کالیفرنیا ادارات مالیات دهندگان با ضربه شدید قیمت های متورم به صورت ماسک

Simas گفت: یک شرکت ارائه شده به فروش KN95 ماسک برای 13 دلار در هر سفارش های بزرگ که در بخش کاهش یافته است.

این KN95 چینی جایگزین است که قرار است برای مطابقت با استاندارد طلا از N95, فیلتراسیون, نرخ جدید به آمریکایی مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین گفت: Ryan Curtis, معاون رئیس جمهور, در, رئیس, محصولات ایمنی. کورتیس گفت شرکت او نشده به طور قابل توجهی تغییر قیمت N95 ماسک پس قبل از همه گیر و گفت: این مهم از اخلاق کسب و کار. اما فروشندگان سنتی مانند خود شرکت به فروش می رسد.

تیموتی Devine, بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ که صاحب Aviate این شرکت به فروش می رسد که دولت 1 میلیون KN95 ماسک زندان برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در $4.78 هر گفت: حاشیه سود بین تنها 2% و 4%.

تولید کنندگان چینی شده اند قادر به افزایش قیمت به دلیل تقاضای جهانی, او گفت:. در حالی که جستجو برای ماسک برای تکمیل سفارش یکی از کارمندان بازدید کننده در شانگهای چین که در آن نمایندگان کشورهای اروپایی بودند مناقصه برای همین ماسک با لوازم و اثاثه قابل حمل کیف و چمدان پر از یورو, او گفت:. در نهایت Aviate کارمند رفت و به یک منبع دیگر گفت.

تولید کنندگان چینی قادر به “حمله (مشتریان آمریکایی) بیش از زغال سنگ در حال حاضر گفت:” دایان Devine, صاحب, همسر, که همچنین ارائه خدمات حقوقی به ساکرامنتو-منطقه شرکت می باشد.

شوهرش گفت که در حالی که ماسک ها معمولا حمل و نقل دریایی و نیاز فوری به منابع در کالیفرنیا مورد نیاز این شرکت به ترابری آنها و هزینه حمل و نقل هوایی در حال حاضر بسیاری از بار گران تر از دریا, حمل و نقل نزدیک به چهار برابر شده پس از قبل از بحران. مواد خام نیز بالا رفته است.

و او گفت که او تا به حال به اقدامات امنیتی اضافی پس از شنیدن داستان از کامیون پر از ماسک در حال سرقت در بزرگراه های ایالات متحده. او گفت که او تا به حال یک ماشین دیگر او به نام “تعقیب و گریز خودرو” مخفیانه دم کامیون حمل ماسک برای خنثی کردن هر گونه سرقت.

هر فروشنده ادعا آن را ارائه می کنند همان ماسک در قیمت بسیار پایین تر است spouting “مزخرف,” تیموتی Devine گفت.

در مارس 23, اصلاحات بخش خریداری از 1200 N95 ماسک در 9 دلار هر یک از AAA فروشی شرکت. Inc. ، تهیه داده ها نشان می دهد.

دیوید چانگ, AAA فروشی که رئیس جمهور گفت: در یک ایمیل که در جنوب سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت متهم شده است $4 به 7 دلار برای هر ماسک و باید پرداخت به جلو و سپس حمل هزینه های حمل و نقل و صبر کنید 30 تا 45 روز قبل از دولت برای پرداخت سفارش.

“در طول زمان آنها از ما خواست برای یک پیشنهاد کاملا وجود دارد هیچ چیز در بازار, و من حتی نمی دانند که ما حتی آن را دریافت کند بنابراین ما تنها به پرتاب در یک قیمت” چانگ گفت. “این یک زمان خاص ما و ما را کمی از پول است.”

وب سایت شرکت خود در حال حاضر لیست قیمت همان ماسک به 49 دلار برای یک جعبه 10 — تقریبا نصف قیمت توسط دولت پرداخت می شود. او گفت: عمده فروشان اغلب تغییر مقدار آنها را به اتهام.

(ویراستاران: داستان می توانید در اینجا به پایان)

Brennen دیویس که شرکت های زیست محیطی مفاهیم و پیاده رو حفظ تخصص در اصفهان به فروش می رسد 1,436 ماسک هفته گذشته در $12.74 هر یک به وزارت کالیفرنیا از حمل و نقل گفت: او خریداری شده و آنها را از یک آمریکایی 3M توزیع زنجیره ای واقع در جنوب.

دیویس گفت: او هشدار داد Caltrans که قیمت درخواست خود را از تامین کننده بود شیب دار. مجموع $بود 18,300 با توجه به دولت خرید سوابق. دیویس گفت: هر ماسک شارژ شامل تسریع هزینه های حمل و نقل.

دیویس کاهش یافته و به چه مقدار به او پرداخت می شود به صورت ماسک یا نام تامین کننده.

او گفت: خود شرکت که دارای سابقه ای طولانی در فروش آسفالت دنده محافظ و لوازم دیگر به Caltrans ساخته شده کمتر از 20 درصد به عنوان واسطه. زمانی که فشار در طی یک مصاحبه گفت: “درست است حاشیه سود حدود 15 درصد است.”

در یک ایمیل پیگیری دیویس گفت: نگاه او به جزئیات معامله و “حاشیه سود در 10% به استثنای هزینه های کارت اعتباری و تسریع حمل و نقل.”

“ما حاشیه سود ما حاشیه سود,” دیویس گفت:. “ما نیست, قیمت درآوردن در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>