کالیفرنیا, پناهگاه حیوانات نجات 1,000 جوجه ها از کشته شدن در آیووا مزرعه

کالیفرنیا, مزرعه حیوانات, پناهگاه صرف هزاران دلار برای ارسال دو محموله هواپیما به آیووا برای نجات 1,000 مرغ که قرار بود کشته شود در یک مبارزه تخم مرغ مزرعه.

کارگران وابسته به پناهگاه حیوانات محل لود جوجه بر روی این هواپیما صبح روز شنبه در فورت داج, آیووا, فرودگاه. گروه برنامه ریزی برای پرواز مرغ در بیش از 60 جعبهها به کالیفرنیا که در آن آنها خواهد شد گرفته شده برای این گروه محراب در نزدیکی چمن دره در, نوادا, شهرستان حدود 50 مایلی شمال شرقی ساکرامنتو.

سازمان مدیر کیم Sturla گفت: جمعه مرغ آمد از نزدیکی تخم مرغ مزرعه که در حال بیرون رفتن از کسب و کار. مزرعه برنامه ریزی برای کشتن گوشتي اما توافق به جای آن به آنها به کالیفرنیا نجات که بازسازی مرغ و اتخاذ آنها را به مردم در سراسر کالیفرنیا.

Sturla کاهش یافته است به نام تخم مرغ عملیات.

“توانبخشی فرایند طول می کشد حدود دو هفته به یک ماه” گفت: Sturla. “این پرندگان هستند که باید در زندگی تمام زندگی خود را در یک قفس. آنها هرگز احساس زمین روی پای خود بایستند.”

Sturla گفت که او نمی داند که هزینه این تلاش اما تخمین زده می شود آن را “در ده ها هزار دلار است.” بسیاری از آن مطرح شده است از طریق جمع آوری کمک های مردمی و در نوع کمک های مالی. هزینه چارتر هواپیما پوشیده شده بود توسط یک حیوان محل اهدا کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de