کالیفرنیا DMV برای باز کردن 46 بیشتر در زمینه دفاتر از جمله 8 بیشتر در منطقه خلیج

هشت گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر باز خواهد شد و دوشنبه در منطقه خلیج به عنوان 46 دفاتر از سرگیری عملیات در سراسر کشور.

پس از بسته شدن همه دفاتر زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در ابتدا با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش کالیفرنیا DMV بازگشایی 25 دفاتر از جمله پنج منطقه خلیج مکان on May 8.

راهنمایی و رانندگی ادارات در شهرستان دالی سیتی, Fairfield, Fremont, Pittsburgh, Pleasanton, شهرستان سن ماتئو, سانتا کلارا و در اوکلند بزرگ باز خواهد شد در ساعت 8 صبح روز شنبه برای مشتریان با قرار ملاقات و به صورت محدود معاملات است که نیاز به در فرد بازدیدکننده داشته است.

این دفاتر پیوستن به کنکورد, اوکلند, کالیفرنیا, سان فرانسیسکو San Jose DLPC و سانتا رزا مکان شده اند که برای نزدیک به سه هفته است.

پس از coronavirus همه گیر آغاز شد, راهنمایی و رانندگی خود را گسترش داده مجازی خدمات و اقدامات مانند تمدید گواهینامه رانندگی است که منقضی بین 4 مارس و جولای 31 و waiving هزینه های دیرکرد و جریمه برای ثبت نام تمدید بين 16 مارس و مه 31.

با 71 دفاتر انتظار می رود برای کسب و کار باز روز باقی مانده 99 راهنمایی و رانندگی و دفاتر در سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر. راهنمایی و رانندگی گفت: در انتشار اخبار است که باقی مانده دفاتر خواهد شد در فاز طی هفته های آینده.

در این بیانیه اضافه شده که آژانس “انتخاب دفاتر به بازگشایی بر اساس محل و اندازه و خدمات ظرفیت و توانایی ارائه افزایش خدمات به گواهینامه رانندگی تجاری مشتریان است.”

Behind-the-wheel آزمون رانندگی را به حالت تعلیق باقی می ماند در حال حاضر.

کارمندانی که در حال کار در یکی از زمینه 71 دفاتر که باز هستند برای فرد بازدیدکننده داشته است را ارائه خدمات از طریق به تازگی راه اندازی “رشته های مجازی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de