کالیفرنیا دادستانی کل برای بررسی Vallejo پلیس پس از تیراندازی

ساکرامنتو — کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا جمعه اعلام کرد که دفتر خود را بررسی Vallejo اداره پلیس و توصیه اصلاحات برای استفاده-از-نیروی سیاست ها و اقدامات مربوط به تعصب و جامعه محور.

اعلام شد روز بعد ماموران به ضرب گلوله کشته و یک 22 ساله مرد مظنون به سرقت در میان یک شب از تظاهرات.

“این بررسی و اصلاحات توافق ما امروز با اعلام این شهرستان وللجو نشان دهنده یک گام مهم در وللجو اداره پلیس باید برای ایجاد اعتماد با افرادی که ایمان در آنها” بکررا گفت.

او گفت: بررسی گره خورده بود به بالا اخیر-مشخصات افسر-درگیر تیراندازی یک واقعه خاص.

“ما در حال همکاری با رهبران در وللجو واقعا برای برخی از زمان برای رسیدن به این توافق” بکررا گفت.

رئیس پلیس Shawny ویلیامز گفت که او اجرا کرده است تعدادی از اصلاحات پس از مصرف بیش از گروه از جمله یک بدن قوی تر-دوربین های پوشیده سیاست بهبود یافته د-تشدید سیاست و برنامه به طور منظم به تجزیه و تحلیل استفاده از زور داده.

“اما بزرگترین مراحل جلوتر از ما,” او گفت:. “من خوش آمدید همه صداها به جدول. ما با هم قوی تر.”

مشابه بررسی ساکرامنتو پلیس پس از کشنده تیراندازی پلیس از Stephon کلارک در بر داشت در سال 2019 که گروه باید روشن سیاست در استفاده از زور و سلاح گرم و پایان دادن به استفاده از chokeholds.

Vallejo پلیس در پاسخ به گزارش های شکستن در داروخانه بامداد سهشنبه در ابتدا گفت: Sean Monterrosa تا به حال اسلحه گرم در تسمه شلوار خود را, اما این مورد تبدیل به یک چکش. پلیس گفت Monterrosa شد بر روی زانو های خود را با سلاح های خود را مطرح هنگامی که یک افسر شات پنج بار از پشت یک پلیس شیشه جلو برخورد او یک بار.

“برادر من زانو زدن و تسلیم شدن و در عین حال شما شات برادر من از وسیله نقلیه خود را از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را” میشل Monterrosa گفت: San Francisco Chronicle با اشاره به unnamed افسر پلیس در این حادثه. “چقدر بیشتر بزدلانه می تواند شما را؟”

Vallejo متنوع شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دیده است دیگر در تیراندازی پلیس. در فوریه 2019 محلی رپر به نام ویلی McCoy در به خواب رفته بود در ماشین خود را هنگامی که پلیس به او شلیک 55 بار در 3.5 ثانیه پس از آنها گفت: او رسیده برای یک تفنگ.

بدن دوربین نشان داد McCoy, 21 با سر سقوط به سمت چپ خود را به عنوان پلیس احاطه شده ماشین خود را با اسلحه کشیده شده است. او او را خراشیده شانه چپ نشسته و تبدیل به دور از افسران بودند که فریاد او را به نشان می دهد دست خود را.

بکررا گفت: بررسی نیز نگاه اتهامات که منتقدان از اداره پلیس در شهر بودند مرعوب برای صحبت کردن.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جینی هار در سان فرانسیسکو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>