کالیفرنیا مسائل دستورالعمل برای بازگشایی کلیسای خدمات در فروشگاه خرید

لس آنجلس — کالیفرنیا کلیساها می توانید رزومه فرد خدمات اما نمازگزاران خواهد بود محدود به 100 نفر و آنها باید پوشیدن ماسک برای جلوگیری از های نماز کتاب و جست و خیز صفحه مجموعه دولت تحت دستورالعمل دوشنبه منتشر شد.

The California Department of Public Health منتشر شد یک چارچوب که تحت آن شهرستان ادارات بهداشت تایید می بازگشایی کلیساها و مساجد و کنیسه ها و دیگر خانه های عبادت است که باید بیشتر به توقیف درهای خود را از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس stay-at-home منظور طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus.

این دستورالعمل همچنین مصرانه از خانه عبادت برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای مراسم مختلف و هشدار می دهند که فعالیت هایی مانند آواز خواندن و یا گروه تلاوت — که ذاتی به بسیاری از ایمان اجتماعات — “نفی” ایمنی مزایای اجتماعی فاصله.

نمازگزاران شده اند مشتاقانه در انتظار نوبت خود را پس از Newsom شروع آرامش محدودیت در فروشگاه ها و دیگر رسانه های سکولار به عنوان بخشی از یک چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد گفت: پیشرفت در حال ساخته شده و در کاهش گسترش COVID-19.

برخی از 47 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به حرکت عمیق تر به بازگشایی جلسه استانداردهای دولتی برای کنترل این ویروس. دولت روز دوشنبه پاک راه را برای در فروشگاه خرید برای از سرگیری ایالت اجتماعی فاصله محدودیت اگر چه استان ها به انتخاب خود از اینکه به آن اجازه.

کلیساها را شامل می شوند در مرحله بعد از بازگشایی طرح است که می تواند در چند هفته آینده.

اما چند هزار کلیساها قول داده اند که سرپیچی از زمان اقامت در خانه سفارش برای مه 31, است که Pentacost یک تعطیلات بزرگ برای بسیاری از مسیحیان است.

همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا تا به حال حداقل 94,558 تایید موارد COVID-19 بیش از 3,000 بستری شدن در بیمارستان و 3,795 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de