دادگاه کالیفرنیا تکذیب پیشنهاد برای جلوگیری از پرداخت به مهاجران مستند نشده و صدمه coronavirus

ساکرامنتو — کالیفرنیا دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه را تکذیب کرد, یک پیشنهاد برای جلوگیری از این دولت برای اولین بار در کشور طرح به دادن پول به مهاجران زندگی در این کشور به طور غیر قانونی که صدمه دیده توسط coronavirus.

این دومین بار در دو روز که قضات حاضر به متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom $75 میلیون برنامه برای کمک به حدود 150,000 بزرگسالان بیکار بودند که از سمت چپ بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره به دلیل وضعیت مهاجرت.

این برنامه ارائه می دهد هر فرد بالغ $500 به تواند از طریق گروه های غیر انتفاعی در تلاش برای محافظت از دریافت کنندگان از ارائه اطلاعات شخصی که ممکن است هزینه آنها مزایای دیگر و یا افزایش خطر اخراج.

دولت دادگاه عالی در یک جمله منظور رد درخواست ثبت شده توسط این مرکز برای آزادی امریکایی که ادعا این برنامه را نقض دولت قانون اساسی را مبنی بر هدیه دادن به سازمان های خارج از دولت را منحصر به فرد کنترل.

آن ثبت شده توسط وکیل Harmeet Dhillon همچنین حزب جمهوری خواه رسمی به نمایندگی از دو شات از نامزدهای جمهوریخواه برای دولت و مجلس است.

لس آنجلس دادگاه عالی روز سه شنبه به طور مشابه رد یک درخواست از گروه محافظه کار قضایی سازمان دیده بان برای متوقف کردن برنامه است. که شکایت استدلال Newsom فاقد صریح اقتدار از قانونگذاران دولت به ارائه پول است.

برای داستان های بیشتر در مورد کوروناویروس به اینجا بروید.

پیگیری موارد در شهرستان سونوما در کالیفرنیا در ایالات متحده و در سراسر جهان در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de