کالیفرنیا تاجر مجرم در طرح تقلب با polygamists

سالت لیک سیتی — کالیفرنیا تاجر متهم به کمک به یک جفت از یوتا polygamists گسترش بیودیزل طرح تقلب که به پایان رسید تا سرقت نزدیک به 500 میلیون دلار در بودجه دولت بود مجرم شناخته دوشنبه 10 فقره از جمله پولشویی و تقلب در ایمیل.

این حکم در برابر پمپ بنزین مالک لو Dermen آمد با وجود وکیل اصرار قاضی اعلام mistrial بر اساس این مشاجره که هیئت منصفه نباید نگه داشته و در محله های نزدیک در گسترش coronavirus وقتی که همه قرار است به تمرین های اجتماعی فاصله.

وکلای مدافع از وزارت دادگستری ایالات متحده استدلال در طول نزدیک به هفت هفته آزمایشی که Dermen به فروش می رسد, مرد چند زنه یعقوب کینگستون در این ایده است که او تا به حال یک چتر از مقامات دولت او می دانست که حفاظت از این طرح از تحقیقات و پیگرد قانونی. تحت که غلط هاله ای از حفاظت از تقلب آغاز شده است که تنها با کینگستون و برادر خود را با رشد Dermen به دولت پرداخت ادعا می کنند بعد ادعا می کنند تا آنها را رد نهایی $650 میلیون ادعای آنها ساخته شده در سال 2015. سه نفر تحت تعقیب در سال 2018 است.

کینگستون برادرش و دو تن دیگر از اعضای خانواده در زمان تقاضای معاملات در سال گذشته در پول تقلب و اتهامات دیگر. یعقوب کینگستون شهادت در برابر Dermen در دادگاه.

جان هوبر, U. s. دادستان برای منطقه یوتا تبلیغ اعتقادات به عنوان اوج بزرگترین تقلب مالیاتی در مورد یوتا تاریخچه و عمده اعتصاب در برابر Kingtsons’ چندهمسری که او گفت: اجرای قانون از مدتها اعتقاد بر این عمل تقلب. Dermen و Kingstons با استفاده از این پول برای خرید لوکس, ماشین های اسپرت و میلیون دلار خانه.

“آنچه که آورده آنها را به عنوان با بسیاری از کلاهبرداران را outsized حرص” Huber گفت: “تقلب و حرص و آز از کنترل خارج شد.”

Huber گفت: دادگاه به دنبال بهداشت خوب و اجتماعی فاصله شیوه برای حفظ منصفه امن به عنوان آنها بررسی شروع هفته گذشته است. هوبر و دیگر وکلای رد و بدل تبریک آرنج ضربه خارج از دادگاه پس از صدور حکم.

دفاع وکیل علامت Geragos گفت که او “به تلخی نا امید”در این حکم. او گفت: او را به مبارزه ادامه خواهد داد برای روشن شدن Dermen اما نمی ارائه جزئیات.

“من فکر نمی کنم وجود دارد به هیچ وجه این داوران باید تعمق در آنچه در حال حاضر در بیشتر جامعه” Geragos گفت. “و من فکر نمی کنم هر کسی که مشاهده می شود این مورد فکر می کند که او به گناه اجازه دهید به تنهایی در تمام 10 فقره است.”

Geragos استدلال در دادگاه که Dermen مورد استفاده قرار گرفت توسط کینگستون و برادر خود را به دلیل آنها نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن با درآمد حاصل شمالی خود چندهمسری جامعه است که او می گوید: در دهه های تمرین است تقلب به سرقت پول از دولت ایالات متحده. معاملات پولی ذکر شده در این مورد توسط دادستان بودند همه مشروع و Dermen معتبر تاجر است که متعلق به ایستگاه های گاز و یک شرکت حمل و نقل برای 25 سال Geragos گفت.

کسب و کار درگیر در این طرح Washakie, انرژی تجدید پذیر, متعلق به Kingstons, یک بار در توصیف خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده سوزش تمیز و پایدار بیودیزل در ایالت یوتا است.

دادستان ها می گویند این شرکت بود و در واقع ایجاد جعلی تولید پرونده به تجدید سوخت اعتبار مالیاتی سپس متمرکز درآمد حاصل از 2010 طریق 2016.

به جای ساخت خود بیودیزل به عنوان مورد نیاز در برنامه این شرکت که گفته می شود خرید و فروش سوخت های زیستی از جاهای دیگر است. Dermen خریداری برخی از این دست دوم سوخت و فروش آن را در ایستگاه های گاز دادستان ها ادعا می کنند. آنها به ارمغان آورد و یا حمل سوخت و از هند و پاناما در طول این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de