کالیفرنیا هدایت برخی از شرکت های بیمه سلامت به صرف شرکت می پردازد deductibles برای coronavirus آزمون

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت و کالیفرنیا بالا رسمی بیمه صادر سفارشات سهشنبه ساخت coronavirus تست رایگان برای حدود 24 میلیون کالیفرنیا اگر پزشکان تصمیم آنها لازم پزشکی با توجه به انتشار اخبار.

بخش بیمه و مدیریت مراقبت های بهداشتی به کارگردانی تجاری و پزشکی قصد دارد به صرف همکاری می پردازد و دیداکتبل برای آزمایشات پزشکی لازم برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس پخش از طریق دولت است.

کالیفرنیا کمیسر بیمه ریکاردو لارا در روز پنج شنبه نیز به کارگردانی بیمه تنظیم شده توسط دفتر خود را به چشم پوشیدن از تست هزینه.

جدید بیمه قوانین می آیند یک روز پس از Newsom, اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus و فرد برای اولین بار در کالیفرنیا درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای ویروس. شصت نفر تست مثبت برای این ویروس در کالیفرنیا از صبح روز پنجشنبه و در مورد 9,400 مردم در دولت تحت نظر قرار گرفتند نشانه هایی از این بیماری ها پس از سفر در سطح بین المللی با توجه به مقامات بهداشتی دولت.

وزارت بهداشت تخمین می زند بیمه تغییر اعمال خواهد شد به حدود 24 میلیون کالیفرنیا.

Newsom ابراز نگرانی در اوایل این هفته است که قیمت های بالا همراه با تست در برخی موارد رسیدن به هزار دلار خواهد جلوگیری از به طور بالقوه افراد بیمار از گرفتن تست شده است.

بهداشت و بیمه در کالیفرنیا خواهد شد و مطابق با دستورات جدید از Newsom دولت گفت: مری الن عطا سخنگوی انجمن کالیفرنیا از برنامه های بهداشتی.

“این است که سازگار با اقداماتی که بسیاری از برنامه های در حال حاضر در سطح فدرال و ایالتی” او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این بسیار مهم است که کسانی که به عنوان نیاز به آزمایش و درمان قادر به دسترسی به این خدمات است.”

این بخشنامه انجام نمی شود به افرادی که در شرکت های بزرگ و دریافت بیمه خود را از طریق کار “خود بیمه” برنامه های بهداشتی با توجه به انتشار اخبار از این گروه.

“کالیفرنیا نباید به ترس بزرگ پزشکی لایحه فقط به خاطر اینکه آنها در زمان تست برای COVID-19,” Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این اقدام به این معنی است که کالیفرنیا که متناسب با تست مورد نیاز می توانند در این آزمون بدون هیچ هزینه. ما همه در این با هم و ممنون میشم به کسانی که ارائه دهندگان خدمات سلامت که در حال حاضر شدت و توجه ما تماس بگیرید.”

سفارشات نیز روشن است که شرکت های بیمه نمی توانید ارسال “تعجب” و یا “تعادل” صورتحساب به بيمار مربوط به کروناویروس درمان است. شرکت های بیمه گاهی اوقات قرار دادن تعجب اسکناس به بیماران که به درمان از یک دکتر که نیست در بیمه طرح شبکه است.

کسی که مرده دوشنبه سفر کرده بود در یک کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم است که در حال حاضر در حال برگزار دریایی در نزدیکی سان فرانسیسکو به عنوان تلاش برای تعیین اینکه آیا هر یک از 2500 نفر رسید روی ویروس.

وزارت بهداشت پرواز coronavirus, کیت های آزمایش برای کشتی پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im