کالیفرنیا است که در نهایت برنده coronavirus نبرد حتی به عنوان مرگ و میر در حفظ و افزایش

سه ماه به کالیفرنیا نبرد با coronavirus در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که شیوع ebbing حتی به عنوان دولت تلفات همچنان به صعود گذشته 3,400.

در حالی که مرگ و میر باقی می ماند خیره چالش دیگر معیارهای تجزیه و تحلیل توسط لس آنجلس تایمز نشان می دهد پیشرفت های قابل توجهی به اندازه کافی است که حتی برخی از محتاط ترین محلی مقامات بهداشت توافق کرده اند که برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

تعداد تازه شناسایی coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا کاهش یافته است و هفته گذشته از هفته گذشته حذف به 12,229 موارد از 13,041 هفته گذشته است. این یک دستاورد قابل توجه با توجه به میزان افزایش تست.

و در سراسر کالیفرنیا بستری کاهش یافته است بیش از 15 درصد از اوج خود در شش هفته پیش این بار تجزیه و تحلیل یافت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تا به حال در ابتدا گره خورده بازگشایی استان ها در یک سرعت سریع تر از ایالت استاندارد به صفر coronavirus مرگ و میر بیش از یک دوره دو هفته ای یک معیار است که برخی از سخت ضربه شهرستانهای بزرگ مانند لس آنجلس کمی امید دستیابی به هر زمان به زودی.

اما با بسیاری دیگر امیدوار نشانه Newsom کاهش یافته و نیاز این هفته در یک حرکت است که اجازه خواهد داد که بسیاری از شهری شهرستان برای بازگشایی خیلی بیشتر به سرعت. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که برخی از استان ها از جمله کنترا کوستا مونتری نپا San Joaquin, San Luis Obispo شهرستان سانتا کلارا و Yolo شهرستان دیدار دو کلید الزامات مورد نیاز برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی که شامل ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید.

در روز سه شنبه, Napa County گفت: آن را دریافت کرده بود تایید دولت برای بازگشایی رستوران اتاق ناهار خوری و فروشگاه های خرده فروشی به صورت حضوری خرید; از wineries مو و ناخن سالن هنوز هم باقی می ماند بسته و گردشگری مجاز نیست. Sacramento County گفت: همچنین یک چراغ سبز برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها.

“آنچه واقعا فوق العاده در مورد این است که در حال حاضر ما منحنی است که نه تنها تخت, اما آن را در واقع کاهش و از نظر تعداد بستری شدن در بیمارستان” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو, مدیر بهداشت. “بنابراین این بسیار امیدوارم.”

مرگ باقی می ماند یک مشکل مداوم با میانگین 500 کالیفرنیا در حال مرگ از عفونت کروناویروس در هر هفته به عنوان رشد نامتناسب تلفات این بیماری در سیاه پوستان و لاتین. وجود دارد باقی می ماند عمیق نگرانی در مورد ظهور مجدد بیماری در پاییز و مقامات هشدار می دهند این بیماری ممکن است با ما برای دو سال آینده بدون به طور گسترده ای در دسترس واکسن.

اما حتی مقامات گرفته اند که اولین boldest مراحل را برای تحمیل stay-at-home سفارشات در حال حاضر گفت: وضعیت تثبیت شده به اندازه کافی به اجازه آهسته بازگشایی جامعه است.

وجود دارد دو شاخص کلیدی برخی از مقامات به طور فزاینده ای با تمرکز بر: بستری شدن در بیمارستان و درصد از مردم تست مثبت است.

در شهرستان سانتا کلارا — خانه دره سیلیکون و یک بار در ملی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس — در اوایل آوریل 9 درصد از افراد مورد آزمایش قرار گرفته بود نتایج مثبت برای coronavirus یک زمان که در آن وجود دارد کمتر از 600 تست یک روز در دره سیلیکون سلامت افسر دکتر سارا کودی گفت: در این هفته. در روزهای اخیر فقط 1% به 1.5% از مردم در حال آزمایش مثبت و شهرستان است که در حال حاضر قادر به دریافت نتایج از حدود 1,600 آزمون در روز است.

“بیمارستان ها باید ظرفیت… و در نهایت تست ما ظرفیت نیز افزایش یافته است,” او گفت:.

فقط در هفته گذشته کودی هشدار داد در برابر کاهش اقامت در خانه سفارش کرد و گفت آرامش بخش آن را “می بینیم سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ.”

از آن زمان به بعد تعداد مرگ و میر در شهرستان سانتا کلارا ادامه به سقوط رها به شش هفته گذشته به پایین ترین هفتگی شمارش در 10 هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de