کالیفرنیا است که در آستانه 5,000 ویروس مرگ و میر به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی

لس آنجلس — کالیفرنیا به عنوان بازگشایی یکی دیگر از بخش زیادی از کسب و کار خود جمعه تعدادی از coronavirus موارد در ادامه آن مسیر رو به بالا و مرگ و میر نزدیک 5,000.

دولت ثبت شده و بزرگترین آن یک روز افزایش موارد جدید پنج شنبه, ورود به سیستم در مجموع 3,620 عفونت های جدید و 79 اضافی مرگ و میر.

لس آنجلس اختصاص نزدیک به نیمی از این افزایش دهد. مقامات بهداشت عمومی گزارش شده نزدیک به 1,850 موارد جدید پنج شنبه — بزرگترین-روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد — و 50 مربوط به مرگ و میر. از موارد جدید, 600 بودند از تعداد نتایج آزمون, مقامات گفت.

L. A. شهرستان در حال حاضر ثبت بیش از 68,000 موارد این ویروس تقریبا نیمی از دولت را مورد تعداد بیش از 143,000. تجمعی مرگ و میر در L. A. شهرستان — 2,818 — نشان دهنده 57 درصد از دولت میر علی رغم شهرستان بودن به یک چهارم از جمعیت کالیفرنیا.

ادامه افزایش می آید به عنوان L. A. شهرستان در زمان یک گام به سمت کاهش stay-در-خانه قوانین در جای خود قرار داده به سرعت ویروس گسترش یافته است. سهشنبه مشخص شده اولین روزی که ورزشگاه امکانات تناسب اندام, موزه ها, استخر ها و هتل ها برای اوقات فراغت سفر بودند مجاز به بازگشایی و, موسیقی فیلم و تلویزیون تولید شد و مجاز به ادامه.

مقامات باید همیشه انتظار می رود یک افزایش در تعداد موارد به عنوان دقیقترین نسخه از اقامت در خانه سفارش شده بود به تدریج برداشته.

حال سؤال این است که آیا COVID-19 نیاز به بستری شدن در بیمارستان از متوسط تعداد افرادی که در بیمارستان سیستم می تواند اداره کند و یا رشد به افزایش شدت بيمار است که پایمال کردن بخش های مراقبت ويژه. می توانید آن را به دو تا چهار هفته قبل از بیمارستان شروع به دیدن یک افزایش در بیماران پس از آنها آلوده شده است.

بستری شدن در بیمارستان باید به کاهش خود ادامه داد اما سرعت کاهش پیدا کرده است و پس از ماه گذشته.

جدید ترین سه روز به طور متوسط روزانه تعداد بیماران بستری نشان داده که کاهش حدود 1% با توجه به آخرین آمار و ارقام از سلامت عمومی وزارت داشبورد بازگشایی معیارهای. در اواخر ماه مه و کاهش معلق در هوا در 15 ٪ تا 16٪.

به عنوان روز پنج 1,416 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان بستری شد, با 29 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

یکی دیگر ناشناخته است که آیا این افزایش در مورد دلیل است که بیشتر مردم ابتلا به ویروس و یا یک نتیجه از افزایش تست که قادر می سازد بهداشت حرفه ای برای شناسایی موارد که در غیر این صورت از بین رفته غیر قابل تشخیص است.

به همین دلیل مقامات در حال نگه داشتن یک چشم بر روی رای مثبت که نشان دهنده تعداد افرادی که آزمایش مثبت از تمام کسانی که تست شده اند. تا کنون این تعداد همچنان رو به کاهش است.

به عنوان روز پنج 746,000 مردم در L. A. شهرستان شده بود آزمایش و دریافت نتایج خود را با حدود 8% تست مثبت است. در اواخر ماه مه شهرستان گزارش مثبت نرخ 8.5 درصد و در اواخر مارس آن 14 درصد است.

هنوز هم وجود دارد, همچنین شواهدی وجود دارد که گسترش این ویروس در حال افزایش است.

قبل از این شهرستان آغاز شد, کاهش, اقامت در خانه مورد نیاز در ماه گذشته موثر و نرخ انتقال از coronavirus بود در یک نقطه خوب: هر فرد آلوده به طور متوسط بود آلوده کمتر از یک نفر دیگر گفت: دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

اما جمعه گذشته Ghaly اعلام کرد که نرخ انتقال یافته بود بالاتر از 1.

افزایش نشان داد تا کمی بیش از دو هفته پس از L. A. شهرستان اجازه بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن برای خدمات وانت.

“مدل پیش بینی محکم تر که گسترش COVID-19 در لس آنجلس منطقه است به احتمال زیاد به افزایش به تدریج در طول زمان” Ghaly گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>