کالیفرنیا DMV دفاتر می تواند بازگشایی این ماه اما با کروناویروس تغییرات

رئیس California Department of Motor Vehicles روز سه شنبه گفت او امیدوار به آغاز بازگشایی دفاتر این ماه به عنوان آژانس را بهبود می بخشد پادمان در پاسخ به کروناویروس اما او گفت: برخی از فعالیت ها از جمله در جاده رانندگی تست های دیگر را به سر.

راهنمایی و رانندگی مدیر Steve Gordon گفت: او در حال برنامه ریزی برای بازگشایی آژانس 170 زمینه دفاتر به فرد بازدید با تعیین وقت قبلی در فاز 25 به احتمال زیاد در این ماه و همه دفاتر باز کردن در ظرف 30 روز پس از آن.

“ما باید برای رفتن از طریق همه از یادگیری است که ما می رویم به انجام چگونه به [کار] در یک COVID-19 جهان” گوردون گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

او گفت: برنامه ریزی برای بازگشایی بستگی به تایید مقامات بهداشتی دولت. حتی پس از آن مشتریان خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی-دورى قوانین در داخل ادارات.

“ما می خواهیم آنها را به محافظت می شود” گوردون گفت. “ما می خواهیم خودمان را به محافظت می شود.”

در ضمن Gordon گفت: کالیفرنیا می تواند کامل در مورد 97 درصد از راهنمایی و رانندگی معاملات آنلاین و از راه دور در کیوسک و دیگر خودکار مکان. خدمات آنلاین در دسترس شامل خودرو ثبت نام تمدید, خودرو, عنوان, نقل و انتقالات جایگزین از دست راننده مجوز و مجوز موقت پسوند.

“ما انجام داده اند مقدار زیادی از کار بیش از گذشته چند ماه ساخت و ساز در بالای برخی از کار ما در حال حاضر انجام در املاک شناسه واقعا گسترش آنچه که ما انجام می دهند آنلاین” گوردون گفت.

مصرف کتبی آزمون رانندگی, گرفتن یک عکس برای یک مجوز و مصرف در جاده رانندگی آزمون به واجد شرایط برای یک مجوز باید انجام شود در فرد است.

تست جاده ها به تعویق خواهد افتاد برای چند هفته به دلیل نزدیکی مورد نیاز برای تستر و راننده Gordon گفت.

راهنمایی و رانندگی بسته آن زمینه دفاتر در مارس 27 نگرانی کارکنان و مردم در مورد خطر انتقال coronavirus در دفاتر شلوغ که در آن مشتریان به طور معمول به صورت طولانی منتظر است.

پس از آن کارکنان شده اند عامل راهنمایی و دفتر کار مجازی که در آن مشتریان می توانند ستد کسب و کار با کمک از کارگران است.

برخی از فشار برطرف شد زمانی که دولت فدرال تصویب یک سال تاخیر در مهلت برای مردم به درخواست برای یک کارت شناسایی.

راهنمایی و رانندگی نیز تمدید گواهینامه رانندگی تاریخ انقضا برای ساکنان کمتر از 70 تا مه 31.

علاوه بر این سازمان اعطا 120 روز پسوند مجوز از رانندگان 70 و یک گروه است که به ویژه آسیب پذیر به ویروس و تحت احتیاط به ماندن در خانه.

راهنمایی و رانندگی نیز گفت: تجاری راننده مجوز انقضای بین مارس و ژوئن معتبر هستند از طریق ژوئن 30.

گوردون گفت: کار در جریان است به ایجاد زمینه دفاتر امن برای بازگشت ،

“ما در حال کار با ما کار شرکای مطمئن شوید که ما حق [تجهیزات حفاظت شخصی] در جای مطمئن شوید همه روشن است در مورد آنچه از آنها انتظار می رود ساخت مطمئن شوید که ما باید مقدار مناسبی از کنترل برای افرادی که به امکانات,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de