بیمارستان کالیفرنیا استناد به 14 میلیارد دلار ضرر و زیان به دنبال کمک

ساکرامنتو — کالیفرنیا بیمارستان رنج می برد تا آنجا که از 14 میلیارد دلار ضرر و زیان به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر برای روشن شدن فضا در پیش بینی سیل coronavirus بیماران که هرگز رخ داده است, انجمن بیمارستان های روز دوشنبه گفت: در درخواست قانونگذاران دولت بلافاصله پس از تصویب $1 میلیارد دلار در کمک های مالی.

“ما خالی کالیفرنیا بیمارستان به راه” کالیفرنیا انجمن بیمارستان های رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Carmela Coyle گفت: بودجه کمیته فرعی به عنوان بسیاری از اعضای مجلس ایالتی به دولت بازگشت کنگره برای اولین بار در طول این بیماری همه گیر.

تصمیم در مورد توقف برخی از روش های بود که “چیزی که حق انجام” Coyle گفت. “اما به عنوان ما شروع برای دسترسی به, خسارت, تلفات بسیار زیاد است.”

درخواست برای کمک آمد و به عنوان کالیفرنیا انتظار اگزوز آن رکورد بودجه ذخایر و قطع برنامه های پرداخت به صورت فوق العاده آن, پاسخ به همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی مجاز به بیمارستان دوباره برنامه اعمال جراحی الکتیو و گواهان در این جلسه گفت: این وضعیت ممکن است یک روز به حالت عادی بازگشت.

بن جانسون از حزبی قانونی تحلیلگر دفتر گفت: برخی از دندانپزشکان گزارش تا 90% کاهش در خدمات و در میان ارائه دهندگان گزارش “نسبتا وضعیت وخیم.”

جانسون گفت: دولت ها و نهادهای خصوصی در حال حاضر گامهای “شروع به کاهش برخی از مشکلات مالی” از جمله تخصیص نزدیک به 3 میلیارد دلار در فدرال کمک به ارائه دهندگان کالیفرنیا.

“این بودجه به اعتقاد ما کمک خواهد کرد که ارائه دهندگان جریان های نقدی به عنوان به خوبی به عنوان خود را پایین خط” به خصوص برای کسانی که زیادی مدیکر بیمار پایه جانسون گفت.

ارائه دهندگان خدمات سلامت نیز در حال گرفتن وام ساخت و یا تغییرات دیگر را به نگه داشتن پول در جریان و محافظت از شبکه های خود گفت: در حالی که furloughed مراقبت های بهداشتی کارگران همچنین می توانید با استفاده از فدرال و کمک دولت است. استنفورد مراقبت های بهداشتی به عنوان مثال است که نیاز به کارگران خود را پرداخت کاهش و یا استفاده از زمان تعطیلات پرداخت.

هنوز کالیفرنیا انجمن پزشکی ارشد اجرایی سارا تابستان هشدار داد که “پزشک نیروی کار است که در مواجهه با یک بحران حاد.”

او گفت: برخی از شیوه های پزشکی از دست داده اند و بیش از نیمی از درآمد خود را و او پیش بینی کرد که به عنوان بسیاری از 15 درصد از شیوه ها می تواند درهای خود را به خصوص کسانی که کوچک هستند و یا در مناطق دور افتاده.

بیمارستان دچار میانگین زیان بین 20% و 30%, Coyle گفت: subcommitee در بهداشت و خدمات انسانی با حتی یک درصد بالاتر از دست دادن برای کوچکتر و بیمارستان های روستایی.

که برابر است تا آنجا که از 14 میلیارد دلار ضرر و زیان او گفت:.

“خط پایین این است که بیمارستان ها از جان گذشته برای پول نقد,” او گفت:.

که 3 میلیارد دلار در کمک های فدرال است که به اندازه کافی برای پر کردن شکاف تا برخی از حالت عادی رزومه, او گفت:.

“ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری مالی خونریزی” Coyle گفت. “هیچ سوال وجود دارد ما باید دولت را کمک کند.”

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

عقب و جلو آمد و به عنوان اعضای کمیته و کارکنان پوشیدن فولاد-سبک ماسک sat مورد نیاز شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از عفونت در مجمع بزرگترین کمیته اتاق. باقی مانده آن را تا حد زیادی خالی با شاهدان و اعضای عمومی شهادت توسط تلفن.

“من می دانم که آن را برای رفتن به یک راه بسیار متفاوت از انجام کسب و کار, اما من فکر می کنم آن را برای ما مهم می شود در اینجا برای شروع به فکر کردن در مورد چالش های بزرگی که ما در پیش رو” گفت: Assemblywoman بلانکا روبیو یک دموکرات از بلدوین پارک.

سناتور امور خارجه باز خواهد گشت هفته آینده به عنوان Newsom آماده به خود را در حال حاضر بودجه تجدید نظر شده. قانونگذاران خواهد شد و سپس حدود یک ماه تا 15 ژوئن مهلت به صنعت جدید هزینه های طرح است که نگاه کاملا متفاوت از, خوش بین, مازاد سوخت پیشنهاد فرماندار مشخص شده در ژانویه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de