کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد به سرعت نما ‘خطر بسیار جدی,’ افسر بهداشت هشدار

نیوجرسی در مقابل محدودیت های چنین گردهمایی به 25 نفر و در نیویورک, 10, Cody گفت.

Newsom روز سه شنبه گفت که او می دانست او خواهد بود انتقاد در تصمیم گیری برای اجازه تجمعات مذهبی به سر در یک محدود بر اساس.

“من می دانم که برخی از مردم فکر می کنم که بیش از حد بیش از حد سریع بیش از حد به زودی. دیگران فکر می کنم رک و پوست کنده که آن را نمی تواند به اندازه کافی دور” فرماندار گفت. “اما کافی است برای گفتن در سطح ایالت ما در حال حاضر در حال تهیه این فرصت دوباره با تحقق این واقعیت است که مردم شروع به ترکیب و … است که خدمتى به عمل است که فاصله فیزیکی در این مکان عبادت است.”

Newsom آمده است تحت فشار سیاسی اجازه می دهد تا کلیساها به بازگشایی شده است. در 18 مه او گفت: قوانین اجازه می دهد تا کلیسای جماعت به ملاقات بود: “چند هفته دور … اگر همه چیز را نگه می دارد.” بعد از آن هفته که وزارت دادگستری ایالات متحده با ارسال نامه ای به Newsom دولت هشدار داد که دولت, اقامت در خانه سفارش ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی.

همچنین در هفته گذشته بیش از 1200 شبان قول داد برای برگزاری فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست یکشنبه به قصد سرپیچی Newsom اقامت-در-خانه سفارش.

رئیس جمهور تهمت و پس از آن ساخته شده غیر منتظره اعلام کرد که او تعیین کلیساها “ضروری” کسب و کار به طوری که آنها می تواند بلافاصله بازگشایی شده است. ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات Newsom قول داد جمعه به ارائه برنامه در روز یادبود است که اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: همایش بزرگ نقش عمده ای در اوایل گسترده انتقال این ویروس در سراسر کشور. در خصوص CDC گفت: مردی Gras جشن در لوئیزیانا یک بیوتکنولوژی کنفرانس در بوستون با حدود 175 شرکت کنندگان و یک تشییع جنازه با بیش از 100 شرکت کنندگان در روستایی Dougherty County در گرجستان بازی یک outsized نقش در بیماری’ گسترش یافته است.

کلیساها نیز سایت از شیوع بیماری های کوچک و بزرگ. در واشنگتن دولت, Skagit, شهرستان, یکی علامتی فرد با حضور در 2½-ساعت تمرین گروه کر کلیسا و با حضور 60 نفر دیگر; مقامات محلی بعد از آن مستند شده است که 52 نفر بیمار از جمله دو که درگذشت — حمله ویروس رای دادن از 87 درصد به CDC. آواز می توانید به راحتی گسترش قطرات آلوده از فردی به فرد دیگر.

در یکی دیگر از شیوع قبل از علامت گردشگران از ووهان چین — جهانی کانون همه گیر — بازدید یک کلیسا در سنگاپور در ژانویه. 19 و شروع به نشان دادن علائم چند روز بعد. سه نفر دیگر که حضور داشتند همان کلیسا در همان روز نیز بیمار از جمله یکی که نشسته در همان صندلی که گردشگران با توجه به CDC.

Newsom در دفاع از خود اقدامات دولت است در حرکت سریعتر از سرعت کودی پیشنهاد شده است. فرماندار گفت که او هدایت آنچه که سلامت خود را به مقامات گفتن او مناسب بود. او گفت: دولت تا آن زمان برای تست تئوری پشت این آرامش سفارشات و “برای ایجاد تنظیمات اگر در واقع ما نیاز به شماره گیری آن را به عقب و یا آنها را شل تر به آینده است.”

اما سانتا کلارا کانتی و همسایگان آن در منطقه خلیج را انتخاب کرده اند یک رویکرد متفاوت است. پس از منطقه خلیج شهرستان گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا به طور مشترک تصمیم به اجازه از سرگیری همه ساخت و ساز و کسب و کار مانند باغبانی و محوطه سازی برای از سرگیری مارس 4, شهرستانهای منتظر کامل دو هفته قبل از اجازه دادن به بازگشایی بسیاری از کسب و کار خرده فروشی برای سرویس وانت در هفته مه 18.

در مقابل بسیاری دیگر از شهرستانهای کالیفرنیا نقل مکان کرده اند با سرعت بیشتری به بازگشایی کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان Newsom اجازه داده است آن را. لس آنجلس به عنوان مثال پیوست و بسیاری دیگر California شهرستان در بازگشایی خرده فروشی کسب و کار برای خدمات وانت در 8 مه روز اول آن اجازه داده شد.

کودی نیز اشاره کرد که همه گیر است به طور نامتناسبی جوامع رنگ و کسانی که بیشتر متاثر از فقر به سر می برند و مسکن.

“ما نمی توانیم محافظت از افرادی که آسیب پذیر هستند و بدون تضمین این که به طور کلی جامعه انتقال است به عنوان کم به عنوان مثل انسان ممکن است” کودی گفت.

او گفت: اگر به طور کلی نرخ انتقال بیماری باقی می ماند پایدار در منطقه خلیج مقامات خواهد بود قادر به ادامه کاهش محدودیت در یک برنامه منظم با حداقل دو هفته بین هر فاز.

“ما دیوار می خواهید برای بازگشایی اقتصاد ما به عقب بر گردیم به زندگی ما بازگشت به کار” کودی گفت. “اما حقیقت این است که: ما در بزرگترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است. … ما می خواهیم قادر به بازگشایی با خیال راحت.”

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon الی Stokols متی Ormseth و الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de