشد اقتصادی.”

ترکیبات مشکل این است که هیچ کس واقعا نمی داند چقدر پول دولت را مجبور به صرف سال آینده. آن را تحت فشار قرار دادند آن مهلت به فایل اظهارنامه مالیاتی تا 15 ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Newsom دولت گفت: دولت در مورد جمع آوری 500 میلیون دلار بیشتر مالیات در ماه گذشته نسبت به آن پیش بینی کرده بود. اما همچنین در روز پنج شنبه داده های جدید نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری افزایش بیش از هفته گذشته است.

“بر خلاف انتظارات شرکت های کالیفرنیا همچنان به ریختن شغل در یک سرعت بالا” گفت: Michael Bernick مدیر سابق کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال و یک وکیل با شرکت Duane موریس.

قانونگذاران باید تا 15 ژوئن به ارسال یک بودجه عملیاتی به Newsom میز. اگر قانونگذاران را از دست ندهید که مهلت آنها نمی پرداخت می شود. Newsom گفت: مذاکرات “در یک جای بسیار خوب تحت شرایط بسیار دشوار است.”

دموکرات مجلس فیل تینگ صندلی مجلس بودجه کمیته گفت: هیچ کس نمی داند که در آن اقتصاد در جریان است و “هر چه بودجه ما با هم قرار داده است برای رفتن به اشتباه است.”

“اینجا جایی است که من می خواهم بگویم این است که یکی از تفاوت های اصلی ما در بودجه” تینگ گفت. “ما در حال فرض کنید بیشتر ریسک مالی برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا که قادر به ذخیره 400 دلار می توانید دسترسی به اعتبار نمی تواند قرض گرفتن هر گونه پول نمی تواند فرض کنیم هر یک از آن ریسک مالی.”

___

آسوشیتد پرس عکاس غنی Pedroncelli کمک به این گزارش از استاکتون کالیفرنیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>