کالیفرنیا دعوی مدعی 2 شرکت ها متورم قیمت گاز

ساکرامنتو — کالیفرنیا شکایت دو ملیتی بنزین شرکت های تجاری دوشنبه ادعا آنها فرار یک طرح است که jacked قیمت ها در پمپ های 2015 تا اواخر سال 2016.

دموکراتیک دادستان کل خاویر بکررا این شرکت گفت: در زمان استفاده از نوسانات بازار پس از 2015 انفجار در بنزین پالایشگاه پیچیده در تورانس به حدود 150 میلیون دلار در سال در خراب است. مصرف کنندگان پرداخت می شود در حدود 1 درصد در هر گالن بیشتر تحت طرح بکررا گفت.

کت و شلوار را متهم بنزین شرکت های تجاری Vitol Inc. و SK انرژی آمریکا از جمله پدر و مادر خود شرکت کره جنوبی SK تجارت بین المللی, از افزایش قیمت گاز در ایالت بسیار فنی طرح. طرح دعوی در دادگاه مدعی شرکت های درگیر در بازار معاملات ساختگی باد هزینه به طور منظم و حق بیمه گاز پس از اختلال به دولت عرضه بنزین پس از 2015 خبر داد.

Vitol که مقر آن در هوستون را بلافاصله بازگشت یک ایمیل به دنبال نظر. SK انرژی آمریکا بلافاصله نمی تواند رسید.

این اتهامات شامل مقامات از هر دو شرکت می دانستند که هر یک از دیگر و مخفیانه کار می کرد در آرایش بکررا گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و قانونگذاران ایالتی خواسته بکررا در پاییز گذشته به بررسی قیمت گاز بالا پس از یک گزارش از کمیسیون انرژی کالیفرنیا یافت می شود رانندگان پرداخت به طور متوسط 30 سنت گالن. حتی حسابداری کالیفرنیا استانداردهای سختگیرانه و مالیات بر بنزین رانندگان پرداخت اضافی $11.6 میلیارد دلار در پمپ بیش از پنج سال گذشته در کالیفرنیا کمیسیون انرژی گفت: در آن گزارش.

این تحقیقات که برانگیخته روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه در جریان بود که قبل از گزارش بکررا گفت. اما در این مورد این است که “احتمالا تنها دلیل برای بودن قیمت گاز بالاتر از آنها باید” او گفت:, و اضافه کرد که دفتر او هنوز هم بررسی دلایل دیگر برای قیمت های بالا.

“مردم می دانند که در دل و روده خود را هنگامی که چیزی درست نیست,” بکررا به خبرنگاران گفت:. “ما در اینجا در حال حاضر برای اثبات به دادگاه است که در این مورد ما دستگیر یک زن و شوهر از بازیگران بد که ناشی از بهره برداری از قیمت گاز در ایالت کالیفرنیا است.”

قیمت گاز در کالیفرنیا و جاهای دیگر را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به طور متوسط کمتر از 3 دلار در هر گالن بنزین در کالیفرنیا با توجه به GasBuddy. هنوز دولت قیمت در میان بالاترین در کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de