کالیفرنیا قانونگذاران سوال Newsom را بی خانمان طرح

سان فرانسیسکو — برخی از نمایندگان مجلس و شهرداران ابراز شک و تردید در دوشنبه بیش از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد به $750 میلیون دلار به دولت منتخب منطقه ای مدیران و نه به دولت های محلی برای رسیدگی به وضعیت رو به رشد بی خانمانی بحران نشان می دهد که حزب دموکرات ممکن است یک بودجه مبارزه با در دست خود را.

نظرات ساخته شده بودند در بودجه فرعی شنوایی مشخص شده است که برای اولین بار در عمق شنوایی در پیشنهاد و آمد بر روی پاشنه از یک بررسی انتقادی توسط حزبی قانونی تحلیلگر که گفت: پیشنهاد می کند بیان “یک استراتژی روشن برای مهار بی خانمانی.”

مجلس بودجه رئیس Phil تینگ یک دموکرات از سان فرانسیسکو گفت: او نیاز به بسیاری از جزئیات از فرماندار قبل از سبز-روشنایی “$750 میلیون چک بدون بسیاری از توازن.”

در حالی که بی خانمانی کاهش یافته است در کشورهای دیگر جمعیت بی خانمان در کالیفرنیا بزرگ شد 16 درصد به بیش از 150 ، 000 نفر در ماه ژانویه 2019. دولت گرفته است نقش فعال تر در تلاش برای مبارزه با رشد بی خانمانی در این کشور پرجمعیت ترین ایالت ارسال 1.2 میلیون دلار در یک زمان بودجه به شهرستانها و استان ها بیش از دو بودجه سال.

گفت که او “درمان بی خانمانی مانند اورژانس آن است” Newsom استقرار تریلر سفر در سراسر کشور به ارائه سرپناه موقت از جمله یک موج اول از 10 تا لس آنجلس در روز پنج شنبه.

750 میلیون پیشنهاد شده توسط Newsom می تواند نسبت به اجاره کوپن حمایت حقوقی و خدمات واسطه, اما این امر می تواند به کار گرفته شده توسط سازمان های انتخاب شده از طریق دولت و بخش خدمات اجتماعی و شهرها, استان ها و یا دیگر تاسیس گروه های محلی است که به طور سنتی تحویل بخش عمده ای از خدمات به بی خانمان ها.

جنیفر Troia, یک معاون مدیر در کالیفرنیا اداره خدمات اجتماعی گفت: بحران مطالبات منطقه ای هماهنگ پاسخ اما آیا جزئیات چگونه این منطقه را تقسیم یا, که اشخاص ممکن است به عنوان مدیران.

“من تمایل خود را برای بیشتر ویژگی” او گفت:. “من شما را بشنود.”

تینگ پاسخ داد: “باشه. آن را برای تلفن های موبایل مانند ما در حال رفتن به جلسات.”

این گزارش توسط قوه مقننه تحلیلگر دفتر dinged پیشنهاد برای استفاده از یک بار که معنی آن را نمی خواهد در دسترس خواهد بود در سال آینده و برای رفتن در اطراف شهرها و استان ها.

Newsom را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر کرده است اما اعتراض به قانونی تجزیه و تحلیل.

“ما به شدت با این ادعا مخالف است که بودجه اضطراری برای مبارزه با بی خانمانی باید گسترش نازک با کمتر پاسخگویی و همراهی با کسب و کار به طور معمول” دبیر مطبوعاتی جسی Melgar روز سه شنبه گفت.

شهرداران از اوکلند و سان خوزه همچنین شهادت در روز پنج شنبه در این جلسه گفت: آنها کاملا نیاز به کمک از دولت اما می خواهید انعطاف پذیری به استفاده از پول به عنوان آنها تشخیص مناسب به عنوان آنها می دانند که نیازها و آنهایی که پاسخگو توسط رای دهندگان.

کارشناسان دیگر در بی خانمانی در سخنرانی خود در این جلسه گفت: آنها مسکن مردم اما نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا همانطور که بیشتر مردم از دست دادن خانه با توجه به دولت ظالمانه بالا هزینه های مسکن.

تینگ گفت: پس از آن که مقدار زیادی از پول است این مسئله اگر چه او اشاره کرد که آنها هنوز صرف $650 میلیون اختصاص و در بودجه سال گذشته.

“عدم روشن شدن و جزئیات در اطراف پول به کجا می رود, چگونه آن را در حال صرف چه آن صرف شده بلکه آنچه به طور خاص مسئله است که ما نیاز به ایجاد یک کل جدید اداری روش برای انجام این کار؟” تینگ گفت.

“مردم می خواهند بدانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>