کالیفرنیا موافقت خود را با صرف 50 میلیون دلار برای کمک به بچه ها در تلاش برای خواندن

لس آنجلس — کالیفرنیا را صرف 50 میلیون دلار برای ادبی آموزش در ده ها تن از فقیر انجام مدارس برای حل و فصل حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که دولت انجام نشده به اندازه کافی برای کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به خواندن.

این حمایت حقوقی عمومی و مشاور در زمینه کت و شلوار در سال 2017 به نمایندگی از دانش آموزان و معلمان به تقاضای کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش آدرس آن “سواد بحران است.” دولت خود را برآورده نمی کنند قانون اساسی مسئولیت به آموزش همه کودکان و حال به دنبال پیشنهادات خود را از گزارش این مشکل از سال قبل در دادگاه تشکیل پرونده ادعا کرد.

Los Angeles County Superior Court Judge روپرت Byrdsong روز پنج شنبه به تصویب حل و فصل است که به تشریح سه سال کمک هزینه برنامه برای بهبود خواندن و نوشتن آموزش در 75 مدارس.

حل و فصل یک “نقطه عطف” است که نشان دهنده “جامع جامع و گسترده برنامه برای دستیابی به سواد در کالیفرنیا گفت:” عمومی وکیل وکیل علامت روزنبام که شکایت همراه با قانون شرکت Morrison & Foerster.

دولت همچنین ایجاد یک چارچوب برای سواد آموزی آموزش و پرورش است که شامل استخدام خواندن مربیان و تشکیل یک گسترش برنامه یادگیری در طول روز مدرسه روزنبام گفت.

حل و فصل همچنین خواستار نمایش فیلم از خواندن سطوح در آغاز و وسط سال تحصیلی برای دانش آموزان مدارس ابتدایی و مداخلات مبتنی بر برنامه های ثابت برای موفقیت است.

“دسترسی به سواد آموزی است که نه تنها سنگ بنای آموزش و پرورش را سنگ بنای دموکراسی” روزنبام گفت. “که هر کودک یاد می گیرد به عنوان خوانده شده به منظور خواندن برای یادگیری چیزی است که می تواند آموزش و پرورش عمومی کشور ما را بزرگ equalizer.”

اعطای برنامه در حال حاضر در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را پیشنهاد بودجه که اختصاص 600 میلیون دلار بودجه اضافی جهت بهبود “پایین, انجام, بالا, فقر, مدارس,” او گفت.

“کالیفرنیا متعهد به بسته شدن فرصت شکاف با کارگردانی فوق العاده پشتیبانی و منابع به مناطق آموزش و پرورش و مدارس است که در خدمت دانش آموزانی که نیاز به کمک اضافی” فرماندار دبیر مطبوعاتی ویکی آب در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “

مورد بود به نام “الا T.” یکی از 10 دانش آموزان از لس آنجلس کالیفرنیا و استاکتون که ذکر شده بود همراه با دو حمایت سازمان به عنوان شاکی در این پرونده.

ارزیابی در زمان طرح دعوی در دادگاه در بر داشت کمتر از نیمی از کالیفرنیا دانش آموزان از کلاس سوم تا پنجم را ملاقات ایالت استانداردهای سواد پس از 2015.

از 26 کمترین نمایشی مناطق در این کشور سه سال پیش 11 در کالیفرنیا با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

یکی دیگر از شاکی بود, یک دختر 11 ساله دانش آموز که تنها به کتی T. زمانی که او تکمیل شده کلاس پنجم در لس آنجلس; او در سطح خواندن دانش آموز فقط شروع کلاس سوم داده شد و هیچ معنی دار کمک به طرح دعوی در دادگاه گفت.

دولت ارزیابی یافت 96 درصد از دانش آموزان در مدرسه بودند و نه مهارت در زبان انگلیسی یا ریاضی با توجه به طرح دعوی در دادگاه. تنها هشت مدرسه 179 دانش آموزان پیدا شد به مهارت که سال گذشته مورد آزمایش قرار.

دیوید Moch یکی دیگر از شاکی و معلم بازنشسته گفت: زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد او در کلاس پنجم در کلاس مهد کودک.

معلمان بودند آموزش داده می شود و یا کمک به مقابله با این وضعیت و برنامه هایی که به نظر می رسد به یک دندانه بودند قطع Moch گفت.

در یک کنفرانس خبری پنجشنبه Moch گفت: کمک مالی ارائه می کنند معلمان با منابع آنها فاقد دهه.

“من زیاد امیدوار است که این حل و فصل خواهد تبدیل کالیفرنیا با رویکرد سواد” Moch گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>