کالیفرنیا می تواند اجازه دهید برخی از رستوران ها ارائه ناهار خوردن در وعده های غذایی به زودی. در اینجا چگونه

California counties به زودی می تواند مجاز به بازگشایی رستوران برای ناهار خوری داخل و بعد از آن فاز دو کسب و کار اگر آنها قادر به پاسخگویی به یک سری از معیارهای گذاشته شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت.

دکتر مارک Ghaly وزیر بهداشت و خدمات انسانی توضیح داد که چگونه شهرستانهای استان می تواند دستیابی به این واریانس از مرحله فعلی از بازگشایی که محدود به خرده فروشی و تدارکات و ساخت و با یک سری از اسلاید در طول Newsom روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

به منظور حرکت به جلو, شهرستانهای باید:

-بیش از یک مورد جدید از coronavirus در هر 10000 نفر در دو هفته گذشته.

-هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر در دو هفته گذشته.

-باید حداقل روزانه تست ظرفیت 1.5 در هر 1000 نفر.

-قادر به ارائه پشتیبانی برای کارگران ضروری است که بیمار یا در معرض coronavirus.

-آیا در دسترس بودن مواد ضد عفونی کننده و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران ضروری.

-باید حداقل 15 تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

-توانایی به خانه حداقل 15 درصد از ساکنان بی خانمان.

علاوه بر این استان ها باید:

-یا شهرستان یا منطقه ای-در سطح ظرفیت به جای حداقل افزایش 35 درصد است.

-قوی برنامه برای محافظت از خود در بیمارستان نیروی کار است.

-بیش از دو هفته از عرضه تجهیزات حفاظت شخصی در دست برای پرستاری ماهر امکانات.

-معیارهای در محل است که می تواند در خدمت به عنوان باعث کاهش سرعت بازگشایی و یا سفت کردن تغییرات.

Newsom گفت که بیشتر دستورالعمل در مورد چگونه شهرستانهای استان می تواند دستیابی به این واریانس منتشر خواهد شد روز سه شنبه.

برخی از کسب و کار و اشخاص را همچنان بسته باقی می ماند برای زمان بودن از جمله مو و ناخن سالن سینما و کلیساها و رویدادهای ورزشی است.

فرماندار گفت که وقتی که می آید به تعیین آنچه می تواند باز کردن هر چه زودتر به جای بعد با “به دنبال کم خطر پاداش بالا پایین ریسک پایین پاداش” را به عنوان به خوبی به عنوان یک سری از ضوابط و شرایط از جمله بهترین شیوه از کشورهای دیگر.

Newsom صحبت به طور خاص برای ناخن سالن.

“تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش در یک سالن ناخن. من فقط می خواهم به شما یادآوری, یادآوری همه آن. من بسیار نگران است که” او گفت:.

این بود فوری روشن است که مورد Newsom با اشاره به به عنوان اولین جامعه انتقال عفونت و دفتر فرماندار کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر.

آن را به حال شده است که قبلا گزارش شده است که اولین جامعه گسترش coronavirus در ایالات متحده رخ داده است در Solano County, که در آن یک زن آلوده شده و بعد از درمان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو. آن زن در بیمارستان بستری شد در اطراف Feb. 25.

اما بعدها گزارش داد که سانتا کلارا که مرده در خانه اش Feb. 6 اولین قربانی این ویروس و این که او به احتمال زیاد قرارداد این بیماری از طریق جامعه انتقال است.

Newsom نیز صحبت کرد به این واقعیت است که کلیساها در مرحله بعد از بازگشایی طرح است.

“ترس ما به سادگی این است: جماعت از مخلوط کردن مردم از دور و گسترده ای با هم در آینده تقریبی در یک فضای محصور در مقیاس یک نقطه واضح نگرانی و اضطراب,” او گفت:.

Newsom گفت که او در حال کار بر روی دستورالعمل برای کلیساها و کار با رهبران مذهبی در امکان آنها را قادر به باز کردن قبلا.

“هیچ یک از این حک شده در سنگ” او گفت:.

Newsom در روز پنج شنبه همچنین اعلام کرد دستورالعمل برای صنایع مختلف در چگونه آنها می توانند در مورد بازگشایی. که شامل نیازهای اساسی از جمله امکانات آموزش کارکنان در مورد چگونگی محدود کردن گسترش COVID-19 و همچنین به عنوان صنعت-هدایت خاص.

در میان صنایع برای دریافت راهنمایی های خاص شد نمایندگی خودرو میباشد.

“نمایندگی مجاز و فروش خودرو قادر به باز کردن اما در حال حاضر آنها باید دستورالعمل آنها به دنبال بنابراین من فکر می کنم شما بیشتر فعالیت در این فضا” Newsom گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de